Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 090 000 zł78,87 m² 13 820,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Szukasz ciszy i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z uroków stolicy? To mieszkanie na warszawskim Bemowie, jest właśnie dla Ciebie! Czteropokojowa przestrzeń o powierzchni 78,87m.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 670 m² 51,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiamy państwu działkę 1670 m2 zlokalizowana w malowniczej miejscowości Parpary w powiecie Sztumskim. Na ta działkę zostało wydane pozwolenie na budowę. Zapraszamy do kontaktu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

432 192 zł64,12 m² 6 740,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 64,12 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł61 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście we Wrocławiu sprzedam. Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście przy ul. Więziennej we Wrocławiu. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 000 zł21 500 m² 116,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:21 500 m²

Obiekt pod działalność przemysłową, handlową, usługową składający się z kilku hal, budynku administracyjno-biurowego. Nieruchomość jest ogrodzona z utwardzonym wjazdem oraz placem do.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł110,67 m² 8 575,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 110,67 m zlokalizowany w Markach przy ul. Amarantowej. Nieruchomość jest rozłożona na trzech poziomach: na poziomie parteru znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47 m² 16 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Apartament z Duszą i Nowoczesnym Komfortem Ul. Kolady Wyjątkowa Lokalizacja i Cicha Oaza Odkryj idealne połączenie prestiżowej lokalizacji i codziennego spokoju! Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł240 m² 2 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom na sprzedaż Bogoria Skotnicka, gm. Samborzec Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego w miejscowości Bogoria Skotnicka (gmina Samborzec). Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

81 zł/m²83,07 m² 6 729 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadam do wynajęcia przestronny nowy lokal w dopiero oddanym Apartamentowcu w ścisłym centrum miasta Żyrardowa Lokal o powierzchni całkowitej 83,07m2 Skład lokalu: sala handlowa 59,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34,45 m² 12 191,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,45 m , położone na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2023 roku, zlokalizowanym przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

1 448 000 zł186 m² 7 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Na sprzedaż dom położony w zielonej, spokojnej części Białołęki, idealny dla osób szukających komfortowej przestrzeni do życia z szybkim dostępem do codziennej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

384 418 zł26,33 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowy wymiar luksusu - tam, gdzie historia spotyka wielkomiejski styl. M9 w Loftach Grunwaldzka to dowód na to, że 26,33 m może być pełnowartościowym, dwupokojowym mieszkaniem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 000 zł167 m² 2 796,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, parterowy z użytkowym poddaszem. Powierzchnia użytkowa 167,5m kw, mieszkalna 137m kw. Parter to przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 119 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w spokojnej okolicy miejscowości Zaborze (gm. Chybie). Działka o powierzchni 11,19 ara, jest płaska, prostokątna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Obrowo,kujawsko-pomorskie

890 000 zł120,90 m² 7 361,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Dom Z prefabrykatów keramzytowych.hmmmm - niejedni z Państwa zastanawiają się co to znaczy - więc wyjaśniamy:) Jeśli: Solidna, monolityczna konstrukcja : precyzyjne wykonanie elementów,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł36,66 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone na III piętrze budynku przy ul. Michała Mostnika w Słupsk. Wyjątkowa lokalizacja ścisłe centrum miasta Nieruchomość usytuowana jest w absolutnym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł52 m² 16 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bruna budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1962 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

97 800 zł1 630 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działka budowlana o pow. 1.630 położona w Dzierżowie oddalonym o ok. 10 km od Gorzowa Wlkp. Działka położone w zacisznym miejscu, w okolicy zabudowy domków.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł83 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mint Propert ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane w samym sercu Krakowa przy ulicy Powiśle.Na powierzchnie 83m2 nieruchomości składają się:Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł42,45 m² 4 944,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,45 m z piwnicą 3,33 m w cenie, usytuowane na 4 piętrze w ocieplonym bloku z 1970r. przy ul. Biała Przemsza w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 018 000 zł1 325 m² 768,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1325 m | mpzp 2mn | blisko lasu | Jabłonna, ul. Leśna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1325 m , położona w Jabłonnie przy ul. Leśnej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 940 000 zł7 820 m² 503,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, przylegająca do lasu, działka w Lubiatowie przeznaczona pod zabudowę pensjonatową i letniskową. Maksymalna powierzchnia zabudowy 20%, minimalna powierzchnia biologicznie czynna 70%,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł960 m² 363,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 960 m , położona w spokojnej i zielonej części Bujakowa (mikołów), przy ul. Starych Młynów. Nieruchomość ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chrapowo

