Nieruchomości
239 899 ogłoszeń
Od najnowszych
Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław
Inowrocław,kujawsko-pomorskie
310 000 zł61 m² 5 081,97 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka
Rzeszów,podkarpackie
530 000 zł47,26 m² 11 214,56 zł/m²
Biuro klimatyzowane, ul. Szałwiowa
Warszawa,mazowieckie
44 zł/m²145 m² 6 380 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
552 000 zł2 300 m² 240 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Pod Lasem
Serock,mazowieckie
680 000 zł77 m² 8 831,17 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom, ul. Lawendowa
Święta Katarzyna,dolnośląskie
1 200 000 zł137,94 m² 8 699,43 zł/m²
Działka komercyjna Zamostne
Zamostne,pomorskie
350 000 zł3 006 m² 116,43 zł/m²
54 000 zł495 m² 109,09 zł/m²
Działka, ul. Siedmiu Źródeł
Kielce,świętokrzyskie
538 720 zł3 367 m² 160 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem Przybysławice
Przybysławice,małopolskie
1 450 000 zł269,82 m² 5 373,95 zł/m²
Działka rekreacyjna Konstantynowo
Konstantynowo,kujawsko-pomorskie
1 675 zł4 520 m² 0,37 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem Radziejowice
Radziejowice,mazowieckie
1 400 000 zł1 200 m² 1 166,67 zł/m²
Mieszkanie, ul. Subisława
Gdańsk,pomorskie
1 100 000 zł56,10 m² 19 607,84 zł/m²
Budynek użytkowy Karpacz
Karpacz,dolnośląskie
8 499 000 zł800 m² 10 623,75 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki
Braniewo,warmińsko-mazurskie
395 000 zł65,80 m² 6 003,04 zł/m²
315 744 zł1 056 m² 299 zł/m²
40 zł/m²208 m² 8 320 zł
Działka budowlana przy lesie Nacmierz
Nacmierz,zachodniopomorskie
298 000 zł3 386 m² 88,01 zł/m²
299 000 zł13 700 m² 21,82 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Mała Odrzańska
Szczecin,zachodniopomorskie
3 899 000 zł450 m² 8 664,44 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zawiszy Czarnego
Rzeszów,podkarpackie
555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²
Lokal usługowy Trzebinia
Trzebinia,małopolskie
40 zł/m²155 m² 6 200 zł
Działka, ul. Białostocka
Supraśl,podlaskie
280 000 zł792 m² 353,54 zł/m²
Mieszkanie z garażem Lutynia
Lutynia,dolnośląskie
899 000 zł81,31 m² 11 056,45 zł/m²
Budynek użytkowy, Plac Teatralny
Toruń,kujawsko-pomorskie
15 000 000 zł1 813 m² 8 273,58 zł/m²
419 000 zł4 200 m² 99,76 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera
Kraków,małopolskie
479 000 zł30,79 m² 15 557 zł/m²
50 000 zł1 200 m² 41,67 zł/m²
175 500 zł1 350 m² 130 zł/m²
Rynek pierwotny
459 984 zł41,07 m² 11 200 zł/m²
200 000 zł46,10 m² 4 338,39 zł/m²
399 000 zł10 329 m² 38,63 zł/m²
Rynek pierwotny
573 495 zł67,47 m² 8 500 zł/m²
189 000 zł1 062 m² 177,97 zł/m²
50 zł/m²41,92 m² 2 096 zł
498 000 zł57 m² 8 736,84 zł/m²
146 000 zł555 m² 263,06 zł/m²
Dom wolnostojący Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
1 800 000 zł198,24 m² 9 079,90 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia