Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy domek letniskowy, na zamkniętym i monitorowanym terenie ośrodka Lago, przy najczystszym jeziorze pojezierza lubuskiego w Niesulicach. Budynek wybudowany z bali w 2010 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

408 960 zł34,08 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 34,08 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 557 m² 89,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka blisko Chojnic - idealna pod dom jednorodzinny Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 690 000 zł415 m² 4 072,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Są miejsca, które trudno opisać - trzeba je po prostu zobaczyć. Ta nieruchomość w Jankówce to jedno z nich. Zapraszamy do unikalnej posiadłości położonej na dużej 32-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rogity

Rogity,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł190 m² 6 310,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Oferta: na sprzedaż przestronny, murowany dom jednorodzinny z 2006 roku idealny dla rodziny, która chce połączyć komfort codziennego życia z ciszą i bliskością natury. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł134,53 m² 8 548 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki Dom stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134,53m2 położony jest w gminie Kobierzyce, w miejscowości Domasław.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 000 zł192,56 m² 1 557,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:862 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w stanie deweloperskim, znajdującego się w miejscowości Iwanowice Małe.

Szczegóły ogłoszenia

52,50 €/m²140 m² 7 350 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia biuro 140 m2. Istnieje możliwość wynajęcia całego piętra 420m2. Warszawa Śródmieście. Standard: lokal zajmuje całe piętro klimatyzacja otwierane okna podwieszany sufit wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł81,09 m² 10 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²57,10 m² 6 281 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje do najmu lokal usługowy U2 o powierzchni 57,10m2 w Ursusie przy skrzyżowaniu ulic Lalki z ul. Władysława Jagiełły. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

506 087 zł46,43 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż apartament 2 pokojowy W niskiej zabudowie W tychach dzielnica żwaków kupującu nie płaci prowizji oraz podatku pcc 2% Powierzchnia użytkowa: 46,43 M2 Powierzchnia balkonu: 7,2 M2.

Szczegóły ogłoszenia

419 060 zł36,44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 36,44 mkw usytuowane na IV piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł86,30 m² 37,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament 86 m w Zalasewie balkon, garaż, 2 łazienki Na wynajem atrakcyjne, przestronne i nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe położone w Zalasewie przy ul. Kórnickiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 000 zł3 273 m² 5 468,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 155 m²

Niniejszym oferujemy państwu na sprzedaż obiekt komercyjny zlokalizowany W straszynie K.GDAŃSKA. Nieruchomość składa się z: a) działka nr 189/11, o powierzchni 1,97ha zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł49 m² 15 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nutki budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł70 m² 4 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowy Parter kamienicy z ogrodem w sercu Czerwieńska miejsce z potencjałem i ciepłem parter kamienicy w centrum Czerwieńska to właśnie jedna z tych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,36 m² 14 427,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy komfortowe i nowoczesne apartamenty, które są kompleksowo wyposażone - od mebli po najdrobniejszy sprzęt agd i rtv. Apartamenty są gotowe do wynajmu, można wynająć je już.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł95 m² 5 673,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 95m2 z ogrodem oraz wiatą w m. Kamienna tuż przy Namysłowie. Opis nieruchomości Dom wybudowany w 2022r. Wykonano dodatkowe zmiany hydrauliczne,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł350 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam a sprzedaż działkę rekreacyjną zlokalizowaną na rod "zacisze" przy ul. Gorajskiej 9 w Poznaniu. Ogród znajduję się cichej, spokojnej dzielnicy Poznania- smochowice. Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł53,47 m² 7 387,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z wirtualnym spacerem 3D - Oborniki, ul. Mikołajczaka Biuro Kaczmarek Nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania w Obornikach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

31 800 000 zł127 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 127 200 m2 zlokalizowana w gminie Brwinów. Działka w kształcie trapezu, częściowo ogrodzona. Przybliżone wymiary: 225 x 630 x 290 x 470 [m].

