Nieruchomości

240 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

299 000 zł97,05 m² 3 080,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej 97,05 m2. Nieruchomość lokalowa znajduje się na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 792 970 zł92,90 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament blisko plaży Duży balkon | Spokojna okolica | Komfortowy układ | Przestronne wnętrza | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają komfortowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36,50 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze w domku jednorodzinnym z częścią ogrodu do naszej dyspozycji! Nieruchomość jest bezczynszowa, więc płacimy tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł53 m² 12 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji 0% pcc Dostępne są 2 mieszkania w budynku czterolokalowym umiejscowione na kameralnym, ogrodzonym terenie, na którym przypisane są 2 miejsca parkingowe do każdego z nich. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w domu jednorodzinnym - Gaj / Libertów, ul. Maryjna | 75 m | balkon | 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł754 m² 42,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Nieruchomość usytuowana jest przy Al. Krakowskiej jednej z głównych arterii wjazdowych do Warszawy. Doskonała ekspozycja witryny od strony ulicy oraz bliskość obwodnicy zapewniają świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł225 m² 5 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przestronna szeregówka 225 m | 8 pokoi | ogród od południa | piwnica | Oleśnica Lucień Idealna dla dużej rodziny lub osób pracujących zdalnie lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 100m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul.Jagiellońskiej w Rzeszowie. Super lokalizacja - centrum miasta! Mieszkanie składa się z 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Kraków,małopolskie

499 000 zł37,87 m² 13 176,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kraków, ul. św. Gertrudy 3 Kamienica w trakcie gruntownej modernizacji (winda, nowa stolarka, remont elewacji i dziedzińca). Lokal lu1 Powierzchnia: 37.87 m Piętro: 0/1 Stan: Do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! toruń! suwnica! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow. 500 m2 z zapleczem biurowym, duże bramy wjazdowe , ogrzewana. Hala znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

96,98 zł/m²61,87 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal z witrynami na Pasażu Ursynowski, cena 6000 zł plus opłaty licznikowe, plus czynsz do administracji. Jedna z lepszych lokalizacji Ursynowa pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

188 520 zł3 142 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z potencjałem zabudowy Cyganka, gm. Dębe Wielkie | 3142 m Na sprzedaż działka rolna z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 048 zł53,04 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w kameralnej inwestycji w sercu Bielska-Białej. To idealna propozycja dla osób szukających balansu między miejską wygodą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł4 496 m² 148,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę w Myszkowie przylegającą do Ul. Kościuszki Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę w Myszkowie w bezpośrednim sąsiedztwie Ul.Kościuszki Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna 3000 m2 położona w miejscowości Glinice Wielkie w terenie istniejącej zabudowy, w sąsiedztwie nie ma budynków mających wpływ na uciążliwość zamieszkiwania. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 256 m² 2 786,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z 3 budynkami mieszkalnymi Do sprzedania działka o pow. 12,56 ara z kompleksem 3 domków wypoczynkowych zlokalizowana na pograniczu Bibic i Zielonek w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 880 zł55,80 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł126 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Komfortowy i zadbany dom z dużym potencjałem usługowym | Staszów, ul. 11 Listopada Cena: 939 000 zł Powierzchnia użytkowa domu: ok. 126 m Powierzchnia działki: 12,11 ar Rok oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

11 990 000 zł2 335 m² 5 134,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy , ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną usługowową w bezpośrednim sąsiedztwie Tauron Areny. Idealna działka inwestycyjna: akademik /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 809 zł73,23 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia Słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł18 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż łąk w miejscowości Dąbrówka, gm. Kamień Krajeński 1,8 ha - idealna okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 1,8 ha, oznaczoną jako łąki. Grunt klasy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,48 m² 8 264,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Kołobrzegu przy ul. E. Gierczak po generalnym remoncie! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja pełna infrastruktura W okolicy słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł2 210 m² 583,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Grodzisku Mazowieckim, w dzielnicy Łąki. Działka ma powierzchnię 2209 m i kształt prostokąta. Media, takie jak prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Targowo

Targowo,warmińsko-mazurskie

69 000 zł3 223 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj w działkę na Mazurach przy lesie! Oferujemy na sprzedaż działkę rolną z warunkami zabudowy o pow. 3223 m2 zlokalizowaną na kolonii miejscowości Targowo. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Armii Krajowej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

28,33 zł/m²120 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

! wyłącznie W naszym biurze nieruchomości! Do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany przy ulicy Armii krajowej 2. Lokal znajduje się na I piętrze w budynku I piętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 61,44 m2 usytuowany w budynku w zabudowie szeregowej. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu w Ładnej koło.

Szczegóły ogłoszenia

1 797 500 zł72 m² 24 965,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% Prowizji od Kupującego. Oferta tylko u nas w biurze. Dwupokojowy, elegancko wykończony apartament w ekskluzywnej inwestycji "belvedere Residence" usytuowanej na granicy Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

55 zł/m²112 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Do wynajmu biuro o powierzchni 112 m2 składające się z 6 pomieszczeń o powierzchni 17,24 m2; 16,17 m2; 16,20 m2; 12,14 m2; 16,78 m2; 32,80 m2. II piętro w budynku z windą. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł3 531 m² 81,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję nieruchomość gruntową o powierzchni 3531m2 usytuowaną w miejscowości Bojmie- gmina Kotuń. Działka o wymiarach ok. 39x120m znajduje się w spokojnej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

54 600 zł3 900 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 m²

Lokalizacja: okolice Środy Śląskiej położony przy drodze krajowej numer 94, obiekt zlokalizowany w rejonie przemysłowym dobrze skomunikowanym z drogami krajowymi. Dojazd drogą asfaltową, bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 790 zł151,80 m² 31,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu nieruchomość stanowiącą działkę ewidencyjną numer 2250/32, obręb 0001 Tłuszcz przy ul. Radzymińskiej 2a.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²635 m² 40 005 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wuwa Point | 635 m | Biuro do wynajęcia | Nowe Żerniki | Wrocław Dostępna powierzchnia: całe piętro - 635 m . Otwarty układ typu open floor z możliwością dowolnej aranżacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Mogilno,kujawsko-pomorskie

245 000 zł85,80 m² 2 855,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w samym centrum Mogilna, przy ulicy Rynek. Lokal mieszkalny o powierzchni 85,80 mkw. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 000 m² 366,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 3000 m | Kopalino | blisko morza i jeziora Zainwestuj w miejsce, gdzie morze spotyka las i jezioro - wyjątkowa działka w Kopalinie to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł247 m² 3 441,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 083 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę nieruchomość, która znajduje się w spokojnej miejscowości Wierzbna, w województwie Podkarpackim, 6 km drogi do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 503 m² 73,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Jarszewie Działka położona jest w spokojnej i cichej okolicy, która zapewnia komfort codziennego wypoczynku z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł559 m² 8 935,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny i nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy na samym skraju Lasów Tynieckich. Dom wykończony w wysokim standardzie i unikalnym stylu. Zarówno budynek jak.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domowo Invest prezentuje | Wyjątkowa działka budowlana w górach Bujaków, beskid Mały Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł10 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 105 ara, zlokalizowanej w Głogowie Małopolskim przy ulicy Krzywej w powiecie Rzeszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł3 300 m² 239,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 192/2 o pow. 3300m2 w Lublinie, ul. Pliszczyńska. W mpzp symbol działki - 7mn. 7mn - teren.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 568 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położona działka w miejscowości stary wielisław, gmina Kłodzko ok. 6 km od znanego kurortu Polanica- zdrój. Nieruchomość o pow. 6568 m2.