Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 490 000 zł171,34 m² 8 696,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom wolnostojący położony we wsi Gilów woj. dolnośląskie, oddalonej 8km od Dzierżoniowa, 52km od Wrocławia i 5km od drogi krajowej nr 8. Oferta na wyłączność Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł170 m² 7 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Oferta agencji nieruchomości wisła głębce - około 5 km od Rynku, ładny dom w zabudowie wolnostojącej, wykończony w latach 2002-2006. Budynek o łącznej powierzchni 159m2 (141m2 + 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł7 520 m² 42,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż niezwykłą działkę zlokalizowaną w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Górki Noteckie w województwie lubuskim. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

1 112 412 zł129,20 m² 8 610 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do sprzedania lokal o pow. 129,2m2 zlokalizowany przy ul. Zagnańskiej. W pobliżu znajdują się tereny rekreacyjne, ścieżka rowerowa, zalew Kielecki, szkoły, sklepy, przedszkola, markety.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

860 000 zł963 m² 893,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro akm nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę inwestycyjną o powierzchni 963 m2, położoną przy ul. Polnej w Kwidzynie (rejon Dolina Liwy). Dlaczego ta oferta jest wyjątkowa? Zapisy.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł215 m² 3 846,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gościcinie, przy ulicy Słonecznej, w gminie Wejherowo, w powiecie wejherowskim, o powierzchni użytkowej 165 m2 a całkowitej 215 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

701 500 zł1 525 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niekanin koło Kołobrzegu na sprzedaż działka budowlana o pow. 1.525 m2 W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Kołobrzeg działka przeznaczona pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

519 999 zł48,45 m² 10 732,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowo dobre mieszkanie położone w centrum Szczecina przy ul. Tkackiej 28. Nieruchomość o powierzchni 48,45m2, znajduje się na 2 piętrze, wystawa okien na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł38 m² 11 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł788 m² 544,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę budowlana o pow. 788m2 szer, 24m, ogrodzoną, z planem zagospodarowania,( pod dom wolnostojący lub 1/2 bliźniaka) na działce znajduje się garaż blaszany ,media prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Długie

Długie,zachodniopomorskie

60 000 zł3 008 m² 19,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Własność. Działka położona w miejscowości Długie gmina Chociwel. Nieruchomość o powierzchni 3008 m kw (w ofercie posiadamy również, inne powierzchnie). Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Dorotowo

Dorotowo,warmińsko-mazurskie

11 088 zł528 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 000 m²

Do wynajęcia 500 m2 hali przy drodze S-51 i S-16 z bardzo dobrym dojazdem. Posesja ogrodzona, utwardzona, monitorowana. Lokalizacja Dorotowo, gmina Stawiguda. Zaledwie 10 km od centrum Olsztyna, 15.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł51 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie, gdynia Mały Kack, ul. Leśna Lokalizacja: dzielnica: gdynia - Mały Kack Ul. Leśna - spokojne, zielone otoczenie Osiedle strzeżone, monitorowane, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

88,14 zł/m²123,58 m² 10 892 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronne biuro o powierzchni 123,58 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł3 282 m² 761,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka usługowa objęta mpzp Proponowana koncepcja zagospodarowania działki przewiduje następujące parametry: powierzchnia zabudowy 600 m2 (jest to 18%, maksymalna powierzchnia w planie to 50%).

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł124 m² 4 435,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

W świecie pełnym bodźców to idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju. Na sprzedaż dom wolnostojący w Ochotnicy Dolnej. Powierzchnia całkowita domu: 124 m Działka: 1409.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł81 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:468 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki zabudowanej domem jednorodzinnym parterowym w Toruniu na Działkach Św. Józefa. , przy ul. Wesołej. Lokalizacja: działki Józefa to.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł52,70 m² 14 193,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prestiżowe osiedle "przy Pałacu" | 52,7 m | Wyjątkowy Standard Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, dwupokojowego mieszkania w sercu Pruszkowa przy ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 200 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna okolica, ładne miejsce na pobudowanie wymarzonego domu wolnostojącego lub dwulokalowca. Działka wymiarowa, budowlana, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 445 zł36,51 m² 15 213,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Westate Wola prezentuje atrakcyjną działkę o powierzchni 1 ha, zlokalizowaną pod Sulejówkiem, trzcinka. Działka jest idealna zarówno do zabudowy, jak i jako inwestycja. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 252 m² 103,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1250m2 usytuowana w Karsznicach - gmina Zduńska Wola. Szerokość działki wynosi 25m, a długość 52m. Działka z przeznaczeniem na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

