Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

435 000 zł37,01 m² 11 753,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie w nowoczesnym standardzie, położone na parterze nowego bloku z 2024 roku. Lokal o powierzchni 37 m posiada prywatny ogródek, a także.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,88 m² 11 545,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokoje w sercu Stargardu | gotowe do zamieszkania | os. Starco Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu poczuć się jak u siebie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

849 235 zł92,95 m² 9 136,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji oraz podatku pcc Gotowe do wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z 31m2 tarasem w nowej inwestycji na granicy Krakowa i Skawiny. Nowoczesny pięciokondygnacyjny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

2 340 873 zł12 933 m² 181 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny Z wydaną decyzją środowiskową na magazyny teren pod odpady możliwość uzyskania decyzji środowiskowej Do sprzedania teren inwestycyjny z wydaną decyzją środowiskową, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

21 368 151 zł1 130,59 m² 18 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż prestiżowy biurowiec Żelazna, wola Na sprzedaż powierzchnie biurowe w prestiżowym kompleksie Żelazna Warszawa, wola Lokalizacja: ul. Żelazna, warszawa dzielnica Wola Typ obiektu:.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 000 zł19 000 m² 515,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: duża powierzchnia teren objęty planem zagospodarowania (19.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł73,87 m² 6 755,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,87 m - Osiedle Pyrzyckie. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł63 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 z balkonem, zlokalizowanym na Ursynowie ul. Zamiany. Lokal usytuowany na siódmym piętrze bloku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Miejsce, które wybiera się sercem i zostaje na lata Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej działki budowlanej, położonej w zielonej, spokojnej części gminy Prażmów. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,38 m² 38,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 46,38 m2, położone na parterze w bloku w Woli Krzysztoporskiej, przy ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²64 m² 2 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowego mieszczącego się na drugim piętrze reprezentacyjnej kamienicy przy jednej z głównych ulic o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł69,50 m² 8 762,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szukasz nieruchomości dla siebie i swojej rodziny w Śródmieściu. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,50 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł126,71 m² 5 911,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Kameralne ogrodzone osiedle z bramą i furtką. Mieszkanie mieści się w budynku w zabudowie bliźniaczej. Cała inwestycja składa się z czterech budynków. W jednym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł1 547 m² 1 842,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:585 m²

Kamienica z oficyną w Kędzierzynie-Koźlu (rynek) cena Ofertowa ; 2 850 000 zł pow. ok. 1 547 m 2 Kamienica z oficyną w Kędzierzynie-Koźlu. Jedna z najpiękniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni ok. 500 m2 położona w okolicy Zdzieszowic. Na ogrodzonym terenie , na którym znajduje się hala jest monitoring. Hala nie jest ogrzewana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł116,28 m² 16 769,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w stylu loftowej stodoły , wykończony z najwyższej jakości materiałów, położony na niemal 15-arowej działce w malowniczej okolicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,10 m² 7 191,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak 132 m | działka 500 m | Budy Grzybek (gm. Jaktorów) Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł64,60 m² 9 256,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 64,6 m , położonego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania Łazarz,.

Szczegóły ogłoszenia

121,21 zł/m²100 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo/usługowy o powierzchni 100 m2 zlokalizowany Warszawa Praga Południe standard: duże witryny dwa niezależne wejścia otwierane okna podłoga gres instalacje wod/kan.

