Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

660 000 zł972 m² 679,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż bardzo słoneczna działka budowlana o powierzchni 972 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Krakowa obszarze Sidzina w dzielnicy VIII Dębniki.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wyposażona w bramę z poziomu 0. Przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i trzema miejscami postojowymi oraz dużą piwnicą 21 m2| Nowe Pogórze - ul. Różewicza Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w stylu glamour.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 000 m² 189 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna, słoneczna działka budowlana -usługowa o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Borcz, powiat kartuski, gmina Somonino. Działka w kształcie trapezu,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 215 000 zł12 150 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. około 12 150 m2 pod działalność produkcyjno- usługową w Rychtalu. Nieruchomość położona w Rychtalu , w pobliżu ulicy Kępińskiej. Oferowany teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grabowica,świętokrzyskie

99 000 zł10 800 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno-budowlana W miejscowości grabowica, gminia pacanów! Przedstawiamy Państwu na sprzedaży działkę z możliwością uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł392,50 m² 6 624,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:36

 

Parking:garaż

Budynek usługowy 6 domków i lokal mieszkalny. zaledwie 1 km od plaży w Jarosławcu w bezpośrednim sąsiedztwie aquaparku. Ciąg 6 domków letniskowych na wynajem, każde z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł302 m² 21 523,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom otoczony rezerwatem przyrody obok miasteczka wilanów Niespotykana prywatność | Nowoczesna bryła | Prestiżowa lokalizacja | Rezerwat przyrody | Wolnostojąca zabudowa | Obszerna działka |.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Zaczernie z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny, wszystkie media Woda, prąd na działce , Kanalizacja oraz Gaz. Sprzedaż bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł129 m² 3 093,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 267 m²

Szukasz domu w malowniczej, spokojnej okolicy? Ta nieruchomość w miejscowości Łaszewo, gmina Choszczno, powiat choszczeński to idealna propozycja dla osób pragnących prowadzić działalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł9 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy na 4 domy jednorodzinne o powierzchni 91 arów. Działka położona jest w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

94,12 zł/m²85 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal biurowo-usługowy 85 m | parter | klimatyzacja | Józefów, okolice ul. Nadwiślańskiej Do wynajęcia nowoczesny lokal o powierzchni 85 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130,28 m² 5 365,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa Oferta! nowość! Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia / Nietuzinkowy Design / loft 6 pokojowy dwupoziomowy / powierzchnia 130mkw to powierzchnia użytkowa / eko - pompa ciepła Druga.

Szczegóły ogłoszenia

382 000 zł35,41 m² 10 590,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się pkp Milanówek oraz centrum miasta Milanówka. Ten 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł75 m² 21 066,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Hampton Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 75 m , położonego przy ul. Wyględowskiej na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 612 zł65,57 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 000 zł88 m² 10 761,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:207 m²

Ostatni wolny dom! Brak Prowizji Brak Podatku 2%pcc Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Modlnica gm. Wielka Wieś. Dom o pow. całkowitej 88 m2 , użytkowej 83,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opcja 4-pokojowego mieszkania z miejscem do wydzielenia garderoby lub pomieszczenia gospodarczego. Rzeszów ul. Zawiszy Czarnego - okolice ul. Podkarpackiej oraz Przemysłowej. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:977 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ulicy Chopina z działką o powierzchni 977 m2 w Prabutach. Teren przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,45 m² 23 102 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartamentu w nowoczesnej inwestycji "city Link" wybudowanej przez "ronson Development" w 2020 roku zlokalizowany na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł47,07 m² 10 197,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Lublinie przy ul. Koncertowej. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze 3-piętrowego niskiego bloku z 2024 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł188 m² 10 265,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Dojlidach Górnych zaledwie kilka km od centrum Białegostoku. Szukasz spokoju i kontaktu z naturą? Ten dom jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł12,50 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:12 m²

* zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż miejsce w hali garażowej w budynku ul. Przewóz 40e (kraków, płaszów). 3 piętro, wjazd typu ślimak, budynek z windą. 40 tyś. do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sulikowo

Sulikowo,zachodniopomorskie

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 136 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 180 m2 (200 m2 całkowitej), położony w miejscowości Sulikowo, w cichej i spokojnej, wiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł1 412 m² 4 745,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 11213 m2. w Łowiczu woj. Łódzkie. Działka znajduje się w strefie przemysłowej w bardzo dobrej lokalizacji: 15km zjazd na A2.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł3 199 m² 75,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks 5-ciu działek z wydanymi warunkami zabudowy, o łącznej powierzchni około 1,7ha, położonych na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem na całą okolicę. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł127 m² 13 377,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:832 m²

Szukasz idealnej działki pod swój wymarzony biznes? Marzysz o budowie budynku handlowo-usługowego w samym centrum miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 kwietnia. Do wynajęcia świetnie zlokalizowane mieszkanie przy ulicy Śniadeckich idealne dla osoby pracującej lub studiującej. Pomimo lokalizacji w centrum, mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlana położoną w Kamieńcu Wrocławskim przy ulicy Czystej objętą planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną! Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Kutnie przy ul. Bukowej 16. Parter, 43 mkw., salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, taras z ogródkiem 100 mkw. i komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł53,70 m² 4 096,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 po remoncie Olza Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 53,70 m2 położone na dogodnym I piętrze w niskiej kamienicy w Olzie. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Wiejska

Iława,warmińsko-mazurskie

28,50 zł/m²27,85 m² 794 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. posiada w swojej ofercie do wynajmu lokal użytkowy nr 4 w Iławie na ul. Wiejskiej 7 o pow. 27,85 m2. Lokal posiada niezależne wejście z tylnej części budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł350 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom wolnostojący specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: dom o powierzchni około 350 m2 znajduje się w dzielnicy Grudzice w Opolu, która łączy ze sobą spokojną okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł14 500 m² 10,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 19a plus 126a gruntów rolnych, w tym 0,5a lasu w całości 1.45 ha. Działka położona w atrakcyjnej okolicy, w miejscowości Kołkówka, gmina Rzepiennik.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Zbrudzewo,wielkopolskie

520 000 zł88,37 m² 5 884,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom o pow. 88,37 mkw w Zbrudzewie przy ul. Koperkowej. W skład domu wchodzą: - 3 sypialnie ( 7,62, 11,05, 10,14) - gabinet (5,99) - salon (22,43) - kuchnia (6,85) - wc (2,03) -.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 202 m² 331 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwestuj nad morzem - grunt z potencjałem w Mikoszewie! Zaledwie 1700 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Bałtyku! Lokata z potencjałem wzrostu wartości i sposobem na pasywny.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł28 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

28 m | centrum | po remoncie | gotowe pod najem | Kraków Na sprzedaż elegancki, świeżo wyremontowany apartament o powierzchni 28 m , zlokalizowany w kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

261 120 zł1 088 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy państwa do zakupu działki budowlanej W droszkowie gmina zabór. - ul. Wiśniowa działka O pow. 1088 M.KW. W kształcie prostokąta. Dostępne media: prąd, woda W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 440 000 zł125 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa, przestronna nieruchomość o powierzchni 125 m , położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy projektu niemieckiego architekta Paula Pitta z lat 20. XX.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł1 164 m² 609,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobra inwestycja - dom Z dużą działką do rozbudowy Z przeznaczeniem na hostel, mieszkania lub firmę. Nieruchomość położona jest w Plędziu, przy głównej drodze prowadzącej.