560 100 zł5 601 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 5600 mkw w miejscowości Kowalówka gm. Kowala. Działka znajduje się bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media dostępne to prąd oraz woda.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł811 m² 110,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki - narty, gmina jedlińsk 110 zł/mkw Zamieszkaj w miejscu, gdzie cisza i natura spotykają się z wygodnym dojazdem do miasta. Na sprzedaż oferujemy 14 działek o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł43,32 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie na wyciągnięcie ręki! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem w świetnej lokalizacji, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł57,50 m² 16 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Avenue Estate z przyjemnością oferuje przestronne, zadbane i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 57,49 m2, z dużym balkonem (loggia) na warszawskim bemowie - ok 800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

487 035 zł1 233 m² 395 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działki budowlane z gotowym pozwoleniem na budowę na dom jednorodzinny parterowy. Lokalizacja: dołuje- boczna ulica od ul. Żubrzej. Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Zapraszamy do zakupu domu jednorodzinnego wolnostojącego w stanie deweloperskim z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku! Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł60,02 m² 8 313,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na sprzedaż w Polskiej Nowej Wsi k. Opola Czteropokojowe mieszkanie położone jest na parterze i posiada dostęp do tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł113,41 m² 11 374,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż segment nowoczesnego budynku dwulokalowego o pow. użytkowej 113,41 m z działką o pow. ok. 310 m w Puszczykowie przy ul. Mikołaja Reja! bardzo wysoki standard |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł76,92 m² 6 227,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z tarasem Tarnowskie Góry, repty Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 76,92 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł169,74 m² 2 651,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł17 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka pod usługi - komercje na wjeździe do miasta od strony Szczecina i Stargardu w bezpośrednim sąsiedztwie z obu stron firm. Dostępne wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł865 m² 1 617,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:865 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jednorodzinnego domu zlokalizowanego w Zagórzu - dzielnica nowy Zagórz. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł122,51 m² 7 746,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Małgorzata Biskup   na sprzedaż - w naszym biurze! Zabudowa bliźniacza - spokojna okolica - poszukiwana lokalizacja Stan deweloperski - Klient nie płaci pcc. Komfortowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 375 zł51,07 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,07 m z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej i zielonej części Czarnochowic, w sąsiedztwie Wieliczki i z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 903 zł154,35 m² 4 709,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy i przestronny dom w sercu Sulejowa, w otoczeniu Natury! Perła Sulejowa to bezczynszowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł600 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:5 573 m²

Gotowa Inwestycja Oferuję na sprzedaż wyremontowany i odnowiony i oddany do użytku w 2019r, dom o powierzchni całkowitej blisko 600m 2 podpiwniczony z wydzielonym parkingiem na 40.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł52,20 m² 8 524,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja 3 Maja, elbląg Są mieszkania, które od progu sprawiają, że czujesz się po prostu dobrze. To jest właśnie jedno z nich. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Przyborki,wielkopolskie

1 800 zł1 750 m² 1,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu do wynajęcia monitorowaną działkę/plac z mediami zlokalizowaną pod Wrześnią z szybkim i dobrym dojazdem do drogi krajowej nr 92. Nieruchomość do wykorzystania na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bidziny

Bidziny,świętokrzyskie

14 000 zł300 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Hotel pracowniczy, stan bardzo dobry! Bidziny koło Wojciechowic, woj. świętokrzyskie. Czynsz najmu za całość 14.000 zł plus koszty eksploatacji. Powierzchnia całego budynku ok. 300m2, powierzchnia.