Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

455 000 zł48,20 m² 9 439,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z pięknym widokiem - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł120,54 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oborniki Śląskie - Siemianice, dom wg projektu firmy archon "dom w zielistkach 11 pow. 120,54 m2 na działce 500 m2. Inwestycja w fazie początkowej. Cena 490 000 zł za stan surowy otwarty. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł39 m² 12 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj lub zainwestuj w Ustroniu, jaszowiec, u stóp Czantorii, w sercu Beskidów! Wykończone pod klucz mieszkanie / pokój hotelowy w widokiem na Zbocze Czantorii - malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Głoskowie koło Piaseczna położonego na pięknej działce o powierzchni 3800m2. Wyjątkowo atrakcyjne ukształtowanie terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

630 000 zł37,14 m² 16 963 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kalwaryjska - najbliższa okolica ronda matecznego - nowe mieszkania W odnowionej kamienicy! Do zaoferowania mamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,14 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Klęczkowo

Klęczkowo,kujawsko-pomorskie

459 000 zł679 m² 675,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

W dniach 21.03.2025-06.04.2025 proszę o kontakt w sprawie oferty pod numerem telefonu: Katarzyna Kacperska:   OFERTA: Inwestycja, duży potencjał - do adaptacji pod dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

69 058 zł922 m² 74,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukują Państwo wymarzonej działki pod budowę domu lub innej inwestycji? Mamy coś specjalnego dla Państwa! Oferujemy atrakcyjne działki położone w spokojnej miejscowości Dąbrówka, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 zł57,15 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Kościuszki 5/1, 16-200 Dąbrowa Białostocka Powierzchnia użytkowa: 57,15 m2 Liczba pokoi: 3 Cena: 30 zł/m2 - Nieruchomość - Budynek składa się z II kondygnacji nadziemnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73,70 m² 5 413,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top oferta! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią - Bosmańska! Wyjątkowa oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przestronne 3/4 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51,40 m² 19 435,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zamieszkaj lub zainwestuj w komfortowe, jasne i wyjątkowo funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , zlokalizowane przy ul. Grójeckiej! To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

836 250 zł5 575 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz   Oferuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w pięknej miejscowości nieopodal Bydgoszczy. Wśród drzew i zaledwie kilkaset metrów od rzeki Brdy. -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł44 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 466 m² 283,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym w miejscowości Podrzecze, gmina Podegrodzie powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł685 m² 9 781,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jedna historia, dwa budynki, tysiąc możliwości. Willa Magnolia, to wyjątkowa, nieruchomość o łącznej powierzchni 421 m , zlokalizowana w centralnej części Brzegu, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²687 m² 42 594 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 687m2 zlokalizowana na granicy Pragi Południa i Wawra standard: podnoszone podłogi podwieszane sufity klimatyzacja otwierane okna wykładzina światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł869 m² 327,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu kompleks działek budowlanych w miejscowości Płoty. Działki znajdują się w spokojnej części miejscowości, w bliskim sąsiedztwie lasów. Na działki została.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26,50 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja - 1 pokojowy apartament w nowoczesnym bloku za 1500 zł + 200 zł parking = 1700 zł wynajęm razem atrakcyjne, nowe mieszkanie w rejonie Bałuty Doły okolice ul. Spornej/wojska Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł46,50 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Modern House ma przyjemność zaprezentować świetną szeregówkę zlokalizowaną na cichym i spokojnym osiedlu.Prezentowany lokal posiada 46,5 m2 i został wybudowany w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł673 m² 444,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka atrakcyjna działka budowlana - Skrzynki, gm. Kórnik Wyjątkowa działka mieszkaniowa w drugiej linii zabudowy Działka znajduje się w miejscowości Skrzynki, pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł21,17 m² 17 713,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie na sprzedaż w centrum Krakowa. Idealnie nadaję się na inwestycje pod najem zarówno długoterminowy jak i krótkoterminowy. Jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł39 m² 13 820,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta bez prowizji. Dostępne tylko U nas. Polecamy do sprzedania wygodne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja Mieszkanie położone w bardzo cichej lokalizacji bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zamość

Zamość,kujawsko-pomorskie

318 000 zł2 000 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży uroczej działki w Zamościu pod Bydgoszczą. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł108,30 m² 11 542,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Uwaga: mieszkanie jest obecnie wynajmowane - będzie do dyspozycji nabywcy w terminie dwóch miesięcy od dnia umowy przedwstępnej. Zdjęcia mieszkania zostały wykonane przed wprowadzeniem się.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²12 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe o powierzchni 12 m2 położone na II piętrze w budynku wolnostojącym dwukondygnacyjnym, z miejscami parkingowymi i możliwością korzystania z placu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kartuska

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł891 m² 414,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dwie działki na toruńskim osiedlu Bielawy. Każda po 891m2 wymiary 44,50m x 20m. Cena z oferty dotyczy 1 działki. Można nabyć dwie sąsiadujące ze sobą. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł290 m² 2 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Lokal użytkowy - 2 poziomy | 12 biur | gotowy do pracy Na sprzedaż / wynajem przestronny, dwukondygnacyjny lokal użytkowy, położony w spokojnym miejscu w ścisłym Centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł240 m² 3 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:346 m²

Golub-Dobrzyń to miasto pełne historii i kultury, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, a jednocześnie chcących cieszyć się urokami życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Police

Police,zachodniopomorskie

14 000 zł215 m² 65,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Bardzo wysoki standard. Do wynajęcia doskonały hotel i obiekt noclegowy. Nieruchomość położona jest w Trzeszczynie, 1 km od Polic. Ze względu na swoją lokalizację obiekt może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł130 m² 9 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Numer oferty w biurze 91-64 Na sprzedaż: nieruchomość w Żyrardowie! Lokalizacja: dom położony w Zielonym Żyrardowie, zaledwie 60 km od Warszawy w sąsiedztwie Santago, term we.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł63,35 m² 6 140,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w Szamotułach? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - przy ul. Strumykowej czeka na nowego właściciela przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

72,46 zł/m²138 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach. Atuty: lokalizacja - najszybciej rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 171 m² 94,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż duża działkę usługowo-mieszkaniową mieszczącą się w Mórkowie na Osiedlu Nowe Mórkowo Działka ma powierzchnię 3171 m2. Droga dojazdowa do działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł63,87 m² 8 595,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,87 m zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym przy ul. Jasnej w Szczecinie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z lat 90., bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 162 m² 386,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1 162 m2 w Lublinie w dzielnicy Sławin, blisko Alei Warszawskich z szybkim dojazdem zarówno do centrum miasta jak i obwodnicy. Działka nr 16/17.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 012 m² 69,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 ar 12 m, położona w miejscowości Trepcza, gmina Sanok (działka nr 1307). Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł133,60 m² 8 158,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1901

Szukasz ciszy, spokoju i komfortu? Mieszkanie w zabytkowej willi w samym centrum Bielska z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie Na powierzchni 133.6m znajduje się: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł10 200 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,02 ha, położona na Mazurach Garbatych w miejscowości Wronki, gmina Świętajno, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł155,40 m² 1 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 44 ary z rozpoczętą budową domu parterowego z poddaszem użytkowym, położona w malowniczej miejscowości Malinówka, w gminie Haczów.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł5 306 m² 31,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt