Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

2 484 000 zł210 m² 11 828,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta od dewelopera inwestycja: nieruchomość to nowoczesny, wielofunkcyjny budynek w Krakowie, przy rogu ul. Alfreda Dauna i ul. Henryka Kamieńskiego, 5 minut od Bonarki. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł880 m² 169,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy ofertę sprzedaży działek budowlanych mieszczącej się na terenie gminy Czerwionka- leszczyny, w Stanowicach! Parcela o powierzchni 880 m 2 , wymiarach: szerokość 26 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł173 m² 2 815,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferta polecana przez Biuro Nieruchomości Nowa Posesja Grudziądz Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Bursztynowo, w spokojnej i zielonej okolicy, z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

900 000 zł76 m² 11 842 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na os. Nowe Miasto położone przy ul. Wiejskiej 71! Na sprzedaż wyjątkowa oferta pod inwestycję, jak i do zamieszkania! Lokal mieszkalny przy ul. Wiejskiej 71,.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł64,36 m² 14 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wnętrza oraz ogród zaprojektowane przez architekta - wysoki standard duży salon Z wyjściem na ogród przestronne pokoje wszystkie meble W mieszkaniu wykonane na zamówienie duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł213 m² 8 680,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dwa lokale z oddzielnymi wejściami, przylegające do wspólnego garażu ze wspólnym podjazdem. To idealne miejsce dla dwóch rodzin lub do adaptacji na potrzeby prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rukławki

Rukławki,warmińsko-mazurskie

424 314 zł4 286 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działka budowlana w pełni uzbrojona o powierzchni 4286 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na trzy budynki mieszkalne jednorodzinne. Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

554 760 zł1 206 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jeśli marzysz o wybudowaniu domu na działce z potencjałem w pięknym miejscu to Szczepankowo z pewnością Cię zachwyci. Lokalizacja Szczepankowo - część miasta Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Mników,małopolskie

610 000 zł69 m² 8 840,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Na sprzedaż duże mieszkanie w stanie deweloperskim położone w Mnikowie. Idealna propozycja dla rodziny, która szuka korzystniejszej cenowo alternatywy, a jednocześnie chce cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł89,13 m² 10 882,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy nieruchomość inwestycyjną na Starym Mieście w Olsztynie. Lokal o powierzchni 89,13m2. Składa się z 3 oddzielnych pokoi oraz części wspólnej, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł894 m² 2 225,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kamienica w centrum Legnicy | 894 m powierzchni użytkowej | Działka 762 m Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowana w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł128 m² 7 421,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej Józefów, gmina Nieporęt Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej (segment środkowy), zlokalizowany w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łapinóż,kujawsko-pomorskie

650 000 zł330 m² 1 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Łapinóż - idealna dla wymagających klientów, którzy szukają przestrzeni, komfortu i możliwości rozwoju. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 330.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²61,03 m² 4 272 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr S03 w odnowionej Galerii Południowej dworca Warszawa Centralna. Całkowita powierzchnia użytkowa wynajmowanego lokalu wynosi 61,03 m2 w tym: -część ekspozycyjno-handlowa 21,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 050 m² 228,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Dobieszowicach - Twoja Szansa na Wymarzone Miejsce! Szukasz idealnej działki budowlanej? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Działka o powierzchni 1050 m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 243 900 zł2 738 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 27,38 ara zlokalizowana przy ul. Łużyckiej. Działka w drugiej linii zabudowy, w otoczeniu nowe domy jednorodzinne Działki o numerach 94/70, 94/71,.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 354 m² 40,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, przedstawiamy nieruchomość położoną w miejscowości Ostaszewo w gminie Grodziczno, powiecie Nowomiejskim. Informacje o nieruchomości: * Budowa budynku na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

171 270 zł1 038 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka z wydanymi warunkami zabudowy położona w Krępsku, gmina Goleniów, przy ul. Kościelnej. Krępsko to spokojna miejscowość oddalona o 7,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 000 zł100,53 m² 24 669,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 100,53 m , położony na Mokotowie - zaledwie o krok od stacji metra Wilanowska (linia M1). Apartament usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

