Nieruchomości

239 898 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 000 000 zł774 m² 1 291,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa w Olkuszu Biuro nieruchomości Vestalia Property ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł63,60 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż przytulne 4-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Słonecznym. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego, ocieplonego i zadbanego budynku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jacewo

Jacewo,kujawsko-pomorskie

780 000 zł190 m² 4 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:925 m²

Dream Homes Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego znajdującego sie w bardzo bliskiej odległości od Inowrocławia. Nieruchomość posadowiona na działce 925m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 000 zł470 m² 2 872,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowite 470m2 usytuowany na działce o powierzchni 950 m2 położony w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza osiedle Wólki.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł108 m² 68,98 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below! 108 metrów od zaraz! Do wynajęcia niezwykle przestronny, nowocześnie urządzony apartament na Woli, przy Skwerze Wyszyńskiego. Apartament znajduje się na 10 piętrze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

333 333 zł67,12 m² 4 966,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Proponuję zakup lokalu mieszkalnego o powierzchni 59,37 m (plus piwnica 7,75 m , łącznie w kw 67,12 m ), usytuowany na wygodnym II piętrze reprezentacyjnej kamienicy. Budynek -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł124,96 m² 3 000,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie o pow. 124,96 m2 w budynku trzyrodzinnym. Położone na piętrze - z osobnym wejściem oraz możliwością adaptacji strychu. 3 sypialnie, osobna kuchnia, łazienka, przedpokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł300 m² 9 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż luksusowa rezydencja w prestiżowej dzielnicy Katowic - Podlesie Oferuję wyjątkową nieruchomość o powierzchni ok. 300 m , położoną na działce ok. 1200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 571 700 zł1 209 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 1200m2 W doskonałej lokalizacji na podolanach także inne działki różnej wielkości Polecam piękną działkę w zielonej części Podolan o pow. 1209m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 000 zł112,20 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mikołajki dlaczego to działa inwestycyjnie Mikołajki, nazywane żeglarską stolicą Polski, to jeden z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych ośrodków turystycznych na Mazurach. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł4 600 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Kobierne to miejscowość o luźnej zabudowie jednorodzinnej, otoczona zielonymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

246 620 zł1 121 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana położona w Buchałowie gmina Świdnica. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka ma powierzchnię 1121m2, kształt trapezu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł50,93 m² 12 546,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Marzysz o mieszkaniu z dużym ogrodem w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Komfortowe mieszkanie na parterze z ogrodem o powierzchni ok. 150 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 200 m² 104,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2200 m2 zlokalizowana w miejscowości Niedrzwica Duża, gm. Niedrzwica Duża. Cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem do Lublina to.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł942 m² 276,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w świetnej lokalizacji - ul. Ciosnowska , osiedle Podleśna. Działka budowlana o powierzchni 942 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł18 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż grunt rolny w miejscowości Buszkowy Górne (gmina Kolbudy, powiat gdański). Teren położony jest w malowniczej okolicy, na uboczu wsi. Odległość od Kolbud to 7 km,.

Szczegóły ogłoszenia

83 900 zł910 m² 92,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest kompleks działek, na obrzeżach Trzebiatowa, blisko morza. Prezentację nieruchomości umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,20 m² 15 015,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe na myśliwskim wzgórzu. Lokalizacja: myśliwskie Wzgórze to spokojna, zielona i bardzo dobrze skomunikowana część Gdańska. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł46,98 m² 44,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.05.2026 r. Zapraszam na prezentację! Do zaoferowania mamy lokal mieszkalny do wynajęcia "od zaraz" z piwnicą i zabudowanym balkonem w budynku wielorodzinnym na.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 220 m² 1 229,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana borków - zachodnia strona torów/ dom jednorodzinny bliźniaczy, dwulokalowy ********************************* Do sprzedania działka budowlana o powierzchni ok. 1220 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 087 m² 45,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki zlokalizowane nad jeziorem Komorze - jeden z najpiękniejszych akwenów na Pojezierzu Drawskim. Spis wszystkich dostępnych działek znajduje się poniżej. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł13 000 m² 8,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na przedmieściach dąbrowy tarnowskiej. Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 1,30ha, zlokalizowaną w miejscowości Gruszów Mały, ok.2km od centrum Dąbrowy.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł5 400 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz działki w spokojnej, widokowej okolicy mamy coś dla Ciebie! W ofercie działka budowlana nr 331/1, 331/2 o powierzchni 54 ary położona w malowniczej Hucie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł605 m² 578,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług podstawowych. Na sprzedaż działka o powierzchni 605 metrów kwadratowych. Długość to około 52 metry,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł164,34 m² 2 586,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:976 m²

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164m , zlokalizowany przy ul. Tatarkiewicza w dzielnicy Wyczerpy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 817 325 zł55,56 m² 32 709 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji. Inwestycja oddana do użytkowania apartament C14.7, balkon: 11,67 m; m-ce parkingowe naziemne - dodatkowo płatne - pełna oferta apartamentów z inwestycji, informacja o standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł53 m² 16 509 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Kraków, prądnik Czerwony, ul. Bohomolca | 53 m | nowe 2025 | balkon | garaż ( dodatkowo płatny 65 tys ) Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż lokal handlowo - usługowy o powierzchni użytk. ok.56 m2/ wysokość 2,1m; w doskonałej lokalizacji - os.1Maja (wśród wielu innych punktów handlowych m.in. Żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 354 zł37,08 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic | Wielkomiejska energia | Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Siemiany,warmińsko-mazurskie

380 900 zł40 m² 9 522,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam domek letniskowy niedaleko plaży w miejscowości Siemiany. Domek 40m2. W domku jest łazienka, kuchnia i 3 sypialnie. Do jeziora Jeziorak 100m. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 535 000 zł96,10 m² 15 972,94 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferuję na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 96,10 m2, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Widawskiej, w bliskim sąsiedztwie parku. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł180 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Luksusowy dom o powierzchni 180 m w Lędzinach Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość elegancki, nowoczesny dom o powierzchni 180 m , wykonany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

13 493 €1 541 m² 8,76 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do wynajmu moduł o 1133 m2 powierzchni magazynowej i 408 m2 biurowej w Raszynie w nowobudowanym obiekcie. Standard magazynu: wysokość składowania: 10 m Nośność.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł104 m² 9 317,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Komfortowy eko dom 104m2 z wiatą I dużym ogrodem 1140m2 -super cena w tej części Beskidów- nie czekaj - zadzwoń już dziś! wyjątkowa oferta klimatycznego domu z 2022r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł681,32 m² 15,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do wynajęcia hala w Świebodzicach- ciernie. Powierzchnia obiektu 570,34 mkw + budynek wolnostojący 110,98 mkw. Powierzchnia działki 1900 mkw. Przeznaczenie działki w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosci, gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Obejrzyj filmik z nieruchomości Dom.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł2 200 m² 343,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dzaiłka 2201 m2 zabudowana 4 budynkami o łącznej pow 935 m2 (bud 1 - 501 m2, bud 2 - 66 m2, bud 3 - 42 m2, bud 4 - 109 m2). Lokalizacja Cybianka, woj lubuskie. Cena netto 750.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 627 zł36,73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Wykończenie mieszkania od 890 zł / m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 118 m² 133,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana