Nieruchomości

240 127 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr P2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł600 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Najważniejsze atuty: wyjątkowa posiadłość z linią brzegową rezerwatu jeziora Udzierz działka o powierzchni 4 ha z dostępem do wody dwa niezależne domy po ok. 300 m każdy.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł164 m² 3 963,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż siedlisko w Leszczanach - położone w otulinie lasów i terenów zielonych. Na działce o powierzchni ok. 2200 m2 znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 870 zł55,62 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Nowy Dwór to doskonałe miejsce do życia dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą uciec od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

250 000 zł35,70 m² 7 002,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż prezentujemy Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Hutników w bloku 4 piętrowym tuż przy Collegium Witelona ( dawne pwsz), kilka minut spacerkiem od centrum miasta Przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł2 950 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok. 2950 m2 położoną w miejscowości Łany. Działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną, ma dostęp do dwóch stron do dróg.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł303 m² 9 537,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:653 m²

Wolnostojący, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej: 303 m2 (powierzchnia użytkowa 262m2 + 31m2 garaż na 2 samochody+ 10m2 kotłownia.) Dom usytuowany na zadbanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł999 m² 299,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka letniskowa w Sikorach 300 metrów od brzegu Narwi Marzysz o własnej oazie spokoju, gdzie poranki witają śpiewem ptaków, a popołudnia możesz spędzać nad rzeką?.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 798 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta: kingdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę pod zabudowę domu jednorodzinnego nad Zalewem Wiślanym, w przepięknym otoczeniu przyrody. Idealne miejsce do zamieszkania z dala.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł86,73 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku u zbiegu ulic Chłodnej i Wroniej. Powierzchnia apartamentu to 87mkw. Są to trzy pokoje, widna kuchnia, dwie łazienki zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Wąchock

Wąchock,świętokrzyskie

2 950 000 zł455,40 m² 6 477,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:9 391 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej nieruchomości w gminie Wąchock. Nieruchomość w stylu dworku z pięknie zagospodarowaną działką,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

1 990 000 zł620 m² 3 209,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:889 m²

Na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość w Kiełczowie, zaprojektowana i zrealizowana z myślą o łączeniu komfortu życia z prowadzeniem działalności gospodarczej bez.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł500 m² 458 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Lubin, ul. Spacerowa (obręb 2) Sprzedaż przez firmę (faktura vat) Działki sprzedawane są przez firmę - kupujący otrzymuje fakturę vat. Lokalizacja: lubin, ul. Spacerowa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 249 m² 76,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urocza działka z dostępem do rzeki w Czaplinie idealna pod zabudowę! Oferujemy działkę w malowniczej miejscowości Czaplino, tuż obok Niewodnicy Kościelnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł60 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o trzech pokojach, znajdującego się w kamienicy, która przeszła kompleksowy remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz czegoś wyjątkowego? Wnętrza nowoczesnego z dużą otwartą przestrzenią ? Gotowego do zamieszkania i urządzonego że zapiera dech. zapraszam. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

4 299 000 zł5 002 m² 859,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 5002m2. Działka o wymiarach 131m x 38m. Aktualny Miesjcowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: - podstawowa zabudowa usług, rzemiosła - wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł27,80 m² 53,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferuję bardzo ładną , komfortową kawalerkę położoną w spokojnym miejscu na Nowym Mieście. Mieszkanie położone na 3 piętrze zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł1 871 m² 1 057,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wieleń-gmina Przemęt-działka 1871m2. Czy marzysz o porannej kawie z widokiem na wodę? O ciszy wśród drzew? O codzienności w klimacie wiecznych wakacji? Jeśli tak to mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 749 000 zł124 m² 14 104,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o całkowitej powierzchni 124m2, położona na działce o powierzchni 1741m2 w Rewalu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 600 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Emmerson prezentuje: działkę budowlano-rolna o powierzchni 3610 m kw. w miejscowości Olszowice gm. Świątniki Górne. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego obręb 005.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł175 m² 13 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:434 m²

! oferta dostępna wyłacznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 250 m² 952 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka | Wilanów Powsin | 1250 m | prostokąt | media | Warunki Zabudowy na budynek jednorodzinny dwulokalowy | Istnieje możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek, każda o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Są nieruchomości, które dają coś więcej niż gotową przestrzeń oferują możliwości, elastyczność i realny potencjał na przyszłość. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł30 m² 13 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na zadbanym, monitorowanym osiedlu monitoring obejmuje klatki.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł544,22 m² 4 593,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy kamienicę położoną w doskonałej lokalizacji - przy ul. Mostowej w Tczewie, w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość o łącznej powierzchni działki 645.

Szczegóły ogłoszenia

2 534 000 zł1 267 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działek - osiedle bema / śródmieście Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1267 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Sosnowiec,śląskie

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy na prezentację domu zlokalizowanego w spokojnej i rozwijającej się dzielnicy Sosnowca jaką są Ostrowy Górnicze. W pobliżu las, jezioro Balaton, przystanki oraz nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 860 m² 1 075 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dla inwestora Kołobrzeg ul. Bydgoska róg ul. Opolskiej na sprzedaż uzbrojona działka budowlana o pow. 1.860 m2 Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok. 43 m x 43.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł1 032 m² 657,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Ustroniu Morskim Idealne miejsce na budowę budynku mieszkalnego, mieszkalno-usługowego lub pensjonatu Powierzchnia:1032m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 313 m² 89,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1313 m2, położone w pięknej okolicy, niedaleko jezior : Salino ok. 3 km, j. Czarne ok. 3,5 km, dąbrze ok. 2,5 km i jeziora Żarnowieckiego ok. 10.

Szczegóły ogłoszenia

462 000 zł4 400 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tobiasz Estate Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dużą nieruchomość gruntową o powierzchni 4400 m (możliwość podziału) , położoną w miejscowości Chorzelów, gmina Mielec,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł156,41 m² 11 508,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości premium: komfortowego i nowoczesnego domu położonego na prestiżowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł3 713 m² 158,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana we wsi Przeciszów koło Zatora o powierzchni 3713 m2. - zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. - media: woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 325 m² 149,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedaż działki budowlanej znajdującej się w spokojnej okolicy Zd Wola ul: sosnowa Wybierając działkę oraz decydując się na budowę najbardziej należy zastanowić się również nad własnym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł183,18 m² 3 384,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 910 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wygodny dom.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł7 892 m² 25,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7892 m , położona w miejscowości Kołaki-Wietrzychowo, w gminie Mały Płock, powiat kolneński. Dla nieruchomości wydano warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł101,30 m² 5 972,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,3 m . Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły. W skład nieruchomości wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 40 m2 dostępna od kwietnia. Prezentowana nieruchomość znajduje się w odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 400 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaproponowania piękna działkę w Otwocku Wielkim w gminie Karczew. Powierzchnia nieruchomości 5400m2. Jest ona zlokalizowana w cichej , spokojnej okolicy. W bliskiej.