Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 zł/m²238,95 m² 19 116 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Piętro budynku w stanie deweloperskim o pow.238.95m2 w znakomitej lokalizacji Kosakowa przy głównej ulicy. Lokal znajduję się w nowym budynku na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł154,01 m² 7 791,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Мы также говорим на русском! Zakup tej nieruchomości nie wymaga wniesienia wkładu własnego dzięki gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach programu Rodzinny Kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1200m2 , położonej w spokojnej lokalizacji we wsi Czernica (gmina Jeżów Sudecki , w Górach Kaczawskich w Sudetach Zachodnich). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł80,72 m² 10 344,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 000 zł21 000 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzyno. Obecnie dom jest w trakcie remontu podczas którego będzie zrobione centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł188,99 m² 6 825,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny dom 6 pokoi 189mkw / działka 500mkw / mogą kupować obcokrajowcy / zakup bez prowizji / atut: piękny rozkład bardzo duże przestronne pokojeprzesuwne drzwi tarasowe slim ogrzewanie w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Straszewo

Straszewo,kujawsko-pomorskie

107 100 zł1 530 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Straszewie (gm. Koneck) o powierzchni 1530m2. Działka znajduję się w sąsiedztwie lasów w cichej okolicy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 100 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup, odsprzedaj, zyskaj - doskonała lokata kapitału # Bardzo dobra lokata wolnych środków - w sytuacji szalejącej inflacji i niepewnych czasów niech Twoje pieniądze nie tracą na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł12 200 m² 180,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlana w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną, widokową działkę o powierzchni 1,2 ha zlokalizowaną w Głogoczowie gm.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł156 m² 2 756,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 78, o powierzchni ok. 156 m , usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 760 zł35,72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia zaraz po zakupie, które nie wymaga wkładu W 5 minut zdobędziesz niezbędne informacje o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²32,49 m² 2 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal usługowy w Gliwicach - ul. Nasyp 2C - Wynajem z opcją wykupu! Szukasz miejsca idealnego na swój biznes? Oto nowy lokal usługowy o powierzchni 32,49 m , który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł7 178 m² 1 003,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Komercyjna działka pod stację paliw, fastfooda oraz usługi i handel Powierzchnia gruntu 7178m/kw. Działka przy drodze Wojewódzkiej 981 relacji Nowy Sącz - Krynica Zdrój. Przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

64 900 zł13,62 m² 4 765,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Garaż | 13,6 m | ul. Szlakowa, bydgoszcz Powierzchnia wg kw: 13,62 m / powierzchnia rzeczywista: 14,76 m Elektryczna brama garażowa Zadaszony wjazd komfort w każdą pogodę Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 400 m² 583,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą i bliźniaczą, ze starodrzewem, media: prąd, kanalizacja w drodze przy działce, wodociąg i gaz ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł75,32 m² 6 040,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowane na Śródmieściu. Pełna własność z kw! Lokal jest w stanie do zamieszkania. Na 75 m składa się: * salon * dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do sprzedaży lub do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze bloku na Czubach. Osiedle Poręba. Lokal położony na zamkniętym osiedlu, nie bezpośrednio przy ulicy. Na osiedle wjeżdża się przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 773 zł51,93 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,93 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł76,44 m² 10 321,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort życia ma znaczenie! apartament pod klucz! Z dwoma dużymi balkonami W wysokim standardzie! nie płacisz podatku pcc! kameralny 4-mieszkaniowy apartamentowiec! pachnący nowością - super.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny- bytom Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 180 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji Bytomia - dzielnicy Stroszek Informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 532 m² 1 305,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Piotrkowie Trybunalskim. Działka o powierzchni 1532m2 w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 525 zł27,48 m² 9 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni 27,48 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

834 500 zł44,33 m² 18 824,72 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Stylowe mieszkanie na osiedlu "albatros Towers"z pięknym widokiem ul. Al. Rzeczypospolitej Gdańsk Przymorze Małe Albatros Towers to kompleks pięciu 17-piętrowych nowoczesnych apartamentowców wykonanych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 000 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie prezentuję bardzo atrakcyjną działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, o powierzchni 1000 m2 w Gorzowie Wielkopolskim, w świetnym położeniu przy ulicy Leszczynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł501 m² 137,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę mieszkaniową, położona w Strzelczynie w okolicach Chojny. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł38,80 m² 17 242,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na Sprzedaż nowoczesny Apartament w bliskiej odległości do morza (około 500 metrów) na zamkniętym osiedlu, z dostępem do placu zabaw i basenem. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,66 m² 12 515,41 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Pełczyce,zachodniopomorskie

495 000 zł268,95 m² 1 840,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Rezerwacja Pełczyce, powiat choszczeński, zachodniopomorskie, nieruchomość usługowa z powierzchnią mieszkalną do sprzedaży. Bardzo interesująca o dużym potencjale nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 079 m² 122,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty nieruchomości: - malownicze położenie na Kaszubach, - dogodny dojazd do Gdańska - ok. 35 km, - działka budowlana - idealna pod rezydencję, inwestycję lub jako miejsce wypoczynku, - otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł353,05 m² 2 039,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość budynek handlowo - usługowy, położony w ścisłym centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 32. Przygotowany został projekt przewidujący podział na dwa lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł32,70 m² 18 654,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 2-pokojowy apartament o powierzchni 32,7 m , położony na 3. piętrze w Rezydencji Bielik w Międzyzdrojach zaledwie kilkadziesiąt metrów od promenady i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł65,95 m² 3 942,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność, tylko U mnie! Mieszkanie trzypokojowe (66 m ) na parterze w budynku mieszkalnym w miejscowości Jania Góra (okolice Świekatowa). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł63,77 m² 13 752,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, wygodny lokal mieszkalny w centrum miasta, jednocześnie około 450m od promenady. Powierzchnia: 63,77m2 - w tym salon z kominkiem, oddzielna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 200 m² 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położoną w Chrzanowie przy ul. Fabrycznej 29C dawny hotel pracowniczy, usytuowany na działce o powierzchni 2?533.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,14 m² 14 781,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z dumą przedstawia Państwu wyjątkową ofertę - komfortowy i funkcjonalny dwupokojowy apartament o powierzchni 37,14 m , usytuowany na pierwszym piętrze odnowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m2 z działką 1,66 ar w stanie deweloperskim. Budynki o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł1 004 m² 48,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1004 m2 - Jurzyn, gm. Nowe Miasto | cisza, natura i gotowe warunki pod budowę Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w urokliwej miejscowości Jurzyn, w gminie Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

*** 0% Prowizji! Brak podatku pcc! *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2028 r *** Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70 m2 (+20 m2 poddasza) położony.