Nieruchomości

240 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

590 000 zł550 m² 1 072,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży obiekt przemysłowo-usługowy położony w miejscowości Czerna, gm. Nowogrodziec. Szczegóły oferty: nieruchomość zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 205 m² 136,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6849 Polecamy do sprzedaży działkę rekreacyjno-budowlaną o powierzchni 2205m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł2 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Malownicza działka W gdańsku - dzielnica matarnia! duża powierzchnia - doskonała lokalizacja - idealna pod budowę domu! działka: na sprzedaż działka z dużym potencjałem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł9 687 m² 99,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy trasie Ciechanów-Mława Potencjał i Prywatność Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 9 687 m położona w miejscowości Chruszczewo. To rzadka kombinacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł99,53 m² 7 023 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie u nas - Pragnę zaprosić Państwa na prezentację nowego mieszkania położonego w Chrząstowicach koło Opola. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia 99,53 m2 Liczba pokoi 4 , (3.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł150 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Prezentujemy nowy dom na wynajem w zabudowie szeregowej 150 m2 w bardzo dobrej lokalizacji. Opcja na cele mieszkaniowe lub firmowe. Dom wykończony nowymi materiałami dobrej jakości. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

31 zł/m²127 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta specjalna, bez prowizji od najemcy! Oferujemy nieruchomość położoną w centrum miasta - w Biurowcu przy ulicy Kolejowej Lokal stanowiący cale na I piętro do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł44,60 m² 2 892,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe, jednostronne mieszkanie o powierzchni 44,6m2 w Lipowinie koło Braniewa, do remontu. Pomieszczenia - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł60,50 m² 7 190,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł44,20 m² 4 864,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie o pow. 44,2 mkw, z balkonem , usytuowane na IX piętrze w bloku przy ul. Poczdamskiej. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 000 m² 166,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa z możliwością zabudowy produkcyjno-usługowej położona w pobliżu stacji kolejowej pkp Dębe Wielkie. Regularny kształt, w drodze dojazdowej prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł256 m² 3 906,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej 370 m2, w tym piwnica około 70m2. Nieruchomość położona jest w samym centrum Praszki,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,17 m² 7 103,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 56,17 m , położonego na 4. piętrze zabytkowej kamienicy z 1912 roku przy ul. Sienkiewicza 6 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł16 800 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Biuro Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlano inwestycyjnej o pow. 1,68 ha. Kształt działki to prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

14,90 zł/m²100,69 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokale o łącznej powierzchni 100,96 m2 usytuowane w budynku peronowym dworca w Zbąszynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł13 100 m² 319,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:13 100 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości obejmującej dom jednorodzinny oraz funkcjonujący zakład produkcyjno-usługowy z branży obróbki.

Szczegóły ogłoszenia

956 297 zł37,21 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie mieszkania typu studio o powierzchni 37,21 m2 w idealnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł55,90 m² 10 644,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,9m znajdujące się na poznańskich Winiarach w sąsiedztwie Uniwersytetu Przyrodniczego. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł54,20 m² 6 826,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze, zlokalizowane w wyciszeniu ulicznym, blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, szpital, dobre skomunikowanie z miastem -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Rojewo

Rojewo,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²26,43 m² 925 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Adres: rojewo 118 Powierzchnia uż.: 26,43 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: 1261 m2 Cena: 35 zł/m2 do negocjacji Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem, która stanowi dobrą przestrzeń na:.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł310 m² 7 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 782 m²

Spacer wirtualny dostępny w ogłoszeniu zobacz nieruchomość bez wychodzenia z domu! Nieruchomość z ogromnym potencjałem agroturystyka, ranczo, hodowla konibogunów k. Żórawiny tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 066 004 zł11 587 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| działka nad jeziorem .Nieruchomość położona we wsi Dębina ,w gminie Czosnów. Teren w planie miejscowym w części pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą (pow. minimum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Struga

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronny dom. Obiekt z parkingiem. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł4 121 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Pucice, gm. Goleniów Lokalizacja: pucice, ul. Goleniowska Powierzchnia: 4121 m Media: woda szambo prąd w drodze gaz w drodze Przeznaczenie terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł165 m² 6 660,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

To dom dla osób, które szukają przestrzeni, spokoju i wygody. Jeśli marzysz o domu, który łączy solidne wykonanie, przestrzeń i prawdziwą wiejską harmonię ten adres spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kołowo

Kołowo,zachodniopomorskie

839 860 zł11 998 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka zlokalizowana w malowniczym miejscu. Klasa gleby iiib i iva, kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 190 x 60m. Dojazd drogą utwardzoną, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł62,59 m² 9 346,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wprowadzenie : Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową propozycją mieszkania o powierzchni 62,59 m2, które idealnie pasuje dla rodziny jak i świetnie się sprawdzi jako zakup inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

43,44 zł/m²320 m² 13 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraków | Mogilany |libertów Nowoczesna powierzchnia biurowa z widokiem na Kraków i gotowa do wprowadzenia przez nowego najemcę Oferujemy do wynajęcia nowoczesne biuro o powierzchni 320m.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł207,78 m² 7 214,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W cenie kompleks 6 domków rekreacyjnych W rusinowie K. Jarosławca atuty: - gotowa inwestycja o wysokiej stopie zwrotu, - obiekt ceniony i rozpoznawalny przez turystów, - pełne obłożenie.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²117,46 m² 3 171 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Głowaczów, ul. Targowa 8 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 117,46 m , zlokalizowany w centrum miejscowości Głowaczów,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:570 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Beskidów Cięcina, ul. Turystyczna 2 Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 570 m zabudowaną drewnianym domem wolnostojącym z lat 50-tych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 401 zł54,88 m² 14 949 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł85,63 m² 7 006,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal z dużym potencjałem - Gdynia Chylonia Na sprzedaż lokal o powierzchni 85,63 m , położony na drugiej kondygnacji budynku w Gdyni Chyloni - w dzielnicy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł34,37 m² 7 273,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w Kłobucku, przy ul. Rómmla 10. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł29,54 m² 8 632,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Prezentuję ofertę sprzedaży jednostronnego mieszkania po remoncie, o powierzchni 29,5m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze w pięknie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

290 400 zł2 640 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| marzysz o ciszy, ucieczce od zgiełku ulicznego, wielkomiejskiego pędu? To miejsce dla Ciebie! Działka budowlana - Nowe Grochale Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 352 zł72,48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł46,40 m² 18 318,97 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Cena ofertowa jest ceną wywoławczą! Apartament mieszkanie z tarasem na prestiżowym osiedlu Saska 46,4 m , 12. piętro Osiedle Saska Residential Estate, to prestiżowe, niezwykle klimatyczne ,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 380 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz   Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w pięknej miejscowości nieopodal Bydgoszczy. Wśród drzew i zaledwie kilkaset metrów od rzeki Brdy. -.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł237,92 m² 17 648,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Agencja westate prezentuje sprzedaż nowoczesnego domu wolnostojący w Rewie, położonego w pierwszej linii brzegowej od morza, co czyni tę nieruchomość prawdziwą perełką na rynku.