Nieruchomości

240 132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! dostępne od zaraz! świetna lokalizacja! najem okazjonalny Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Katowicach - Giszowiec - przy ul. Miłej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł960 m² 223,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko i wyłącznie w Biurze "olchowik nieruchomości" Zapraszamy! Przedstawiamy działkę położoną w malowniczej lokalizacji, a jednak bardzo blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 680 zł69 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! promocyjna cena 9000 zł/m2. 1658M N. Sącz ul. Gwardyjska/ ok. Galerii Trzech Koron, mieszkanie w stanie deweloperskim, II piętro, 3-pokoje, pow.69 m2, balkon. Cena: 670 680 brutto.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł58,22 m² 7 883,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z oddzielną jasną kuchnia, o powierzchni 58 m2 znajdujące się przy ulicy Artura Malawskiego w Przemyślu. * 3 piętro * idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł28 600 m² 15,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży bardzo dużą, atrakcyjną działkę rolno - budowlaną o powierzchni 2,86 ha, w miejscowości Osła gmina Gromadka. Działka usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

370 zł/m²36,50 m² 13 505 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal parterowy w świetnej lokalizacji na skrzyżowaniu głównych arterii w Centrum Warszawy. Bardzo duży ruch pieszych. Idealne pod Burgerownie itp. Wyciąg mechaniczny. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokale Wieliczka : - o różnym przeznaczeniu, - do własnej aranżacji, - możliwość postawienia ścianek, - jasne i przestronne pomieszczenia - wykończone ( płytki na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

12,38 zł/m²646,20 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia zabytkową wieżę ciśnień zlokalizowaną w Łazach przy ulicy II Posterunek, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł75 m² 1 986,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni zabudowy ok. 75 m2 wraz z działką w użytkowaniu wieczystym o powierzchni 196 m2, zlokalizowane w samym centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Wesółka,dolnośląskie

1 055 000 zł155 m² 6 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Wesółce koło Twardogóry Oferujemy wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m , położony na dużej, w pełni ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł99 m² 6 919,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Apartamenty W przedsprzedaży! Rozwadów Residence to inwestycja długo wyczekiwana przez wielu mieszkańców Stalowej Woli. To wyjątkowe apartamenty w zabudowie szeregowej z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,44 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

| na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,44 m2, po generalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Kielc. Nieruchomość usytuowana jest na 1. piętrze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 831 m² 48,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1831m2.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł34,50 m² 18 840,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m , położone na 3. piętrze nowego, kameralnego bloku w dzielnicy Czyżyny. Budynek został oddany do użytku pod.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

! rezerwacja! divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: przestronny dom z dużym potencjałem aranżacyjnym i własnym budynkiem gospodarczym idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł120 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia ogrodzona nieruchomość ogrodzona o powierzchni ok. 3 arów, położona w miejscowości Głowienka. Teren ogrodzony, z utwardzonym podjazdem i wydzielonym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł170 m² 3 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 170 m , położony w Dąbrowie Górniczej przy ul. Polcera, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Zielona. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

25,31 zł/m²573 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję najmu budynku biurowego zlokalizowanego przy Sikorskiego w Kluczborku o powierzchni użytkowej 573,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

309 205 zł4 491 m² 68,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atuty:Malowniczy widok na Jezioro Ostrzyckie i panoramę ostrzycduża powierzchnia 4491 m , z częścią pod zabudowę mieszkaniowąurokliwe położenie na wzniesieniu, idealne do nietuzinkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł73,17 m² 14 623,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Radwanicach. Budynek budowany z ceramiki, docieplony styropianem 20 cm, dach pokryty blacho-dachówką Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Luboń

Luboń,wielkopolskie

38,46 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecam lokal biurowy znajdujący się na I-szym piętrze budynku biurowego z oddzielnym wejściem o pow. 130m2, 4 pokoje, sekretariat, w-c i aneks kuchenny , na podłogach wykładzina dywanowa.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:399 m²

Szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząć od miasta i mieć własną przestrzeń blisko natury? Ta działka zabudowana domem letniskowym w Nowej Łuce to propozycja dla osób, które chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł63 m² 10 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

** twoje miejsce do zamieszkania W miasteczku uzdrowiskowym ** ** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze ** Nałęczów: polecam do zakupu ładnie położone, atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulna, kompaktowa kawalerka o powierzchni 15 m2, zlokalizowana w kamienicy przy ulicy Brzozowej, w kultowej dzielnicy Kazimierz. To idealna propozycja dla studenta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł144,40 m² 10 318,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji oraz podatku pcc. Na sprzedaż komfortowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 125,80 m2, z garażem oraz poprzedzającym go miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł1 400 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1400 m Jastrzębnik | mpzp | media Spokojna lokalizacja w otoczeniu zieleni szybki dojazd do Warszawy Na sprzedaż atrakcyjna, ustawna działka budowlana o powierzchni 1400.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 035 m² 88,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w Anielewie, niewielkiej miejscowości pod Brodnicą. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy polegające na budowie domu jednorodzinnego. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł600 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż działka o pow. 600 m2, położona we Wrocławiu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Kowale, przy ulicy Lechitów. To kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł226,35 m² 927,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:968 m²

Przeglądając nieruchomości na sprzedaż najczęściej natrafić można na mieszkania, domy czy działki. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić niecodzienną nieruchomość, która przeznaczona jest do.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł52,12 m² 2 475,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,12 m , położone na poddaszu budynku 3-lokalowego w miejscowości Miechowice Duże, gm. Brześć Kujawski, oddalonego 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł50,80 m² 23 208,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 50,80 m z projektem wykończenia wnętrza oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł253 m² 0,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:58 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Rączki, gmina Kluczewsko Całość obejmuje pięć działek: 105/1, 104, 119, 116 i 117, co jest widoczne na pierwszym zdjęciu Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

177 550 zł26,50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bytom Odrzański, mieszkanie w stanie deweloperskim, 26,50 m2, 1 pokój, parter, ogródek, cena 177 550 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy osiedla Przydziałki w Koninie. Nieruchomość o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

570 350 zł46,75 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,75 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 785 000 zł150 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować wydzielony lokal usługowy o powierzchni 150 m przy ul. Marcika. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości to sąsiedztwo Zakopianki przy wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** ***ważne*** Do mieszkania dodatkowo w cenie są dwa pomieszczenia (do remontu) o łącznej powierzchni 26,8 m2 ,na tym samym piętrze co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 250 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1250 m, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Chrząstowice, z szybkim dojazdem do Opola trasą dk46. Najważniejsze.