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł89 m² 17 966,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Najważniejsze atuty: - wyjątkowa lokalizacja pomiędzy Gdynią a lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego - Panoramiczny basen z widokiem na las, sauna, siłownia, bilard i strefa.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł4 558 m² 2 852,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Nieruchomość zabudowana znajduje się w miejscowości Nadarzyn. Łączna powierzchnia działek wynosi 6 000 m . Nieruchomość jest zabudowana budynkiem biurowym oraz dwiema halami.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł162 m² 7 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:399 m²

*Uwaga - Prezentowane materiały to wizualizacje wykonane na podstawie rzeczywistych zdjęć nieruchomości i mają charakter poglądowy, ukazując przykładowy sposób wykończenia oraz zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł39,45 m² 4 689,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu partycypacje tbs mieszkania o powierzchni 39,45 m2 znajdującego się w Krakowie przy ul. Nowohuckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

272,73 zł/m²22 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca, które od pierwszego dnia generuje ruch i daje realną szansę na sukces w gastronomii? Oferuję na wynajem lokal o powierzchni 12,2 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

4 444 444 zł333,50 m² 13 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

English below! Dzień dobry, zapraszam do wyjątkowej okazji zamieszkania w przestronnej, nowoczesnej willi w prestiżowej dzielnicy Warszawa-Radość. To idealna nieruchomość dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 900 zł103,10 m² 10 328,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Promocyjna cena komfortowy dom szeregowy Z ogródkiem okolica dolnobrzeskiej | 103m | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż stylowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony Wrocław ok.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł9 465 m² 34,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bąków (gm. Kluczbork), ul. Tartaczna | 0,9465 ha | 330 000 zł Na sprzedaż będzie nieruchomość gruntowa składająca się z trzech sąsiadujących ze sobą działek 202/17, 202/23, 202/24.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł250 m² 6 396 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Zapraszamy do odkrycia uroczej inwestycji z domkami letniskowymi, które stanowią kwintesencję relaksu, spokoju i przyjemności nad morzem Bałtyckim. Położone przy ulicy Gwieżdzistej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom Z ogromnym potencjałem - doskonała lokalizacja międzyrzecz! Oferujemy państwu na sprzedaż doskonale zlokalizowany dom wolnostojący o pow. ok 100m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

811 580 zł11 594 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Miejscowość Toporzysko położona jest mniej więcej w połowie drogi pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą jadąc dk 80. Działka ma bezpośredni wjazd z 80tki i drogi wewnętrznej, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Bilcza

Bilcza,świętokrzyskie

850 000 zł120,63 m² 7 046,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

| kupujący zwolniony z 2% podatku pcc! Na sprzedaż dom 4 -pokojowy w zabudowie szeregowej (segment skrajny) , w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 120,63 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł376,70 m² 1 194,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:573 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu budynek produkcyjno-handlową na sprzedaż! opis Pragnę zaoferować Państwu powierzchnię komercyjną z historią.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

520 000 zł27 719 m² 18,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna z dostępem do noteci Centrum Barcina Dz. o pow. 27719 m2 - Przy Międzynarodowym szlaku Wodnym. Przeznaczenie terenu: - utworzenie terenu rekreacyjnego - łowisko.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł31,54 m² 30 120,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament o pow. 31,54 m2 w prestiżowym kompleksie z miejscem w garażu podziemnym. Połączenie wysokiej jakości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł35,55 m² 95,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia. Bez prowizji. Dwupokojowy apartament 35,55 m2 położony na 2 piętrze nowego apartamentowca (2021) przy ul. Waryńskiego 1a w Szklarskiej Porębie. Tuż przy szlakach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł14 300 m² 139,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę Michałowice, ul. Widokowa podstawowe informacje O działce: powierzchnia: 1,43 ha prawomocne pozwolenie na budowę: zespół 11 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł72 m² 9 986,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogrodem, tarasem i własnym jacuzzi - w nowoczesnym, zaledwie dwupiętrowym budynku przy ul. Rzeszowskiej 9 w Będzinie. Parter z bezpośrednim wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.