Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

289 000 zł53,60 m² 5 401,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 53,6 m , zlokalizowane na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł303 m² 485,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna Działka w Warszawie 3 min na piechotę od Galerii Reduta w Warszawie. Odstąpię prawo do użytkowania działki rod w Warszawie o powierzchni 303m2 z ocieplonym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł308 m² 1 461,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 087 m²

W sprzedaży Dom wolnostojący 308mkw z roku 1986 w miejscowości Szymonków (woj. Opolskie) wraz z działkami: nr 624/4 (0,1398 ha) i nr 624/3 (0,6713 ha) Łącznie teren.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł38,12 m² 17 287,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia stan deweloperski Na sprzedaż oferujemy dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

5 180 000 zł1 400 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowoczesna hala magazynowo-usługowa 1400 m na wyjątkowej działce - Mileno | 11 km od Poznania Gotowy pomysł na biznes. Cisza, przestrzeń i świetna lokalizacja. Na sprzedaż nowoczesna hala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 459 zł43,39 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie gotowe od ręki! Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,39 m2, zlokalizowane na parterze budynku Nowa Wiejska w Olecku przy ul. Wiejskiej. Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł104 m² 2 490,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Rezerwacja Szukasz nieruchomości z dużą działką, solidną konstrukcją i możliwością stworzenia domu dokładnie takiego, jak chcesz? Ta oferta daje Ci gotową bazę i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

agencja nieruchomości Lublin * Posesja 51 arów z dostępem do rzeki - Jabłonna, 12 km od Lublina! Oferujemy do sprzedaży miejsca z potencjałem, z możliwym przeznaczeniem na własny biznes.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call:   Do wynajęcia apartament na Służewcu, dwa pokoje z tarasem, w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym terenie, w biznesowym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

121 050 zł807 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży 4 działki budowlane Działki położone są w malowniczym miejscu w Długich Nowych (k. Długich Starych) ok. 8 km od S5 z łatwym, prostym i szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł17 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,72 ha położona w miejscowości Dębnowola w gminie Warka. Dla nieruchomości wydane zostały warunki zabudowy na budowę domu jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł217 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu numer 3552/125 o powierzchni 217 m2 zapisaną w księdze wieczystej nr kr1e/00021280/3. Działka leży na terenie nierównym, ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł54 m² 12 574,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż! Mieszkanie w samym Centrum Piastowa! 2 niezależne pokoje | oddzielna kuchnia | balkon Oferujemy 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na 1 piętrze z 3. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł66 m² 4 424,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe Z osobnym wejściem do budynku. Ogród Z altaną, wiatą do grilla oraz komórką, położone W gminie dobromierz. 5 km do dobromierza oraz 14 km do strzegomia.

Szczegóły ogłoszenia

5 980 000 zł890 m² 6 719,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:917 m²

Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość! bielsko - biała Lipnik oferta tylko w rem Nieruchomości wyłączność - Do sprzedaży duże dwa domy połączone ze sobą łącznikiem. Niezależne osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 102 zł99,21 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

! uwaga promocja - przy zakupie do 31.03.2026 KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2027 r. | miejsce postojowe W cenie |! nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

398 340 zł44,26 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, są nowe, wykończone mieszkania 2 pokojowe do umeblowania powstałe w wyniku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bilcza,świętokrzyskie

990 000 zł140,82 m² 7 030,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko U nas! Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży przestronnych domów w zabudowie bliźniaczej położonych w spokojnej, zielonej części Bilczy zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł85 m² 3 505,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy komfortowo i funkcjonalnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Okonka, przy ul. Lipowej. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł87 m² 10 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 87 m , położony w miejscowości Grzędzice (powiat Stargardzki), zaledwie kilka minut od Stargardu i około 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kraków,małopolskie

1 127 000 zł980 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Emmerson oferuje: atrakcyjna działka położona w Krakowie w dzielnicy Dębniki -skotniki, obręb 40 Skotniki Południe pomiędzy ulicą Dobrowolskiego i Grzegorzewską, otoczenie nowych,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł10 594 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w gminie Deszczno, obręb os. Poznańskie, przy ul. Iglastej/morelowej, o pow. 1,0594 ha. Doskonały dojazd drogą asfaltową, na ostatnim odcinku utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 500 zł49,45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. W pełnej ofercie mieszkania od 35 m do 60 m . Inwestycja zlokalizowana jestem przy ul. Ceramicznej, blisko ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 708 000 zł61,83 m² 27 624,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy apartament o powierzchni 61,83 m w nowoczesnym budynku apartamentowym w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł81,09 m² 10 358,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 200 zł67,47 m² 10 125,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna i wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie w nowoczesnej architekturze. Oferta 12 mieszkań jest skierowana dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

30 240 zł864 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia - magazyn 864 m | kraków, płaszów / rybitwy duży przydział mocy! Idealne miejsce na: składowanie | magazynowanie, hurtownię, e-commerce, lekką produkcję, usługi lub zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 927 m² 67,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 782/1 o powierzchni 1152 m , z wydanymi warunkami zabudowy oraz przyległa działka nr 823/1 o powierzchni 775 m , sprzedawana łącznie. Cechy działki.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł467 m² 1 542 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek magazynowo - produkcyjny o powierzchni 467m2 położony na około 12 arowej działce. Składa się z: II poziomego budynku o powierzchni 200m2 - dużej hali o powierzchni 187 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł49,37 m² 2 228,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 49,37 m - Radzyń Chełmiński, ul. Towarzystwa Jaszczurczego Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 49,37 m w kamienicy w centrum Radzynia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pruszcz

Pruszcz,kujawsko-pomorskie

779 000 zł131,50 m² 5 923,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom jednorodzinny usytuowany jest na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 3500 m z prywatnym stawem, który stanowi niepowtarzalny atut tej oferty. To miejsce doskonałe zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 640 zł45,60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje / 45,60 m / 1 piętro / balkon 8m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę w gminie Niemce. Ważne informacje: - 8 km od Lublina, - działka o powierzchni 1500 m2, - dostęp do drogi publicznej, - 1 linia zabudowy, - media: woda, prąd, -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł69 m² 4 043,48 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na parterze położone w samym sercu Międzylesia. W skład nieruchomości wchodzą : 2 pokoje, alkowa, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz kotłownia. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 862 m² 85,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka budowlana Z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną, usługową W płóczkach dolnych, lwówek śląski, na sprzedaż. Wgn Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł135 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Tylko u nas, oferta na wyłączność! Proponujemy Państwu do kupienia dom wolnostojący, który jest zlokalizowany w Łubnianach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 135 m2, powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł190 m² 7 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

Wyjątkowa oferta - designerski dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Głogowie Małopolski. Szukasz wnętrza, które wymyka się schematom? Ten dom to harmonijne połączenie nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł72,53 m² 2 605,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i świetnie położonego lokalu użytkowego z witryną, znajdującego się w ścisłym centrum Lubska przy Placu Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Iława,warmińsko-mazurskie

244 000 zł50,25 m² 4 855,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,25 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku w Iławie. Nieruchomość znajduje się w wyjątkowej lokalizacji zaledwie 190 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł320 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczecin, warszewo, dom wolnostojący, działka 1000m2, 6 pokoi, 3 łazienki, taras, fotowoltaika, garaż dwustanowiskowy. Na wynajem dom wolnostojący w dzielnicy Warszewo. Dom położony przy ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł172,43 m² 5 678 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:199 m²

Do sprzedania nowa inwestycja. Położona w spokojnej, zielonej okolicy, z dobrym dojazdem do Warszawy. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek komunikacji miejskiej.