Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 €/m²51,44 m² 977 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal lu10 o pow. 51,44 m2. Jest on usytuowany w nowej inwestycji przy ul. Stalowej 39. Ulica ta jest objęta planem rewitalizacji przez miasto. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł700 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję hale na wynajem o powierzchni 700m Obiekt w dobrej kondycji i gotowe do użytku. Posiada niepylne posadzki oraz ogrzewane. Na terenie znajduje się duża ilość miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Zapraszam na prezentację domu o powierzchni 120m2 w miejscowości Ujeździec Wielki. Nieruchomość położona jest 35 km od Wrocławia, 16 km od drogi ekspresowej S5, która zapewnia bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²174,86 m² 11 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w eksluzywnym, wielofunkcyjnym budynku oferujący najwyższy standard przestrzeni i komfortu. Lokal jest jasny, przestronny i wyposażony w nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 499 000 zł245 m² 6 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Piękny dom pod skoczowem, gotowy do zamieszkania bez prowizji dla biura nieruchomości ze strony kupującego dom wolnostojący W atrakcyjnej okolicy Powierzchnia użytkowa 245 m2, 5 pokoi, działka.

Szczegóły ogłoszenia

599 970 zł8 848 m² 67,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka - wieszowa - gmina zbrosławice! Do sprzedaży działka budowlano-rolna przy lesie o powierzchni 8848 m2 w Wieszowej - gmina Zbrosławice. II 24.MN, ustala się przeznaczenie - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł162 m² 5 432,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Marzysz o spokojnym i komfortowym miejscu dla swojej rodziny? Mamy idealną propozycję dla Ciebie! Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 120 m Powierzchnia działki: 450.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł111,32 m² 9 791,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom dwulokalowy z gotowym zyskiem - Wrocław, ul. Ratajów. Szukasz miejsca do życia, które samo pomaga spłacać kredyt? A może stabilnej inwestycji kapitału? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł150 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:2023

Baltic Apart - wyjątkowy kompleks 5 luksusowych apartamentów na sprzedaż Tupadły / Jastrzębia Góra Wyjątkowa okazja inwestycyjna nad polskim morzem. Na sprzedaż kompleks 5 niezależnych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł2 580 m² 60,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Jedna działka - wiele możliwości dzięki elastycznemu planowi zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość o pow. 2580 m2 położona jest na końcu ulicy Wspólnej nr 22. NA działkę zostały już.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł82,24 m² 5 775,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Tylko U nas! prezentujemy przestrzenne mieszkanie 3 pokojowe O powierzchni 86 M2 na os staszica W gorzowie wlkp., PRZY UL. Matejki. Mieszkanie W kamienicy na 2 piętrze W bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł1 535 m² 5,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia miejsce parkingowe zlokalizowane przy ul. Siemaszki 1 w Krakowie. Przedmiotem najmu jest teren utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 050 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 32 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m2 do 1543 m2, położonych w Olecku przy ulicy Ełckiej. Wszystkie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²216,60 m² 8 664 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy pętli autobusowej w Sidzinie. Lokal o powierzchni 216,6 m 2 położony jest na 2 piętrze (zajmuje całe piętro budynku). Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł2 800 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Atrakcyjna działka w Odrzykoniu. Na sprzedaż oferujemy piękną działkę o powierzchni 28 arów, zlokalizowaną w podkrośnieńskiej miejscowości Odrzykoń. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 868 zł74,74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni etap inwestycji! budynek numer 4 Biuro Nieruchomości Veritas oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie + antresola na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku w którym mieści się winda.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł59,44 m² 5 871,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem , położone w atrakcyjnej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 49 m | 2 piętro | 3 000 zł Szukasz świeżego, pachnącego nowością mieszkania, w którym będziesz pierwszym najemcą po remoncie? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł131,70 m² 1 556,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu użytkowego nr 3 położonego na parterze w północno-zachodnim skrzydle budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł93 400 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomośc i oferuję działkę rolną o powierzchni 9,34 ha położoną w miejscowości Kominki gmina Kolna powiat Olsztyński. Działka w jednym rozłogu , klasy ziemi: III, IV.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, 3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż- sosnowiec ul. Jagiellońska Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na szóstym piętrze w wysokim bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone w kameralnej przedwojennej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu przy ul. Paulińskiej (śródmieście). Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

734 500 zł58 m² 12 664 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży mieszkanie wykończone w standardzie "pod klucz", położone na nowym osiedlu przy ul. Wrońskiej. Wnętrze, które robi wrażenie - to nie są wizualizacje. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

2 596 000 zł2 079 m² 1 248,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Hel, wydmy, rzadki grunt pod kameralny projekt apartamentowy! Działki położone tuż przy wydmach, w jednej z najbardziej klimatycznych części Helu. To miejsca już praktycznie niedostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone w oficynie kamienicy, na parterze w pełni umeblowane i wyposażone idealne dla pracowników Lokal składa się z dużego umeblowanego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł30,82 m² 24 497,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,54 m² 48,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m , położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł70,03 m² 5 411,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Zielona, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

2 347 000 zł100,17 m² 23 430,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament w 5***** Hotelu aquarius spa Oaza kolorów i luksusu nad Morzem Bałtyckim Powierzchnia: 100,17 m Piętro: 1 Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 486 m² 53,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

DO sprzedaży działka znajdująca się W miejscowości rudno W gminie krzeszowice oferta dostępna wyłącznie W biurze nieruchomości danax Działka o powierzchni 7486 m2. Objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie z tarasem w centrum Ustrzyk Dolnych Gotowe do wprowadzenia! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na parterze budynku przy ul. 29.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²229,53 m² 13 772 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale biurowe Do wynajęcia lokale biurowe z podziałem na pokoje biurowe Pomieszczenia o wysokim standardzie. Dostęp do biura 24h,ochrona,monitoring, klimatyzacja,internet, sale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 219 zł67,11 m² 10 404,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w podwrocławskich Siechnicach - blisko przystanku pkp. i pcc! Mieszkanie ma pow. użytkową 67.11 m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

18,70 zł/m²401 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu o powierzchni 401 m2 w budynku magazynowym przy ul. Robotniczej 6. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł97 m² 7 422,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Nowoczesny dom w spokojnej okolicy idealny dla rodziny | Kołdowo, ul. Nowa | Na sprzedaż oferujemy nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Kołdowie przy ul. Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł693 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 693 m , położona w spokojnej i rozwijającej się części Kutna, przy ulicy H. Ch. Andersena. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu -.

Szczegóły ogłoszenia

282 447 zł2 853 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w Starym Bosewie (gmina Długosiodło). Obie z nich mają nieco powyżej 1400m. Możliwość kupienia jednej z nich lub obu. Działki mają założone Księgi.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł122 m² 10 647,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż mieszkanie i lokal usługowy w kamienicy z lat 30. tuż przy Rynku w Skawinie. Nieruchomość z garażem, wspólnym podwórkiem i możliwością adaptacji strychu.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł1 555 m² 225,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce, na terenie objętym mpzp jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Nieruchomość ma bardzo atrakcyjne.