Nieruchomości

239 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

1 299 000 zł2 944 m² 441,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 944 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. z przyjemnością prezentuje ofertę nowoczesnego kompleksu usługowo-handlowego, zlokalizowanego w Blachowni, na skrzyżowaniu ulic Wręczyckiej i Sezamkowej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Jeżeli szukasz domu z potencjałem w bardzo dobrej lokalizacji to czytaj dalej. Na Sprzedaż Dom o powierzchni użytkowej około 140 m2, położony przy ul. Strzeleckiej, z działką.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji przy ul. Tadeusza Kościuszki 22 w Krakowie. Apartament znajduje się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł34,70 m² 12 101 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,7 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku wybudowany w 1963 roku w centrum Grodziska Maz. Mały czynsz 330zł/ 2os. Dodatkowo płatne media.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

520 000 zł54,67 m² 9 511,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży w pełni urządzonego mieszkania położonego w Śremie przy ul. Nowowiejskiego 4. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

143 000 zł1 103 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1103 m2 zlokalizowaną w Czyżowicach przy ul. Bełsznickiej. Lokalizacja w cichej, kameralnej części miejscowości w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł220 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty blisko lasu blisko jeziora, dla rodziny , inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

97 800 zł3 000 m² 32,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz działki budowlanej z projektem, pozwoleniem i rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, to właśnie ta oferta jest dla Ciebie. Główne szczegóły oferty: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²172 m² 6 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 172 m 2 wraz z podpiwniczeniem 104m 2 w cenie. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze jednego z bloków mieszkalnych przy ul. Szafirowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 33 arów, położona w miejscowości Łukawiec, w gminie Trzebownisko, zaledwie kilka minut od Rzeszowa. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł235,64 m² 13 367,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpieczna przystań dla kapitału - lokal usługowy W sercu białołęki brzeziny Dla inwestora | Stabilna stopa zwrotu | Bezpieczeństwo prawne | Unikalna infrastruktura Prezentujemy unikalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²365,21 m² 26 295 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

English below Oferuję na wynajem lokal w budynku biurowym położony w dzielnicy Płaszów w Krakowie. Nieruchomość: lokal biurowy o powierzchni 365,21 m2, w skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

224 880 zł937 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną nr 251/7 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Jurowce gm. Wasilków. Zlokalizowana jedynie 4,5 km od granic Białegostoku, szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł220 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:158 m²

4-kondygnacyjny segment (w tym poddasze) zlokalizowany przy ul. Roztoki. Obecnie jest wynajmowany na pokoje (łącznie 11). Pierwotnie dom dysponował 7 pokojami, w tym 6 sypialniami. Zmiany wprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł25,76 m² 31 832,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Lokalizacja: mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy K.I. Gałczyńskiego okolice Ordynackiej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Nowy Świat.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł61,30 m² 8 792,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Opola na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 148 m² 126,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż nowo wydzieloną działkę znajdującą się w Częstochowie - w Gnaszynie, pomiędzy ulicą Turkusową i Drucianą ( ul. Bohaterska ). Doskonała okazja do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł56,20 m² 7 028,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe | 56,20 m | Os. Piaski | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 56,20.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom z potencjałem w spokojnej części Mińska Mazowieckiego - idealny dla rodziny lub inwestora Lokalizacja: mińsk Mazowiecki, rejon ul. Batorego / Żwirki i Wigury Kameralna, ślepa uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

54,55 zł/m²27,50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Biurowo- usługowy Pszczyna Centrum 400m od Rynku w Pszczynie! Standard średni Parking dla Klientów wybrukowany Obiekt monitorowany Układ lokalu: pomieszczenie sklepowe: 4,65x5,92 =27,35m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł123,19 m² 4 050,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twoja firma zasługuje na najlepszą lokalizację w Bielsku-Białej. Lokal U1 przy ul. 3 maja 35 to strategiczne miejsce dla przedsiębiorców, którzy cenią widoczność, prestiż i dynamiczne.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcesz mieć pewność, że twoja działka budowlana nie zostanie przekształcona ? Dla osób, które chcą uniknąć kłopotu z organizacją dokumentów i pozwolenia na budowę, do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Paproć Duża gmina Szumowo. Miejscowość Paproć Duża położona jest w odległości 8,5 km od zjazdu na trasę S8 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 zł/m²1 500 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem terenu nie utwardzonego zlokalizowanego w miejscowości Stalowa Wola przy ul. Sandomierskiej 7.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 188 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz spokojnego miejsca na swój wymarzony dom, wśród zieleni, luźnej zabudowy, śpiewu ptaków, a jednocześnie w odległości kilku kilometrów do miasta (rydułtowy 5km, rybnik 12.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 732 zł51,25 m² 10 960,62 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 456 m²

Na sprzedaż dom na wsi z dwiema działkami o łącznej powierzchni 45 arów. Nieruchomość idealna dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku, marząca o własnym kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²27 m² 1 755 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy 27 M2. - w centrum Warszawy (śródmieście -niedaleko metro ). Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 190 000 zł223 m² 14 304,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwie luksusowe wille otoczone zielenią, położone w Warszawie Radości. To propozycja dla osób poszukujących harmonii między nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe mieszkanie z ogródkiem | Tyczyn, 67,4 m - blisko Rzeszowa Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, parterowe mieszkanie o powierzchni 67,4 m z.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł149 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki rolne utrzymane w kulturze rolnej o łącznej powierzchni 14,94 ha, położone w Woźnicach gmina Mikołajki. Teren bezpośrednio przy drodze krajowej nr 16.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł1 017 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 działek budowlanych, które mogą stać się Twoim miejscem na ziemi. Tylko 7km od autostrady A4 wjazd w Brzesku. Okoliczne lasy przepełnione są jagodami.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł172 m² 2 901,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 025 m²

Dla osób, które szukają spokoju, bliskości natury i chcą wykończyć dom według własnej wizji, tworząc miejsce idealnie dopasowane do siebie. Jeśli marzysz o domu z charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł710 m² 8 309,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Szukasz miejsca, w którym praca łączy się z pasją, a każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków i zapachem lasu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Klimatyczna agroturystyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł8 521 m² 159,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Oferta dla inwestora -atrakcyjne działki z wz na 9 domów Zaborze, ul.Wodna Lokalizacja: Zaborze, gmina Oświęcim, ul.Wodna (powiat oświęcimski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 194 m² 225,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 1194m 2 (609m 2 i 586m 2 ), zlokalizowanej w miejscowości Łysomice/k Torunia. W drodze, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł16 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 205 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż jednostanowiskowy, dwupoziomowy garaż przy ul. Puławskiej w dzielnicy Wieniawa. Odrębna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł63 m² 6 031,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 63,00 m2, na parterze budynku w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego na osiedlu Przylesie. Lokal w pełni przygotowany do prowadzenia studia fotograficznego,.

Szczegóły ogłoszenia

8 944 €2 236 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 2236 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji - po uzyskaniu pozwoleń świetliki oddymianie -.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł8 114 m² 99,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania w Polanówce, gm. Strzyżewice, działka budowlano-rolna o łącznej pow. 8114 mkw. Pod zabudowę zagrodową mr z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej mn -.

Szczegóły ogłoszenia

531 900 zł42 m² 12 664,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 6 piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku z windą na os. Oświecenia na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 42 m2 składają się: - 2.