Nieruchomości

240 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

390 000 zł270 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Tarnów - Krzyż ul.Krzyska blisko Szkoły Do sprzedania 3 kondygnacyjny dom starego typu z świeżym pozwoleniem na dokończenie budowy (z grudnia 2025 r) - dom w stanie surowym z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 434 m2, karwieńskie Błota - 1500 m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 49 m , zlokalizowany w centrum Prabut, przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji, która.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 000 m² 144,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową położona w Zembrzycach na os. Zarębki z widokiem na Jezioro Mucharskie. Miejsce do zamieszkania lub pod wynajem dla turystów - można.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł85,59 m² 9 919,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwustronne! możiwość podziału na dwa mieszkania! rozkładowe przestronne! salon - 40 mkw! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Gitarowej. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

750 000 zł102,48 m² 7 318,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko u Nas! Ponad 100m2 mieszkanie na pierwym piętrze na Chełmińskim Przedmieściu! Układ pomieszczeń oraz standard wykończenia: lokal mieszkalny o metrażu 102,48m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 801 m² 193,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900m , położona w Jeszkowicach, gmina Czernica. Działka znajduje się przy ul. Wojnowickiej , w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 614 zł28,18 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł211,30 m² 9 460,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dobrze prosperującej piekarni, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokojowe mieszkanie, jednostronne, rozkładowe, o powierzchni 48 m przy ul. Nicejska, na osiedlu Stegny - Mokotów. Lokal położony jest na 11 piętrze w zadbanym, 12-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 226 m² 150,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: duża działka budowlana w spokojnej okolicy Wojska Film z drona: Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1226 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł631 m² 1 266,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 153 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży sprzedaży pawilonu handlowo usługowego na ul. Przemysłowej, w Kazimierzy Wielkiej, województwo świętokrzyskie. Budynek ma powierzchnię 631, 25 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 959 zł55,78 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Włochy | bez prowizji i pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,78 m , położone w rozwijającej się części warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł91,70 m² 8 724,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o pow.91,70 m2 położony w ścisłym centrum miasta z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność: biuro, instytucja finansowa, kancelaria lub handlową. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł68,86 m² 7 987,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Komfortowe, przestrzenne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł99,70 m² 9 017,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w kamienicy przy ul. Staszica 6 we Wrocławiu. Lokalizacja w sercu dynamicznie rozwijającego się Nadodrza gwarantuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł80 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 804 m²

Siedlisko na sprzedaż Bierwicha, gm. Sidra Na sprzedaż klimatyczne siedlisko położone w miejscowości Bierwicha, gmina Sidra. Dom ok. 80 m Budynek mieszkalny w części wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²238,95 m² 19 116 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Piętro budynku w stanie deweloperskim o pow.238.95m2 w znakomitej lokalizacji Kosakowa przy głównej ulicy. Lokal znajduję się w nowym budynku na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł154,01 m² 7 791,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Мы также говорим на русском! Zakup tej nieruchomości nie wymaga wniesienia wkładu własnego dzięki gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach programu Rodzinny Kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1200m2 , położonej w spokojnej lokalizacji we wsi Czernica (gmina Jeżów Sudecki , w Górach Kaczawskich w Sudetach Zachodnich). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 000 zł80,72 m² 10 344,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł21 000 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzyno. Obecnie dom jest w trakcie remontu podczas którego będzie zrobione centralne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł188,99 m² 6 825,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny dom 6 pokoi 189mkw / działka 500mkw / mogą kupować obcokrajowcy / zakup bez prowizji / atut: piękny rozkład bardzo duże przestronne pokojeprzesuwne drzwi tarasowe slim ogrzewanie w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Straszewo

Straszewo,kujawsko-pomorskie

107 100 zł1 530 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w Straszewie (gm. Koneck) o powierzchni 1530m2. Działka znajduję się w sąsiedztwie lasów w cichej okolicy. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł3 100 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup, odsprzedaj, zyskaj - doskonała lokata kapitału # Bardzo dobra lokata wolnych środków - w sytuacji szalejącej inflacji i niepewnych czasów niech Twoje pieniądze nie tracą na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł12 200 m² 180,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka budowlana w Głogoczowie gm. Myślenice Oferujemy do sprzedaży bardzo ładnie położoną, widokową działkę o powierzchni 1,2 ha zlokalizowaną w Głogoczowie gm.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł156 m² 2 756,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 268 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 78, o powierzchni ok. 156 m , usytuowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 760 zł35,72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia zaraz po zakupie, które nie wymaga wkładu W 5 minut zdobędziesz niezbędne informacje o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²32,49 m² 2 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy lokal usługowy w Gliwicach - ul. Nasyp 2C - Wynajem z opcją wykupu! Szukasz miejsca idealnego na swój biznes? Oto nowy lokal usługowy o powierzchni 32,49 m , który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł7 178 m² 1 003,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Komercyjna działka pod stację paliw, fastfooda oraz usługi i handel Powierzchnia gruntu 7178m/kw. Działka przy drodze Wojewódzkiej 981 relacji Nowy Sącz - Krynica Zdrój. Przy głównej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

64 900 zł13,62 m² 4 765,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Garaż | 13,6 m | ul. Szlakowa, bydgoszcz Powierzchnia wg kw: 13,62 m / powierzchnia rzeczywista: 14,76 m Elektryczna brama garażowa Zadaszony wjazd komfort w każdą pogodę Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 400 m² 583,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolno stojącą i bliźniaczą, ze starodrzewem, media: prąd, kanalizacja w drodze przy działce, wodociąg i gaz ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł75,32 m² 6 040,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowane na Śródmieściu. Pełna własność z kw! Lokal jest w stanie do zamieszkania. Na 75 m składa się: * salon * dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do sprzedaży lub do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze bloku na Czubach. Osiedle Poręba. Lokal położony na zamkniętym osiedlu, nie bezpośrednio przy ulicy. Na osiedle wjeżdża się przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 773 zł51,93 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 51,93 m2 dostępne na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł76,44 m² 10 321,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort życia ma znaczenie! apartament pod klucz! Z dwoma dużymi balkonami W wysokim standardzie! nie płacisz podatku pcc! kameralny 4-mieszkaniowy apartamentowiec! pachnący nowością - super.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny- bytom Na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 180 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji Bytomia - dzielnicy Stroszek Informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 532 m² 1 305,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Piotrkowie Trybunalskim. Działka o powierzchni 1532m2 w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 525 zł27,48 m² 9 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

| na sprzedaż lokal o powierzchni 27,48 m2, zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - pomieszczenia.