Nieruchomości

239 900 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż komfortowe i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 38,21 m , położone w dogodnej lokalizacji przy ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł1 857 m² 872,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Działka w Otwocku 1857 m2, zaledwie 20 km od Warszawy! Działka usługowo-mieszkaniowa z dużym potencjałem - idealne miejsce na Twój przyszły dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 800 zł32,78 m² 14 209,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokoje o powierzchni 31,99 m , położone na IV piętrze nowoczesnego budynku z windą. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

2 089 000 zł1 447 m² 1 443,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w samym centrum nieustannie rozwijającego się miasta Kościerzyna. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa, komunikacja miejska - w tym Dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie 160 m w kamienicy z ogrodem Tarninów, ul. Okrzei Legnica Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania z duszą, które zachwyca nie tylko metrażem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Kęty

Kęty,małopolskie

252 030 zł28,81 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.28,81 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 376 m² 44,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 354, położona w miejscowości Łosia Wólka, gmina Czosnów, powiat nowodworski, województwo mazowieckie. Jest to doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

89,28 zł/m²104 m² 9 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesne biuro w centrum miasta - 104 m . Biurowiec jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy oferującego idealne połączenie powierzchni biurowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 570 000 zł128 m² 20 078,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Nowiniarskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 822 532 zł68,97 m² 26 425 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 68,97 m2 przygotowanego z myślą o krótkim najmie (booking, airbnb). Mieszkanie znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

572 900 zł67,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie + wykończenie pod klucz | Bez pcc | Łężyca | 3 pokoje | Winda Szukasz nowego mieszkania, ale nie chcesz przechodzić przez stres remontu, szukania ekip i pilnowania prac? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł160 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 519 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem. Jedyna tak duża działka w okolicy o łącznej powierzchni 7519 m2, z czego 1690 m2 stanowi działka budowlana, natomiast pozostałe 5830 m2.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gotowiec Inwestycyjny | Duży grunt budowlany z mpzp pod zabudowę jednorodzinną | roi 25-30% | Zysk   pln | Zakup od 400 000 pln Oferujemy gotowe projekty inwestycyjne polegające na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

4 800 000 zł600 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:587 m²

Oferujemy na sprzedaż dom z 20 pokojami gościnnymi znajdujący się w doskonałej lokalizacji - bardzo blisko plaży w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 785.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł1 302 m² 167,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta-oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w okolicy ulicy Jesiennej w Gryfinie. Działka o pow. 1302 m2 , płaska, i wymiarach 25m X 57.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł16 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez obcokrajowców! Słoneczna ,kawalerka o pow. 16 m2, położona na 2 piętrze w bloku trzy piętrowym Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł260 m² 2 303,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:889 m²

Na sprzedaż komfortowy dom położony w spokojnej okolicy w mieście Jarosław (woj. podkarpackie) z bardzo dogodnym dojazdem do miasta. Nieruchomość znajduje się w pobliżu obwodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł239 m² 3 133,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:539 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Korbielowie, z możliwością inwestycji, przygotowany do prowadzenia małego pensjonatu, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 239 m2, działka 539 m2, sprzedam,.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²15 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy 15 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w bardzo atrakcyjnym nowoczesnym obiekcie w Bytomiu. Prestiżowy budynek wyposażony jest w monitoring. Do.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł50,26 m² 6 366,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Chcesz trochę ciszy i natury w mieście? Marzysz o ogródku w centrum miasta? Jest to możliwe. Proponuję mieszkanie 50,26 m2 w budynku wielorodzinnym, z cegły przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

433 000 zł870 m² 498 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 870 m2 położona w centrum Tłuszcza przy ul. Słonecznej. Działka ogrodzona, położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych, cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

874 878 zł35,87 m² 24 390,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament inwestycyjny w Hotelu Mövenpick Karpacz - oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę na wyłączność - elegancki, w pełni wyposażony To.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł158 m² 7 594,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem Brwinów, 158 m + domek 45 m na dużej działce 1124 m ! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Brwinowie przestronny, podpiwniczony dom.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,01 m² 11 378,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni użytkowej 79 m. kw. znajdujące się na parterze, składające się z 3 pokoi (w tym jeden z aneksem kuchennym), łazienki, toalety i holu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kowala

Kowala,świętokrzyskie

620 000 zł183,96 m² 3 370,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

| rezerwacja Na sprzedaż 4-pokojowy dom o pow. 183,96 m2, pow. mieszkalnej 141,96 m2, zlokalizowany na działce o pow. 1089 m2 w Kowali, gm. Nowiny. W skład domu wchodzą: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

2 631 644 zł129,84 m² 20 268,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł110 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom do generalnego remontu- jaworzno - byczyna, ul. Dębnicka 27 Cena do negocjacji Do sprzedania dom do generalnego remontu w Jaworznie o powierzchni całkowitej ok. 110m2, użytkowej ok. 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 796 zł33,66 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,67m , znajdujące się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

16 880 850 zł112 539 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o powierzchni około 11 ha, bardzo dobre wymiary 307x366 m Wszystkie media miejskie w odległości około 700 m od działki, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł29,40 m² 17 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 29,4 m znajdujące się na ulicy Ślicznej - śródmieście/rakowice - kameralne, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł172,81 m² 9 548,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 172,81 m , posadowiony na działce 1130 m o regularnym kształcie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 240 zł40,96 m² 11 114,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł30,15 m² 7 562,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulne mieszkanie po remoncie z balkonem typu loggia 30,15 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,15 m, położone na 4. piętrze w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 510 zł39,67 m² 11 885,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł29,20 m² 4 417,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dobre Nieruchomości prezentują kawalerkę o powierzchni 29,2 m położone jest centrum Złotnik (gmina Rogowo) charakteryzującą się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

883 000 zł131 m² 6 740,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Atuty: możliwość wyboru designu schodów w różnych wariantach w cenie, 131 m2 dom + działka 384 m , dojazd do Gdańska nową droga s6, wysokość garażu 3.0 m, parter wysokość 2,90.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł450 m² 17,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy do wynajęcia magazyny w Gorzowie Wlkp. o pow. 450m2 w cenie 8.000 zł netto + media Kaucja jednomiesięczna. Wysokość pomieszczeń 6.5m, duza otwarta powierzchnia. PO szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł155 m² 16 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Dordom Nieruchomości zaprasza do zakupu eleganckiej , kameralnej nieruchomości na pograniczu Bielan i Kampinosu. Na zielonej , pełnej drzew i krzewów zadbanej działce o powierzchni 1855.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,10 m² 8 847,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,1 m , położone w centrum Kartuz - przy ul. Bielińskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

apartament dwupoziomowy z tarasem i antresolą Wrocław, okolice ul. Borowskiej Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 73 m (ok. 85 m po podłodze),.