Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 zł/m²470 m² 17 860 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na wynajem lokal o pow. 470 m2 w północnej części Lublina - ul. Nałęczowska. Rekomendowany m.in. dla branży sportowej/rekreacyjnej (np. siłownia, fitness, sala zabaw, szkoła tańca).

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł125 m² 2 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:374 m²

Najlepsza oferta w tej okolicy! Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 125 m położony na działce o powierzchni 374 m . Nieruchomość oferuje aż ok. 124.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 400 m² 99,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowo-budowlana przy drodze wojewódzkiej nr 938 - gmina Hażlach | Świetna ekspozycja i duży potencjał inwestycyjny Szukasz miejsca pod biznes z widocznością z ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 3 lokale pod dowolną działalność gospodarczą o powierzchni po 25mkw.Lokale usytuowane jest na 2/2 pięter posiada dostęp do łazienki ,ogrzewanie miejskie .cena najmu zawiera opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł260 m² 2 957,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Okazja! Dom z gotowym biznesem! 2 lokale mieszkalne + świetnie prosperujący sklep Tylko u nas - oferta na wyłączność! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł58,10 m² 6 179 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 58,1 m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze zadbanej, pięciopiętrowej kamienicy przy ulicy Żwirki i Wigury w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł30,65 m² 20 228,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł81,30 m² 9 655,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Ostatni skrajny segment. Kameralne i nowoczesne osiedle blisko natury, domy z ogródkiem pod Warszawą | Łazy k. Warszawy Nowoczesna inwestycja położona w zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym, zielonym osiedlu Rajska Jabłoń w Jabłonnie! Do wynajęcia przestronne, rozkładowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Umowa najmu okazjonalnego. Wolne od 01.06 Mieszkanie położone w centrum Rybnika na ul. Dworcowej, lokal posiada kuchnię z oknem( umeblowana, lodówka, pralka, piec, nowe meble, taborety).

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34,90 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 34,90 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w 4 -piętrowym bloku przy ul. Pocieszka, na osiedlu Sady. W skład nieruchomości wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł576 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od listopada 2025r powierzchnia magazynowa o powierzchni 576m2, co stanowi 1/3 całej hali. Dostęp do oferowanego modułu jest możliwy przez dwie bramy z poziomu 0 (w szczycie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 880 zł58,49 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,49 m , zlokalizowane na 1 piętrze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodziny, pary pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł703 m² 140,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 7 arów pod zabudowę rekreacyjną Do sprzedaży działka rekreacyjna o powierzchni 703 mkw i średnich wymiarach 12,5x55 m. Nieruchomość z przeznaczeniem pod zabudowę rekreacyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł792 m² 126,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 792m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową położona w miejscowości Drwalew w gminie Chynów. Wymiary działki: długość 37m, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²423 m² 12 690 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy w dzielnicy Fabryczna - Oporów, okolice Morelowskiego Oferta dotyczy części magazynowej o powierzchni 423m2, z czego 290m2 jest na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: świdnica-miasto, okolica domków jednorodzinnych, w sąsiedztwie sklepy, dobry dojazd zarówno do Centrum miasta, jak i miast sąsiedzkich. Dom z 2024roku- stan deweloperski-.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bytom, ul. Małgorzatki - komfortowe mieszkanie z klimatyzacją i nowoczesnym wyposażeniem, gotowe do zamieszkania! Na wynajem przytulne, funkcjonalne i bardzo dobrze wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

173 160 zł962 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 962 m , położoną w miejscowości Studzianki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł183 m² 9 781,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:923 m²

Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny, położony w malowniczej miejscowości Truskaw, gm. Izabelin, tuż przy granicy Kampinoskiego Parku Narodowego. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł42 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Tylko u nas! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w centrum miasta. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej dużej kuchni z jadalnią oraz łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,50 m² 12 616,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Ząbki 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 położone na parterze., w budynku z 2006 roku. Lokal składa się z trzech osobnych pokoi oraz oddzielnej kuchni. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 714 zł128,86 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 128,86 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem. Lokalizacja: smolec to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Wrocławiem z pełną infrastrukturą, szkołami, sklepami a za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

996 200 zł136,44 m² 7 301,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:31 m²

0 % dla Kupującego! Nowa kameralna inwestycja Morelowe Domy w Rumi. Odbiór 2027r. Zdjęcia przedstawiają wizualizacje. Kompleks energooszczędnych trzykondygnacyjnych domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

205 965 zł1 035 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod dom 1-rodz. / bliźniak - atrakcyjna lokalizacja w Iławie. - działka o nr ewid. 3/27 i pow. 1035m2. Pod zabudowę mieszkaniową 1-rodzinną. W kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

690 zł150 m²

 

Piętro:parter/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:690 zł

690zł to cena za miesiąc od osoby! Dom nawet na 30 osób do wynajęcia dla pracowników, studentów czy firm o powierzchni w Redzie. Dom składa się z :8-pokoi,2-kuchni,3-łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 021 m² 123,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, 1013 m2, uzbrojona całkowicie Informacje o działce Sprawdź inne działki w Goleszowie i okolicach w ofercie opoka. Działka położona w Goleszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł7 698 m² 214,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Domo Expert Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym, położoną w miejscowości Kruszyn pod Bolesławcem. Działka z dojazdem z drogi 94 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł495 m² 1 507,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. 495 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy. Działka położona w bardzo dogodnej lokalizacji. Blisko przystanki autobusowe, tereny spacerowe. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł140,35 m² 4 631,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Ignatki, przy ulicy Miłej, gmina Juchnowiec Kościelny. To unikalna okazja, by stać się właścicielem domu w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania ładnie położona działka w Nasiechowicach (gm. Miechów). Działka o powierzchni 15 a, z aktualnymi warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł46,50 m² 4 709,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 3 piętrze w bloku przy ulicy Matejki w Turku. Mieszkanie znakomicie zlokalizowane. Składa się z 2 niezależnych dużych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,40 m² 76,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum! gdańsk ul. Szeroka lokalizacja: mieszkanie przy ul. Szerokiej w samym sercu Gdańska - tuż obok Motławy, długiego Pobrzeża, żurawia i Kościoła Mariackiego. Bliskość zabytków,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Witosa

Ełk,warmińsko-mazurskie

450 000 zł74,80 m² 6 016,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,80 m2, położone w Ełku przy ulicy Wincentego Witosa 1. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł87 m² 27 574,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Luksusowe, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji City Flow | Wola, ul. Redutowa 11 | bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86,68 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł92 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4- pokojowe apartamenty o powierzchni od 91,00 do 93,00 m2 w nowo powstałej inwestycji w Tarnowskich Górach (repty) przy ulicy Witosa. Do dyspozycji zostały jeszcze 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł314 m² 7 961,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 194 m²

Dwulokalowy dom z pięknym ogrodem, tylko 4 km od morza - Niekanin, gmina Kołobrzeg Na sprzedaż komfortowy dom dwurodzinny o powierzchni użytkowej 278 m2, każdy z lokali ma pow. użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Nagawczyna,podkarpackie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący położony na 14 arowej działce w Nagawczynie (gmina dębica)budynek z 2005 roku, parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł250 m² 3 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²