Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

340 000 zł32 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: mieszkanie z ogródkiem przy ul. Fenikowskiego w Wejherowie. Parter I Z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł41,50 m² 17 710,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

5A/75 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 41 m2 w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:242 m²

Na sprzedaż: urokliwy domek letniskowy nad Jeziorem Miedwie Lokalizacja: bezpośrednie sąsiedztwo malowniczego Jeziora Miedwie - zaledwie kilka kroków od linii brzegowej! Powierzchnia działki: 242 m2.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł15 633 m² 31,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę rolno-budowlaną ok. 1,5 ha - Kruszów, gm. Tuszyn - przy drodze asfaltowej, media w drodze. Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni około 15 000.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 200 000 zł53 300 m² 41,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki w Santocku, gmina Kłodawa! Działka położona jest w malowniczej okolicy, blisko natury. Odległość od centrum Gorzowa Wlkp. to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 316 zł82,58 m² 10 442,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i balkonem w nowej kameralnej inwestycji idealne dla rodziny i osób które cenią sobie przestrzeń, dobrze skomunikowane: autobus, a4,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł159 m² 5 786,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 129m2 w Przyłękach / g. Białe Błota. Lokalizacja Dom w Przyłękach pod Bydgoszczą to połączenie spokoju podmiejskiego życia z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 647 m²

Drewniany Dom z piękną, dużą działką i własnym lasem Natura i klimat dawnych lat! Mam przyjemność zaprezentować Państwu położony w przepięknej scenerii drewniany Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 300 zł53,30 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe I eleganckie 2-pokojowe mieszkanie W marina mokotów | 53 m | ulica przejazd | balkon Z panoramicznym widokiem Bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł180 m² 5 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4 pokojowego domu w bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom piętrowy z garażem oraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł910 m² 658,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam unikatową , uzbrojoną działkę pod budowę , w miejscowości Rozewie. Działka położona w pięknym lesie , na uboczu. Działka podlega pod mpzp -dom mieszkalny z usługami.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 159 m² 21,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul.Stawowa - działki budowlano - przemysłowe o pow. całkowitej 91,59 arów (9159 m2) , działki nr. 56, 57 obr. 213 - oznaczone jako br - grunty rolne zabudowane, znajdują sie w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 121 zł44,58 m² 7 046,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowej inwestycji. Sterowanie mieszkaniem za pomocą smartfona lub tabletu. Zastosowanie nowoczesnych filtrów, pozwoli każdemu oddychać czystym powietrzem we własnym mieszkaniu bez.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,30 m² 69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Górczewskiej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²189,30 m² 1 893 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (magazynowy) o powierzchni 189,30 m2 położony w budynku Dworca pkp w Wydminach. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno- kanalizacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł55,27 m² 22 616,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł1 709 m² 1 755,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko teraz! nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Jastrzębiu-Zdroju, o łącznej powierzchni 1709 m , położony na działce 37,5a. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 844 m² 699,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

zaproponuj cenę Działka budowlana o powierzchni 0,1844 ha w ścisłym centrum Jeleniej Góry. - budynek wielorodzinny? -dom weselny z restauracją? Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł55,30 m² 7 938,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze Opiekun oferty: anna Zakrzewska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł123 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*123 m prywatności * salon ponad 50 m * kominek * taras * ogród ok. 200 m - Rakowiecka 64, wrocław Są nieruchomości, które trudno porównać z typową ofertą mieszkań na rynku -.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł26,50 m² 33 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie - plaza 41, ul. Gałczyńskiego 1, gdańsk Brzeźno 100 m od plaży - Miejsce w hali - Komórka lokatorska - Klimatyzacja Na sprzedaż oferujemy eleganckie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł114 m² 5 692,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płacą prowizji. Nowoczesny bliźniak premium | 5 pokoi | 114 m | działka 5 arów | pompa ciepła | Namysłów Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny w spokojnej lokalizacji, ale.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł36,97 m² 7 438,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje, dobra lokalizacja, media z miasta, zasoby Sielanki Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 36,97 znajdujące się na drugim piętrze budynku czteropiętrowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 308 zł66,46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż trzy pokojowego z balkonem zlokalizowane na inwestycji bloków mieszkalnych przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,30 m² 14 043,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: nowoczesne osiedle cenionego dewelopera Moderna, zrealizowane w 2023 roku; 5 min. do Obwodnicy Trójmiasta; 15 min. do Centrum Gdańska; mieszkanie wykończone i umeblowane w gustownym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w dzielnicy Parkitka Nieruchomość o powierzchni 35m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł307 m² 8 143,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 900 m²

Rezydencja klasy premium z prywatnym terenem 1,09 ha Trzebień k. Opatowa | 300 m | nowoczesna technologia | pełna prywatność Są miejsca, które oferują komfort. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł95,12 m² 2 722,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95,12m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

44,77 zł/m²281,41 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy + magazyn | 281 m | Letnica | parter + zaplecze Na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 281,41 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

158 998 zł2 080 m² 76,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana (nawet na cztery domki do 35 m2) z pięknym widokiem w granicach Beskidu Małego, stryszawa, gmina Stryszawa, powiat suski. Powierzchnia: 2080 m2, droga dojazdowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł21 000 m² 94,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna o pow. 2,1 hektara i wym. ok. 150/140m. w Jurkowie, gm. Czchów, pow. Brzeski, woj Małopolskie. Działka częściowo płaska, położona przy drodze krajowej nr 75 Brzesko.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł56,40 m² 31 914,89 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jesteś w trakcie poszukiwania inwestycji, która pozwoli Ci cieszyć się zyskiem i komfortem jednocześnie? Ten apartament w kompleksie skytower jest dla Ciebie! Na sprzedaż Apartament na 31.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 087 zł38,25 m² 7 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak english. Dodatkowo, jako wyjątkowy bonus, otrzymasz pobyt na 3 dni w Juracie tuż przy samej plaży. Idealna okazja, by połączyć doskonałą inwestycję z chwilą relaksu nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31,71 m² 94,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe studio przy ul. Stępkarskiej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja chlebova. Lokalizacja I budynek: studio jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 032 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży prawo własności atrakcyjnej, niezabudowanej nieruchomości gruntowej o przeznaczeniu budowlanym, położonej w prestiżowej i doskonale widocznej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Numer oferty w biurze 5859 Oferta tylko dla klienta gotówkowego! Polecamy do sprzedaży bardzo ładną, słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 3100m2 o szerokości 60m.

Szczegóły ogłoszenia

3 480 000 zł140 m² 24 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal od frontu kamienicy na dowolną działalność - biuro, studio pilates, klinikę, showroom czy kancelarię Reprezentacyjna kamienica - Hoża 50 | Dwupoziomowy +2 osobne wejścia | Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 414 m² 293,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Złotokłos w gminie Piaseczno. Działka ma powierzchnię 1414 m2, kształt prostokąta o wymiarach 47 x 30 m i położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 088 m² 99,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1088m2, położony w podbydgoskim Nowym Smolnie - Kobylarnia. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 25/16. (Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem! Mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku. mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz 2 łazienek,.