Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 099 000 zł392 m² 7 905,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 745 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Nowoczesny kompleks wypoczynkowy z ogromnym potencjałem w Świnoujściu! Na sprzedaż oferuję nowoczesny zespół domków rekreacyjnych zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł111,20 m² 7 643,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:484 m²

Energooszczędny dom dwulokalowy Jęczydół / gmina Kobylanka Opis Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy, położony w miejscowości Jęczydół (gmina Kobylanka) w spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,35 m² 7 984,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 52 m , położonego na 1. piętrze zadbanego budynku na łódzkim Zarzewie, w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

841 625 zł64,24 m² 13 101,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe na 2 piętrze Z balkonem, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Krawieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

236 000 zł26 700 m² 8,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem ** plizin k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,10 m² 11 832,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie 43,1 m słoneczne gotowe do zamieszkania kuźniki Cena: 510000 zł Powierzchnia: 43,1 m Piętro: 1/4 Forma własności: pełna własność z kw Dodatkowo: piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

58 300 zł1 100 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż trzy regularne działki w Klukach-Podwódka. Działki w kompleksie niskiej zabudowy, w rozbudowującej się miejscowości Podwódka sąsiadującej z Klukami. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

370 zł14 m² 26,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy do wynajęcia garaż murowany, położony w centrum Dąbrowy Górniczej. Garaż usytuowany w ciągu garaży. Wjazd od ulicy Paryskiej. Dach przykryty papą. Cena 370zl netto Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł128 m² 7 257,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:588 m²

Mamy dla Państwa w ofercie nieruchomość obejmującą dwa niezależne, całoroczne domki rekreacyjne, położone na jednej działce w spokojnej nadmorskiej okolicy! Obiekt funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł926 m² 268,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - 926 m | Gmina Supraśl, obręb Karakule Na sprzedaż działka o powierzchni 926 m , położona w gminie Supraśl, obręb Karakule, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 002 zł44,37 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowy apartament 120 m od plaży! Przedstawiamy Państwu przestronny 2-pokojowy apartament M-IV-29 o pow. 44,37 m2. Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od strony.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 800 m² 36,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedamy działkę o powierzchni 38ar, zlokalizowana w miejscowości Rudka, gmina Wojnicz. Działka w kształcie prostokąta, szeroka 27m od drogi dojazdowej asfaltowej. Zabudowania domów.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Wola Dębowiecka wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedania nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 87a.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 170 m²

Dom pomiędzy jeziorami Dąbrówka i Krzywe | Mała Huta 4 170 m prywatnej przestrzeni Są nieruchomości, które oferują gotowy schemat. I są takie, które pozwalają stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Mokotów | 52 m Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na pierwszym piętrze w domu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł8 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży działki o powierzchni 8000 m (0,80 ha), położonej w malowniczej miejscowości Ropienka, gmina Ustrzyki Dolne, powiat bieszczadzki.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł90 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Polecamy na sprzedaż dom położony w Tarnowie, gminie Rogoźno. Współpraca z nami - kupując tę nieruchomość, zyskujesz kompleksową opiekę prawną oraz pomoc w uzyskaniu finansowania.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł58,77 m² 9 869 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wprowadź się od razu! 3 pokoje + 2 balkony | pełne wyposażenie | 58,77 m | Glinno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu zamieszkać? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 966 m² 167,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana na Kaszubach, otoczona drzewami i jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł51 m² 13 098,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone na I piętrze nowoczesnego budynku z 2009 roku, na cenionym osiedlu Nad Wodą. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 502 m² 129,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Merkury oferuje do sprzedaży działkę budowlaną na Gutwinie. Działka leży przy bocznej, ślepej uliczce, od nowo powstałej obwodnicy miasta Ostrowca Św., ul. Krzemiennej, przedłużenia.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 976 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka położona w Czarnej Łące przy ul. Turystycznej, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Nieruchomość o powierzchni 1976 m2. Działka płaska zbliżona do kwadratu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulną kawalerkę o powierzchni 29mkw, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej okolicy Katowic, przy ulicy Wyzwolenia. Mieszkanie typu studio. Duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 900 m² 241,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w dynamicznie rozwijającej się Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To idealna propozycja dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna płaska parcela w kształcie prostokąta w genialnej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna parcela położona w drugiej linii zabudowy przy ul. Wodzisławskiej w Rybniku. To.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł51,96 m² 3 444,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z ogródkiem i garażem, w Boguszowie Gorcach - Kuźnice. II piętro z widokiem na panoramę gór i lasy. Lokal składa się z: - dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł112,31 m² 8 004,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Poszukujesz funkcjonalnego domu z pięknym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego bliźniaka w miejscowości Krosinko, położonego przy ulicy Nad Potokiem. Ta przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł3 300 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 3300 m2 położona w miejscowości Borki , w gminie Mrozy. Jest to obecnie łąka , o wymiarach 50 na 67 metrów. Teren suchy. Położony na skraju wsi.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować elegancki, 3-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji River Towers przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

140,44 zł/m²41,30 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem atrakcyjny lokal o powierzchni 41,3 m , zlokalizowany przy ul. 3 maja. Położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych punktów miasta co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł18 600 m² 13,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż dużą działkę rolną o powierzchni 1,86 ha w miejscowości Dobrociesz. Dane działki: numer działki: 319 Powierzchnia: 1,86 ha Wymiary działki: 147 m X 126.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 842 zł36,45 m² 15 660,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł900 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 9a (900m2) w m. Brzezowa, gm. Dobczyce, z aktualnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wg projektu typowego pracowni Archon+ Dom w winogronach wersja.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 577 m² 41,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z pięknym widokiem W cichej spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Meszna Opacka w gminie Tuchów. Nieruchomość ma powierzchnię 1577.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Lokalizacja: toruń Centrum zalety lokalizacji: w pobliżu znajduje się sklep spożywczy, piekarnia, apteka, przychodnia, przedszkole oraz szkoła. Blisko do przystanku autobusowego (150 m).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 365 zł84,81 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w nowo powstałym kompleksie w Mielnie. Wynajmujesz i zarabiasz lub mieszkasz i wypoczywasz. Cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienka i do lokalu przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73 m² 10 945,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowy biznes lub prywatna oaza - apartament dwupoziomowy w nadmorskiej miejscowości Dębina. Zamieszkaj lub zarabiaj od zaraz - bez remontów i bez stresu! Na sprzedaż oferujemy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł3 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działka o powierzchni 3400m2 w dobrej lokalizacji w miejscowości Dziemionna w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł3 600 m² 201,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 3600m2 zlokalizowaną około 800m od morza w miejscowości Rusinowo, gminie Postomino. Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i stylowe w sercu Gdyni 2-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 40m2. Mieszkanie znajduję się na 3-piętrze w nowoczesnym budynku z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

283 444 zł19,37 m² 14 633,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.