Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 950 zł40 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Stańczyka english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, zlokalizowane przy ul. Stańczyka w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²140 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Przedstawiamy Państwu d o wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - blisko centrum miasta! Oferujemy do wynajęcia nowopowstały lokal biurowy położony w odległości ok. 1 km od Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 711 m² 99,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

= kontakt magdalena cecotka   = działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna, lub usług turystyki, lub zabudowy zagrodowej W chocieszowie, powiat kłodzki, gmina szczytna.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł2 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia cały budynek przy ul. Kwidzyńskiej, o powierzchni całkowitej 2500 m2 (powierzchnia użytkowa 2200 m2 + piwnica 300 m2) Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy, w samym Centrum Kielc. Na powierzchnię 45 m2 składają się: salon wraz z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51,58 m² 14 327,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie usytuowane na parterze w szeregowcu, na przyjemnym oraz zadbanym osiedlu w Legionowie. Stan formalno-prawny: pełna własność. Lokal mieszkalny znajduje się w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 210 zł40 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Berg Nieruchomości oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 40 m na II piętrze z balkonem oraz piwnicą w sercu Zabobrza, w Jeleniej Górze Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 265 zł67,45 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Lulkowo,kujawsko-pomorskie

850 000 zł121 m² 7 024,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą domu w zabudowie bliźniaczej w Lulkowie Dom został zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 299 m² 76,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1299 m2 w gm. Szczurowa Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1299 m2, położonej w miejscowości Rudy-Rysie, w gminie Szczurowa, na terenie powiatu.

Szczegóły ogłoszenia

89,27 zł/m²109 m² 9 730 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesne biuro w centrum miasta I 109 m2. Nowoczesny biurowiec jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy stanowiącego doskonałe połączenie wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 000 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną mieszkaniowo/usługową przy ul. Sempołowskiej w Opatowie. Działka budowlana o powierzchni 2000 m położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł88,34 m² 6 780,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:44 m²

Obsługa codziennie do godz. 22:00! Także w niedziele i święta! Dom od dewelopera bez prowizji, bez pcc, bez stresu! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 445 zł80,55 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować ofertę sprzedaży nowego mieszkania w apartamentowcu przy ul. Lubickiej 46 w Toruniu. Salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie + własny taras z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł200 m² 2 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:976 m²

Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom dwurodzinny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Turzy Śląskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla dwóch rodzin, rodziny wielopokoleniowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,90 m² 6 471,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej części Puław przy ul. Curie-Skłodowskiej. To idealna przestrzeń dla singla, młodej pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł200 m² 5 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Lokalizacja: kolnik. Wieś położona między Tczewem (12 minut) a Pszczółkami (3 minuty). To spokojna i kameralna okolica o niskiej intensywności zabudowy, ze zdecydowaną przewagą domów.

Szczegóły ogłoszenia

63 300 zł828 m² 76,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Grunt pod zabudowę (oznaczenie Bi) .Działka 828 m2 .szerokość ok.35 m głebokość 27.Nieogrodzona.Media w ulicy głównej(prąd,wodociąg,kanalizacja).Wystąpiono o warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Szczecin,zachodniopomorskie

645 000 zł55,50 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: duże okna do.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł140,22 m² 927,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Dom z częścią usługową i możliwością adaptacji piętra idealny pod działalność lub zamieszkanie. Na sprzedaż budynek o powierzchni 140,22 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 019 m² 132,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1019 m2, położona w miejscowości Salinko, gmina Gniewino. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cegłów,mazowieckie

285 000 zł1 903 m² 149,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka nr 819/2 o powierzchni 1903 m2 położona przy ulicy Partyzantów w Cegłowie (powiat miński). Teren nieruchomości jest objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł989 m² 293,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Bramki. Kompleks 7 działek o powierzchni od 989 m2- 1301 m2 Media w drodze (woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód) Teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł28 000 m² 3,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** działka rolno - leśna W paszkowszczyźnie (gm. Orla) *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ziemi rolno-leśnej położonej w ob. geodezyjnym Paszkowszczyzna (gm. Orla). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł7 711 m² 149,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Położona w pobliżu zjazdu z Al. Wojska Polskiego droga krajowa (dk-1) i ul. Bugajskiej ( dr.76 ) przy nowoprojektowanym węźle. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56,54 m² 15 829,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,54 m , położone w prestiżowej inwestycji Pierwsza Dzielnica przy ul. Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

795 870 zł8 843 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Bieganów gmina Jaktorów! Do sprzedania działka objęta mpzp składająca się z 2 działek o powierzchni 4722m2 i 4121m2. Teren oznaczony symbolem R na którym dopuszcza się.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 504 m² 77,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Częstochowie, dzielnica Lisiniec, przy ul. Cyrkowej, o powierzchni ok. 4504 m .

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł22,73 m² 13 110,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 22,73 m , usytuowane w atrakcyjnej dzielnicy Śródmieście przy ul. Kilińskiego. Idealne dla singla lub pary, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł8 056 m² 41,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę inwestycyjną (klasa riiib, połączona z klasą riva, częściowo zalesiona, około 10 drzew), o całkowitej powierzchni 0,8056 ha, usytuowaną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł37,50 m² 16 773,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37,50 m2, na którą składa się: - zamykany salon z aneksem kuchennym ok. 21 m2, - sypialnia ok. 11 m2, - łazienka ok. 3 m2, - przedpokój ok. 2,5 m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 893 zł70,32 m² 12 071,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe /trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 70,32 m2 z ogródkiem o pow. 30 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Poznań

Poznań,wielkopolskie

55 zł/m²146,97 m² 8 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Piątkowska Office to kameralny budynek biurowy oferujący komfortowe powierzchnie biurowe oraz dobrze widoczne partery z witrynami. Doskonała lokalizacja z łatwym dojazdem samochodem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł2 788 m² 19,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 2788 mkw położona w miejscowości Zakrzówek Wieś. Dojazd do działki droga gruntową. Szerokość działki 16 metry a długość 174 metra. Klasy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47,20 m² 6 122,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Piła, ul. Bydgoska. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo atrakcyjnej części Piły, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł58,60 m² 938,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego w budynku Gręboszów nr 50a. Położony jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 300 m² 42,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę we wsi Dryga. Lokalizacja: ul. Dryga, suchowola Szczegóły nieruchomości: działka o powierzchni 1300,00m2. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 70 mkw. znajdujące się w Niepołomicach (ulica Słoneczna). Charakterystyka mieszkania Mieszkanie dwukondygnacyjne, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł5 770 m² 2 080 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Galeria handlowa do komercjalizacji. Lokalizacja: centrum miasta. Budynek: sześciokondygnacyjny budynek z piwnicą i obrotową przeszkloną antresolą zamiast dachu. Budynek bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42,10 m² 16 627,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000r nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna przestrzeń 90m , 4 pokoje, włochy, ulica Nasienna - idealna na biuro lub mieszkanie opis nieruchomości: przedstawiamy atrakcyjne, nieumeblowane mieszkanie z balkonem o powierzchni 90.