Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 000 zł900 m² 52,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działka Z potencjałem*** Mamy przyjemność zaprezentować państwu Nieruchomość z dużym potencjałem znajdującą się w miejscowości Chomontowce w gminnie Gródek. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 750 zł64,50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną pomiędzy ulicami Jazową a Sikorskiego. Mieszkania na parterze posiadają ogródek (od 40m2) do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 412 m² 87,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 3412 m2, zlokalizowaną w miejscowości Głęboczek, położonej w odległości 11 km od Czaplinka oraz 13 km od.

Szczegóły ogłoszenia

54 999 zł5 300 m² 10,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***sprzedam działkę leśną***5300m2*** Oferujemy do sprzedaży działkę leśną powierzchni 5300m2 , położoną w obrębie Lipniki , gm. Tykocin. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 672 000 zł2 040 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Planujesz swoją inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą? Ta wyjątkowa działka w Konstancinie-Jeziornie to idealna propozycja dla deweloperów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 350 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży używana konstrukcja stalowa hali magazynowej o gabarytach : h - 15 mb. szerokości h - 90 mb. długości h - 2,80 mb. wysokości u boku (wysokość przelotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 966 zł50,81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł37,41 m² 4 250,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przytulne mieszkanie o powierzchni 37,41 m 2 , użytkowej 29,25m 2 , położone w Maszewie Lęborskim w centrum wsi.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 400 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

? rolno - budowlana, działka pod mpzp, część rolna (r) i część przeznaczona pod zabudowę zagrodową i mieszkaniową jednorodzinną (75 rm, mn). Media - możliwość przyłączenia: wody,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł77,19 m² 11 659,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 77 m2 | Piękna kamienica | Plac Grunwaldzki | Ul. Norwida Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,19 m2. Zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł59 m² 8 813,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3 pokojowe w sercu Bydgoszczy - idealne na komfortowe życie lub inwestycję. Opis oferty: przedstawiam wyjątkową propozycję sprzedaży 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 600 m² 26,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja dobra lokata, rzeszów, ul Budziwojska 56 arów Tylko u nas - Na chwilę obecną jest to nie uprawiana łąka. - działka nadająca się pod poszerzenie swoich areałów rolnych na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł105 m² 26 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 105 mkw, położone przy ul. Siennej na warszawskiej Woli w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum i biznesowego serca miasta.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł63,84 m² 11 575,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: - 2 min do obwodnicy Trójmiasta, - cicha i spokojna okolica, - 2 minuty do przystanku autobusowego, - w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - widok na las, - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł255 m² 3 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Grajów, gm. Wieliczka - dom wolnostojący na 25-arowej działce. Oferuję Państwu na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny do wykończenia o powierzchni użytkowej ok. 170 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł1 783 m² 1 683 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kołobrzeg dzielnica zachodnia - bardzo atrakcyjnie zlokalizowana działka gruntu w odległości około 400 m od morza, w sąsiedztwie budynków jednorodzinnych i pensjonatów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł1 226 m² 158,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy przepiękną działkę na osiedlu 7 działek w Targanicach. Przy pętli gdzie przebiega Tour de Pologne. 1.5 km od Hotelu Kocierz. Absolutny wzrost wartości rok do roku. Działka numer 1597/10

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 114 m² 201,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z potencjałem w Stawiszynie? Ta nieruchomość to doskonała okazja do stworzenia nowej inwestycji! 1. Opis nieruchomości: prezentujemy działkę o powierzchni 1114 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,30 m² 5 226,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m2, położone na czwartym piętrze bloku na osiedlu w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja! oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

141 000 zł1 483 m² 95,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy - Śmiłów, gm. Nowe Skalmierzyce, działka nr. 5/34 Opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1483 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł118,98 m² 9 665,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Szukasz nowoczesnego domu pod miastem, w otoczeniu zieleni i z szybkim dojazdem do Ustrzyk Dolnych? W sprzedaży znajdują się dwa identyczne budynki mieszkalne jednorodzinne, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł166,30 m² 75,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikalna oferta na rynku. Tylko u nas. Jeśli marzysz o zamieszkaniu w cichej i zielonej dzielnicy, gdzie wypoczniesz po pracy, a zarazem w 10 min. dojedziesz do gwarnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gdyni Leszczynki przy ul. Opata Hackiego 29. Budynek bez windy. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

59 064 zł856 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu DZIAŁKĘ NR 1/5 o pow. 856 m2, położoną w miejscowości Długołęka, obręb Długołęka, gm. Nowogard, pow. goleniowski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

86 275 zł1 015 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania atrakcyjne cenowo, malowniczo położone działki w sąsiedztwie uzdrowiska Jedlina - Zdrój. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 976 zł61,56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł1 700 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w świetnej lokalizacji w miejscowości Domaszowice. Ta działka to wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 468 m²

Dom z potencjałem gotowy do zamieszkania, z możliwością dalszej rozbudowy Lokalizacja : Ryki, ul Przemysłowa, powiat rycki, gmina Ryki, woj lubelskie Przedmiotem sprzedaży jest murowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

146 895 zł1 399 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w cenie 105,- zł za 1 m2 powierzchni są położone w Gościnie między ul. Kolejową / ul. Sosnową / i ul. Jarzębinową. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks 8 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 711 m² 67,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy niezabudowaną działkę budowlaną o numerze 153/6 oraz powierzchni 1711m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

679 424 zł58,28 m² 11 657,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.2, ogródek: 15,4 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

67,66 zł/m²713 m² 48 242 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal parterowy zlokalizowany w nowym, nowoczesnym biurowcu. Nieruchomość charakteryzuje się dużymi witrynami, które zapewniają świetną ekspozycję oraz bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł136,84 m² 8 038,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Bieńkowice, gm. Dobczyce, powiat Powiat Dobczycki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Konina - ul. Powstańców Styczniowych Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 551 m² 117,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2551 m , położona w miejscowości Cholewy, w gminie Błonie. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 822 zł45,17 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przestronne i jasne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 602 m² 174,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kotomierzu | mpzp | Media | 1600m2 | 175 zł/m2 ***** tylko U nas Szukasz miejsca, w którym stworzysz swój wymarzony dom? A może myślisz o bezpiecznej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł216 m² 5 412,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Sześciopokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 117,5 m2 położony przy ul. Liliowej w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 115 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 130 m2 znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko lasu i jezior, oddalony 2 kilometry od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł116,50 m² 17 854,08 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opis nieruchomości Warszawa, łucka 15, 27. piętro Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 116,5 m zlokalizowane na 27. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Łuckiej 15.