Chrapowo,zachodniopomorskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000 m2 przeznaczona pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Położona w Chrapowie okolice Pełczyc - dogodny dojazd 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł131 m² 3 129,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym: powierzchnia zabudowy 99m2, powierzchnia użytkowa 131,50 m2 dom parterowy z użytkowym poddaszem ścianki działowe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 190 zł60,90 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina w sąsiedztwie korpusu nato.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,53 m² 5 336,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Kup bez prowizji! Dwu-trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na 1 piętrze. Zmniejszono kuchnię i wykonano mały pokój - jadalnię. To idealna inwestycja dla rodziny jak również pod.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł140 m² 4 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w gminie Dobrzyń Nad Wisłą. Dom z budynkiem mieszkalno-usługowym, fotowoltaiką i dużą działką 1,8 ha - Gmina Tłuchowo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł4 706 m² 39,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko położone w miejscowości Zastocze, około 30 km od Białegostoku. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności oraz miejsca z dużym potencjałem aranżacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł61,90 m² 9 676,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie do remontu 4 pokojowe o pow. 61,90 m2. Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł148 m² 6 013,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:544 m²

Acmo Sp. z o.o. ma przyjemność zaprezentować przestronny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Boroszewo (gmina Tczew). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Jamienko,zachodniopomorskie

1 490 000 zł309 m² 4 822,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:12 600 m²

Dom i Agroturystyka Blisko jeziora Bytyń. Polecam serdecznie nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym , położona w atrakcyjnej turystycznie okolicy, w sąsiedztwie jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł59,60 m² 6 694,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości z potencjałem, która zachwyca widokiem każdego dnia? To 4-pokojowe mieszkanie na 9. piętrze łączy w sobie funkcjonalny układ, doskonałą lokalizację w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:807 m²

Dom jednorodzinny z pięknym ogrodem - Kończyce Małe Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

182 160 zł1 012 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 3 działki budowlane o powierzchni od 1012 mkw do 2558 mkw. w Warznie (gmina Szemud). Działki przeznaczone pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł3 000 m² 1 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie 30 arowa , kryspinów, przy granicy z Krakowem naprzeciwko Lasu Wolskiego. Okolica ulicy Księcia Józefa. Dziełka objeta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł36,04 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Wynajem tylko w naszym Biurem! Wynajmę mieszkanie umeblowane w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość znajduje się na parterze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 350 m² 196,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

** oferta na wyłączność homfi ** 1350 m2 z widokiem na Karkonosze Działka budowlana, położna przy drodze krajowej nr 3 prowadzącej na Szklarską Porębę. Kształt regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 101 m² 71,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 11a w odległości 12km od Ostrowi Mazowieckiej. Cicha spokojna okolica, jednocześnie szybki dojazd do miasta. Idealna pod budowę wymarzonego domu. Zalety: -.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł158,58 m² 5 259,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż bardzo przyjemny, piękny i solidny dom parterowy o powierzchni netto 91,87 mkw użytkowej 88,13 mkw plus około 40 mkw na wysokim poddaszu nieużytkowym. Położony jest na 800 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 500 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży piękną działkę w Gorzeszowie w pobliżu pięknego Zalewu. Nieopodal zlokalizowanych jest kilka innych bardzo atrakcyjnych działek. -powierzchnia 3500 m2 -rolna ( mpzp).