447 840 zł62,20 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,20m2 w Pile ul. Kazimierza Wielkiego. 2 loggie / III piętro / klimatyzacja Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny o pow. ok. 23m 2 , z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł72,96 m² 7 881,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom Z ogródkiem, a2, ogród 85m2 odbriory do 31 sierpnia 2026 lokalizacja Inwestycja położona w miejscowości Kolnik, ul. Różana, gmina Pszczółki jedyne 4 km od Skowarcza. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 915 m² 169,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej, położonej w gminie Oborniki, w powiecie obornickim, obszar Uścikowo, dla której to działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 376 zł47,56 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Bezpośrednio! brak podadtku pcc , brak prowizji Cena 694 376 zł + dodatkowo możliwość zakupu miejsca w hali garażowej. Oferuje na sprzedaż w stanie deweloperskim ,komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł56,30 m² 10 461,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancki i Funkcjonalny lokal mieszkalny - świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul. Słowackiego w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,30 m² 10 831,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Jeśli szukasz nietuzinkowej oferty to musisz zobaczyć to mieszkanie. Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 55,3 m , przy ul. Stoigniewa (gdynia -.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 495 m² 93,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki budowlane w otoczeniu natury Nowe Paski, gmina Teresin Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej, malowniczej okolicy, mam dla Ciebie idealną propozycję! Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł50,50 m² 8 019,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | I piętro | Lubin, ul. Śląska | 50,5 m Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 460 zł31,95 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty z widokiem na zieleń, w doskonale skomunikowanej części Gdańska, wykończone w wysokim standardzie. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł97 m² 24 742,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Apartament znajduje się w historycznej kamienicy z 1928 roku, zaprojektowanej przez znanego architekta Zdzisława Mączeńskiego, wybudowanej specjalnie dla pracowników Banku Polskiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł167,60 m² 13 723,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Atuty: - mieszkanie spółdzielcze własnościowe bez kw - możliwość zakupu przez klientów spoza Unii Europejskiej - mieszkanie w kameralnym, czterolokalowym budynku - funkcjonująca wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł147 m² 7 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Zygmuntów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł37,10 m² 9 676,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Horizon Mieszkanie, które daje możliwości Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego, 9-kondygnacyjnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 683 000 zł113,20 m² 14 867,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:141 m²

Tylko U nas! Dom blisko zieleni i komunikacji miejskiej! okolica: nieruchomość położona jest w centrum Wielkiego Kacka, w spokojnej i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł159 m² 10 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferta sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący W osowcu Na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany dom wolnostojący z 2025 roku, położony w spokojnej, zielonej okolicy Osowca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł3 050 m² 134,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową o powierzchni około 3050 m2 (z możliwością dokupienia większej powierzchni) położona w miejscowości Radwanowice (gmina,.

Szczegóły ogłoszenia

213 400 zł1 067 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w miejscowości Łysomice Działka o powierzchni 1067 m2 posiada wymiary szerokość ok. 27 m; długość ok. 40 m Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

27,44 zł/m²127,54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo atrakcyjna oferta! Oferujemy lokal użytkowy z miejscami parkingowymi Jaworzno ul. Zegadłowicza Lokal na terenie ogrodzonym, dostęp 24h / dobę, 7 dni w tygodniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł7 900 m² 188,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,79 ha w malowniczej miejscowości - Włosań, gm. Mogilany, 20 min samochodem od centrum miasta Kraków. Kontakt: konrad Trzop 575 279.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje | 50 m | 2 balkony | winda | zawady Możliwość kupna miejsca w hali garażowej. Nowe mieszkanie, które daje dokładnie to, czego dziś szukają kupujący: światło,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51,50 m² 5 029,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w ścisłym centrum Gniezna. Mieszkanie znajduje się przy ul.Mieszka I, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gnieźnie. To idealny wybór: 1/ dla.