Nieruchomości

239 899 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 900 000 zł266 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy Obórki. Powierzchnia użytkowa: 266 m, powierzchnia działki: 2400 m (24a). Kondygnacje: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 582 zł39,46 m² 9 036,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł1 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren zlokalizowany w Myszkowie przy ulicy Kopernika (u zbiegu z ulicą Waryńskiego), położony.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35,02 m² 16 561,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękny Apartament z tarasem usytuowany na wysokim parterze budynku z windą okazja! Brak podatku pcc! Sprzedaż od właściciela z wliczonym Vat 23% Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł27,27 m² 15 731,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

TA oferta tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 27,7 m2, położonego w prestiżowej lokalizacji - grzegórzki na ulicy Bajecznej w Krakowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł57,90 m² 6 217,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, w którym każdy domownik w końcu zyska własny kąt, a remont nie spędzi Ci snu z powiek? To mieszkanie o powierzchni 57,80 m przy ul. Orzeszkowej.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł35,20 m² 8 977,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w wysokim budynku z lat 70-tych na 4 piętrze. Spokojne osiedle, cała infrastruktura blisko. Jest piwnica. Ogrzewanie i woda z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł206,79 m² 2 877,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w stanie surowym otwartym - Pogórska Wola Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Pogórska Wola, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 800 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 18 ar, usytuowana w Chełmcu w okolicy ulicy Gajowej. Kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 80x20 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 750 zł64,50 m² 12 306,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2 Loggiami. Inwestycja położona w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Lokal idealny do zamieszkania lub pod wynajem. Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej Brzeg, ul. Pierwszej Brygady. Wyjątkowy, skrajny segment o powierzchni użytkowej 127 m oraz powierzchni całkowitej 212 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 571 zł32,99 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksus w sercu natury. W Pogorzelicy powstała wyjątkowa inwestycja apartamentowa, która zachwyca harmonią nowoczesnej architektury i dzikiej, nadmorskiej przyrody. To gotowe, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł65 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży kilkuletni dom wolnostojący, parterowy, posadowiony na ładnej i płaskiej działce w Ścięgnach k. Karpacza. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 012 m² 127,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1012 m - Simoradz, gm. Dębowiec, pow. cieszyński Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1012 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

344 955 zł29,04 m² 11 878,62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

626 250 zł820 m² 763,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka jest sprzedawane w komplecie z mieszkaniem o powierzchni 69 m2 płatna dodatkowo 873750 zł Nr działki to 226101_01.0079.108 z planem ogólnym na usługi, budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 100 m² 56,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną + własny las w przepięknej lokalizacji w Frydrychowicach. Działka w całości o powierzchni 7100 m2 składająca się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł145,70 m² 6 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Szukasz domu, w którym Twoja rodzina będzie miała przestrzeń, komfort i prywatność? Ta nieruchomość w Wejherowie może być dokładnie tym miejscem. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł460 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:960 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Do sprzedania wyjątkowy dom - segment narożny w miejscowości Nadarzyn. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 440 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł21,96 m² 13 615,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Kawalerka na parterze z własnym ogródkiem w zrewitalizowanej kamienicy - ul. Wałowa 4/2 Oferujemy nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie mieszkanie, w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

754 800 zł1 258 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

lekko pochyła, przy drodze; media/instalacje: gaz, kanalizacja, prąd, woda; otoczenie: niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga gminna, droga asfaltowa; wymiary: 22x57m; proponujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł150 m² 13 960 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

*** Zajazd myśliwski *** Maldanin koło Pisza *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze prosperującego lokalu gastronomicznego "zajazd Myśliwski". Zajazd Myśliwski to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²440 m² 12 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Hala produkcyjno-magazynowo do wynajęcia o powierzchni około 440m2 - Lublin, istnieje możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni, lub powiększenia o kolejne 200m2. Wymiary hali: 17,6m.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł205 m² 2 434,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom jednorodzinny położony w centrum Łęcznej, przy ul. Rynek III. Położony jest na działce o powierzchni 850 m2 Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²100 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pragniemy zaproponować Państwu wynajem nowoczesnej przestrzeni biurowej z pełnym serwisem o powierzchni 100m2 dla 10 biurek! Biuro mieści się na 4 piętrze w budynku klasy A, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31,83 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 002 m² 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Skarszewy - Szczodrowo - Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1002 m2, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł12,50 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia miejsce postoje w garażu podziemnym w budynku przy ul. Braniborskiej 70/80/ Umowa terminowa 1 rok. kontakt: sylwia tel.   Agata tel.   Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

121 440 zł3 036 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową oddaloną od Trzebiatowa około 7 km w stronę nadmorską. Działka położona jest we wsi w spokojnym ale bardzo dobrym położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

733 057 zł68,51 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B , lokal: M-7, balkon: 5,30 m [ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z tej inwestycji oraz informacja o standardzie na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Gotowy do zamieszkania bliźniak z pełnym podpiwniczeniem, garażem z kanałem i domkiem gospodarczym. Idealny dla rodziny lub pod siedzibę firmy (biuro, gabinety, działalność usługowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "nowa Pradolina"! Zalety: - nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł426,60 m² 6 094,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Ten wyjątkowy willowy dom z 2005 roku o powierzchni 426,60 m , usytuowany jest na działce 1170 m w spokojnej, zielonej części osiedla Stoki. Nieruchomość łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95,10 m² 4 195,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy zlokalizowanej przy jednej z bocznych ulic w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 627 m² 67,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 486/1 w pierwszej linii zabudowy o pow. ok. 1627m2 w miejscowości Kolonia Kiełczewice Dolne.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł1 007 m² 1 981,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonujący kompleks gastronomiczno-hotelowy, położony w jednej z najbardziej urokliwych lokalizacji południowej Polski - w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł51,20 m² 19 121 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stare Miasto- kazimierz 3 pokoje z jasną kuchnią. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 51m2 mieszczące się na 2 piętrzę w 5 piętrowym bloku z windą z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł83,37 m² 5 625,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Nowa inwestycja! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, dwulokalowy, w zabudowie bliźniaczej, z własnym ogródkiem, znajdujący się w Wilkowicach k. Leszna. Uwaga :.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł51,86 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Oferta dostępna od zaraz Oferujemy Państwu do wynajęcia bezczynszowe 2 pokojowe mieszkani e z balkonem położone na 3 piętrze w nowym budownictwie w bloku IV.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48,27 m² 58,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przytulne mieszkanie w inwestycji Małe Błonia, w pobliżu centrum Krakowa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

414 900 zł54 m² 7 683,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w Katowicach w dzielnicy Brynów przy ulicy Heleny Modrzejewskiej, w bardzo dobrej lokalizacji.