Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 zł/m²189,30 m² 1 893 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (magazynowy) o powierzchni 189,30 m2 położony w budynku Dworca pkp w Wydminach. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno- kanalizacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł55,27 m² 22 616,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Unikalna oferta w najpiękniejszym zakątku Pruszkowa. Apartament w starej kamienicy po kapitalnym remoncie, przy zachowaniu klimatu tego niepowtarzalnego miejsca z długą historią.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł1 709 m² 1 755,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko teraz! nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Jastrzębiu-Zdroju, o łącznej powierzchni 1709 m , położony na działce 37,5a. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 844 m² 699,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

zaproponuj cenę Działka budowlana o powierzchni 0,1844 ha w ścisłym centrum Jeleniej Góry. - budynek wielorodzinny? -dom weselny z restauracją? Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

439 000 zł55,30 m² 7 938,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze Opiekun oferty: anna Zakrzewska tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł123 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*123 m prywatności * salon ponad 50 m * kominek * taras * ogród ok. 200 m - Rakowiecka 64, wrocław Są nieruchomości, które trudno porównać z typową ofertą mieszkań na rynku -.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł26,50 m² 33 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie - plaza 41, ul. Gałczyńskiego 1, gdańsk Brzeźno 100 m od plaży - Miejsce w hali - Komórka lokatorska - Klimatyzacja Na sprzedaż oferujemy eleganckie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł114 m² 5 692,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płacą prowizji. Nowoczesny bliźniak premium | 5 pokoi | 114 m | działka 5 arów | pompa ciepła | Namysłów Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny w spokojnej lokalizacji, ale.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł36,97 m² 7 438,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

dwa pokoje, dobra lokalizacja, media z miasta, zasoby Sielanki Na sprzedaż słoneczne mieszkanie dwupokojowe o pow. 36,97 znajdujące się na drugim piętrze budynku czteropiętrowego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 308 zł66,46 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż trzy pokojowego z balkonem zlokalizowane na inwestycji bloków mieszkalnych przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł41,30 m² 14 043,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: nowoczesne osiedle cenionego dewelopera Moderna, zrealizowane w 2023 roku; 5 min. do Obwodnicy Trójmiasta; 15 min. do Centrum Gdańska; mieszkanie wykończone i umeblowane w gustownym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w dzielnicy Parkitka Nieruchomość o powierzchni 35m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł307 m² 8 143,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 900 m²

Rezydencja klasy premium z prywatnym terenem 1,09 ha Trzebień k. Opatowa | 300 m | nowoczesna technologia | pełna prywatność Są miejsca, które oferują komfort. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł95,12 m² 2 722,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro wex Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95,12m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego w Słupsku.

Szczegóły ogłoszenia

44,77 zł/m²281,41 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy + magazyn | 281 m | Letnica | parter + zaplecze Na wynajem funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 281,41 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

158 998 zł2 080 m² 76,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Widokowa działka budowlana (nawet na cztery domki do 35 m2) z pięknym widokiem w granicach Beskidu Małego, stryszawa, gmina Stryszawa, powiat suski. Powierzchnia: 2080 m2, droga dojazdowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł21 000 m² 94,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka komercyjna o pow. 2,1 hektara i wym. ok. 150/140m. w Jurkowie, gm. Czchów, pow. Brzeski, woj Małopolskie. Działka częściowo płaska, położona przy drodze krajowej nr 75 Brzesko.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł56,40 m² 31 914,89 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jesteś w trakcie poszukiwania inwestycji, która pozwoli Ci cieszyć się zyskiem i komfortem jednocześnie? Ten apartament w kompleksie skytower jest dla Ciebie! Na sprzedaż Apartament na 31.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 087 zł38,25 m² 7 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak english. Dodatkowo, jako wyjątkowy bonus, otrzymasz pobyt na 3 dni w Juracie tuż przy samej plaży. Idealna okazja, by połączyć doskonałą inwestycję z chwilą relaksu nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł31,71 m² 94,61 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe studio przy ul. Stępkarskiej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja chlebova. Lokalizacja I budynek: studio jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 032 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy do sprzedaży prawo własności atrakcyjnej, niezabudowanej nieruchomości gruntowej o przeznaczeniu budowlanym, położonej w prestiżowej i doskonale widocznej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Numer oferty w biurze 5859 Oferta tylko dla klienta gotówkowego! Polecamy do sprzedaży bardzo ładną, słoneczną działkę budowlaną o powierzchni 3100m2 o szerokości 60m.

Szczegóły ogłoszenia

3 480 000 zł140 m² 24 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal od frontu kamienicy na dowolną działalność - biuro, studio pilates, klinikę, showroom czy kancelarię Reprezentacyjna kamienica - Hoża 50 | Dwupoziomowy +2 osobne wejścia | Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 414 m² 293,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Złotokłos w gminie Piaseczno. Działka ma powierzchnię 1414 m2, kształt prostokąta o wymiarach 47 x 30 m i położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 088 m² 99,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1088m2, położony w podbydgoskim Nowym Smolnie - Kobylarnia. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 25/16. (Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem! Mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku. mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 395 m² 344,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 14 arów w Janowicach idealne miejsce na Twój dom Jeśli szukasz przestrzeni, która łączy spokój, naturę i wygodę codziennego życia, ta działka w Janowicach będzie strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł110 m² 6 090,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy mieszczący się przy ulicy przy ulicy Olszewskiego w budynku z 2000 roku. Lokal składa się z: głównej sali dwóch pomieszczeń magazynowych pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł1 723,61 m² 1 015,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedania 50 % udziałów w prawie własności nieruchomości położonej w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Warszawskiej1, ul. Budkiewicza 1 i ul. Plac Wolności 1 (ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,14 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Las Marcina - poznaj inwestycję Komfort otoczenia Las Marcina , to nowoczesny projekt deweloperski zaprojektowany z myślą o wszystkich tych, którzy cenią komfortowe warunki życia w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

41,48 zł/m²29 m² 1 203 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości okazja ma przyjemność przedstawić Państwu lokal usługowo-handlowy w Centrum Handlowym Podwisłocze na ulicy Podwisłocze 30/5 w Rzeszowie. Lokal ma około 29 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł112,20 m² 18 716,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 112,20 m , położone przy Alei Wilanowskiej 89 w Warszawie - w doskonałym punkcie na mapie Mokotowa!.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł55,63 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedania nowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku o nowoczesnej bryle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Centralnej. Lokalizacja: budynek położony jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł3 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w parkowej części Milanówka - 30 km od centrum Warszawy! Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 i wymiarach 38,5 m x 78 m. Nieruchomość zlokalizowana w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie położone na czwartym piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Husarskiej w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Grzybowo,zachodniopomorskie

931 456 zł145,54 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:619 m²

Dom bliźniaczy 123 m + garaż + ogród | Grzybowo blisko morza Cena zgodna z ofertą Inwestora - bez prowizji od kupującego Biuro rs Real Estate Szczecin prezentuje nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 572 zł61,59 m² 17 171,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzy pokoje z balkonem, z widokiem na zieleń. Atuty: czwarte piętro, dwie sypialnie, łazienka, część dzienna z balkonem z widokiem na zieleń, wysokość kondygnacji 2,7m. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł55 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Dębicy przy ul.Łysogórskiej. Nieruchomość o powierzchni 55 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł35,33 m² 22 077,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Biuro nieruchomości team4home oferuje Państwu niezwykle ciekawy apartament.