Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 200 000 zł670 m² 4 776,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł22 792 m² 65,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych o łącznej powierzchni 22272m2 położony w miejscowości Wola Prażmowska w powiecie piaseczyńskim. Nieruchomość objęta mpzp-oznaczona w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł56,30 m² 8 348,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

| na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56,30 m2 zlokalizowane na III piętrze w bloku na Osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje o pow. ok. 21,52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brzesko,małopolskie

880 000 zł100 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Możesz mieszkać wśród zieleni, posiadać duży ogród i żyć jak na wsi - jednocześnie mając kilka minut pieszo do galerii handlowej i dworca autobusowego. Polecamy tę niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

410 000 zł120 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:487 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Piotrków Kujawski, ul. Słoneczna 18 kupujący nie ponosi kosztów prowizji do.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 000 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

***działka 4 000 m2*** dostęp do jeziora*** Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 4000 m2, położona w malowniczej miejscowości Białorzeczka. To idealne miejsce dla miłośników przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł3 052 m² 1 769,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 928 m²

Oferta sprzedaży : hala produkcyjno-magazynowa w Pile Szukasz przestrzeni idealnej dla rozwijającej się działalności produkcyjnej lub magazynowej? Oto dobra propozycja zakupu hali.

Szczegóły ogłoszenia

98 700 zł1 316 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlanej - Krzewie Wielkie Działka posiada aktualne warunki zabudowy (wz) Jednym z największych atutów tego miejsca jest widok na Góry Izerskie i Karkonosze -.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²210 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam państwu ofertę do wynajęcia lokalu biurowego W gminie liszki, w miejscowości morawica przy budynku ogólnodostępny parking! oferta wyłącznie W biurze nieruchomości danax!.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 zł35 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę przestronną kawalerkę w kamienicy na ul. Krakowskiej w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 35 m2. Piętro 1. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na parterze w wysokim bloku na osiedlu Dolinki przy ulicy Dywizjonu 303 W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 67m2 oraz dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym, zlokalizowane w inwestycji Studzienna przy ul. Studziennej 37.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 500 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta sprzedaży trzech działek w miejscowości szczucin/lubasz w sąsiedztwie lasów. Cena dotyczy wszystkich 3 działek. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie las oraz zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł267 m² 3 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:872 m²

Nowoczesny, przestronny dom w najlepszej lokalizacji w Namysłowie - komfort i elegancja na co dzień. Nowa, niższa cena: z 1 250 000 zł na 999 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł500 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnie działki w tej cenie 11 min od Rawy Mazowieckiej Przedstawiamy wyjątkowe działki na nowym osiedlu z 4 stron otoczonym lasem. Skorzystaj z wirtualnego spaceru!.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł457,90 m² 8 298,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:751 m²

Pensjonat / dom wczasowy na sprzedaż Duszniki-Zdrój, ul. Okólna 7 Na sprzedaż funkcjonujący, zadbany pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości uzdrowiskowych.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości eko-dom prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M2, o pow. 35 m2, zlokalizowane w Lublińcu przy ul. Niegolewskich. Słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:589 m²

Dzień dobry. Jeśli poszukujecie Państwo niewielkiego domu w kameralnym otoczeniu, proszę zapoznać się z poniższą ofertą. Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł395,10 m² 9 111,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Dom całoroczny z apartamentami i pokojami na wynajem - inwestycja turystyczna w Świnoujściu. Reprezentacyjny dom, łączący komfort życia codziennego z gotową ofertą dla turystów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

585 000 zł61,97 m² 9 440,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,97 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł718 m² 130,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Bielsku Podlaskim. Dojazd do działki drogą utwardzoną prywatną. Udziały w drodze to 1/11 i są w cenie działki. Działka ma wymiary ok. 18.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł195 m² 2 764,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Połowa domu w Gierczynie - blisko Świeradowa-Zdroju, w otoczeniu natury Na sprzedaż wyjątkowa połowa domu w zabudowie bliźniaczej (podział pionowy) , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 579 200 zł223,70 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 223,70 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czechów.

Szczegóły ogłoszenia

1 087 000 zł4 348 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 4348 m2, składającą się z trzech działek, zlokalizowaną w Czaplinku przy ulicy Wałeckiej (przy drodze wojewódzkiej numer.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,70 m² 12 679,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Prezentujemy część domu w zabudowie bliźniaczej (1/4 udziału) w prestiżowym miejscu, blisko hoteli "cesarskie Ogrodu", hilton, kilku pensjonatów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 36,93 m , zlokalizowanego na Salwatorze przy ul. gen. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:22/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny apartament trzypokojowy zlokalizowany na 22 piętrze apartamentowca Hanza Tower z widokiem na panoramę miasta. Układ pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią - przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł18 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Murowany garaż z kanałem w centrum Słupska. Nieruchomość Oferta garażu murowanego z kanałem.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

29 000 zł1 300 m² 22,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy nowoczesne moduły hal, które powstają w obiekcie zlokalizowanym w obszarze miasta Wrocław blisko głównych dróg dojazdowym w tym autostrady A4 i A8, stacji kolejowej,.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m zlokalizowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Żwirki i Wigury w Stalowej Woli. Nieruchomość przeszła gruntowny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

77,78 zł/m²45 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal handlowo-usługowy w ścisłym centrum Opola Prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal handlowo-biurowy zlokalizowany w ścisłym centrum Opola, idealny pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

894 500 zł1 789 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny dom jednorodzinny położony przy lesie niedaleko węzła Olszyce S-1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 487 zł75,50 m² 12 615,72 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Minoga

Minoga,małopolskie

1 350 000 zł140,17 m² 9 631,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

1B Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży dom 5-pokoi 140 m2 m2 w zielonej okolicy. Plus duża działka z laskiem 10m2. Idealne miejsce dla ludzi ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

426 250 zł3 875 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjnie położoną działkę w Radwankowie Szlacheckim w gminie Sobienie - Jeziory powiat otwocki. Teren o powierzchni 3875m2 i wymiarach 24m.

Szczegóły ogłoszenia

1 056 000 zł88 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Gotowiec inwestycyjny: 6 pokoi wynajmowanych średnio po 1200 zł generuje atrakcyjny dochód oraz stopę zwrotu (roi) na poziomie ok. 7% rocznie. Na sprzedaż 6 pokojowe mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z 2 działek przylegających do siebie o łącznej powierzchni 1000 m2 położona na terenie powiatu limanowskiego, gminy Dobra, obręb porąbka.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł63,30 m² 10 584,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż rozkład owe trzypokojowe mieszkanie Z dużym balkonem na osiedlu langiewicza. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze W niskim bloku W zielonym otoczeniu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł2 683 m² 59,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Sompolnie. Nieruchomość zlokalizowana blisko centrum miasta w sąsiedztwie działek budowlanych, zabudowy domków jednorodzinnych oraz obwodnicy miasta. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł693 m² 1,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęciagruntu położonego w Złotym Stoku przy ul. Kolejowej, woj. dolnośląskie, działka nr 4/12.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł66 m² 18 030,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży wyjątkowego lokalu zlokalizowanego w samym sercu miasta, przy Placu Dominikańskim oraz ulicy Krawieckiej, w prestiżowej inwestycji Justin Center. To.