Szczegóły ogłoszenia

949 999 zł375,20 m² 2 531,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prowizja 0% Wolnostojący dom/budynek dwukondygnacyjny z wydzieloną częścią handlowo usługową z pełnym zapleczem sanitarnym położony w Zabrzu, rokitnicy przy ul. Młodzieżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

35 zł/m²54,70 m² 1 915 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Przemysłówka Office" w Koszalinie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu lokali biurowych w wyjątkowej inwestycji "przemysłówka Office". Budynek, który w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 095 m² 572,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:4 444 m²

Międzyrzec Podlaski, budynek biurowo-magazynowy, 2095 m2, sprzedam, 1 200 000 zł, netto. Duże powierzchnie biurowe z zapleczem gospodarczym. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł123,18 m² 5 845,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom o powierzchni 123,18 m wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 208,14 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł127 m² 12 598,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

Dom w Szczodrkowicach - 127m2 na działce 12,44 ara! Do sprzedania gustowny, parterowy dom położony na ponad 12-arowej działce w Szczodrkowicach - otulina Ojcowskiego Parku Narodowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł6 800 m² 27,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 68 arów , położoną w miejscowości Polska Cerekiew w powiecie Kędzierzyńsko - kozielskim. Nieruchomość przy ulicy Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 65 m | 1. Piętro | Dębica, ul. Cmentarna - Bądź pierwszym lokatorem!tgqphd|[] Poszukujesz przestronnego, nowocześnie wykończonego mieszkania, w którym nikt wcześniej nie.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow 17ar z wydanymi warunkami zabudowy położona w Marcinkowicach w odległości 8 km od Nowego Sącza. Działka płaska w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 752 zł83,88 m² 14 577,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal z najemcą, doskonała inwestycja. Przedmiotem wynajmu jest lokal usługowy w stanie deweloperskim, położony na parterze budynku. Lokal jest doskonale doświetlony, na dwóch ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł339 m² 3 982,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nie pobieramy prowizji od kupujących I najemców! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nieruchomość położoną pod samym Lasem w Nowym Folwarku (gmina Września). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 421 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działki budowlane W żarnowcu! Oferujemy Państwu trzy malowniczo położone działki zlokalizowane w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Żarnowiec, w gminie Jedlicze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł110,82 m² 9 565,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak parterowy 111 m2 Na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni 111 m, położony na działce 450 m2 w spokojnej i zielonej miejscowości Budy Grzybek.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł8 750 m² 94,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka (rola, siedlisko) o powierzchni 8750 m2 w miejscowości Szpęgawa, obręb Stanisławie, gmina Tczew. Media: gaz i kanalizacja, prąd i woda oddalona 175 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 480 zł50,79 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

B3-m8 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie 50,79 m2 +balkon w zielonych okolicach Nowej Huty. Miejsce w garażu podziemnym 35 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 262 m² 237,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lublin: do sprzedania zadbana działka o pow. 1262 m zlokalizowana w ładnej spokojnej okolicy w sasiedztwie innych domów jednorodzinnych. Działka z możliwością wybudowania.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio przytulne, funkcjonalnie zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9. piętrze kultowego falowca przy Alei Rzeczypospolitej 1, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 900 m² 155,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą malowniczej działki położonej w pierwszej linii rzeki Brdy w miejscowości Okole - Gmina Koronowo Działka o powierzchni 2900m2 nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

389 419 zł28,77 m² 13 535,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Zaprojektowaliśmy Wieżę Jeżyce z myślą o wygodzie mieszkańców. To samowystarczalne miasto w mieście, które pozwala cieszyć się codziennością tu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł26 400 m² 56,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowe Ranczo w Leśnej Oazie Twój Własny Kawałek Spokoju i Relaksu ogromna działka: 26 400 M Twoje Prywatne Królestwo w Lesie! Czy marzysz o miejscu, gdzie czas zwalnia,.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł55 500 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne o powierzchni 5,55 ha położone w Świeciu, gmina Leśna położone w kilku rozłogach blisko siebie. Łącznie jest 8 działek przeznaczonych w planie zagospodarowania jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone przy ulicy Oriona, usytuowane na 8 piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł27,93 m² 23 630,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Podana cena jest ceną brutto! Przedstawiam Państwu lokal inwestycyjny w Gdańsku Śródmieście. Lokal wykończony oraz z sukcesem wynajmowany na krótkie pobyty. Inwestycja Nadmotławie.