Nieruchomości

239 828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 890 000 zł491 m² 3 849,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:garaż wolnostojący

Baza dla firm/ stolarnia/ warsztat/ dom/ duża działka/ hala/ biuro! Parking i plac manewrowy, możliwość parkowania busów oraz tir. Na sprzedaż funkcjonalny kompleks firmowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł17 028 m² 24,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

********działka rolna 17028 m2 420000pln****** Nieruchomość położona w powiecie zambrowskim, w miejscowości kołaki kościelne. Działka znajduje się niedaleko trasy S8, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł10 500 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę rolną położoną w miejscowości Wojnowice, gmina Czernica. Działka w kształcie prostokąta. Dojazd drogą utwardzoną Media: woda, prąd w drodze przy działce +.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Świebodzice,dolnośląskie

109 000 zł28 m² 3 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka 28 m po remoncie - świetna lokalizacja - Świebodzice, ul. Towarowa Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na II piętrze kamienicy przy ul. Towarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

150 zł/m²50 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zmień sposób, w jaki pracuje Twój zespół. Zapomnij o uciążliwych dojazdach, remontach i fakturach za prąd czy kawę. Przedstawiamy biuro serwisowane klasy premium przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 746 zł30,40 m² 26 077,17 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka inwestycyjna na Browarach Warszawskich lokalizacja: mieszkanie położone jest w samym centrum Warszawy, gdzie dominują nowe apartamentowce, restauracje i kawiarnie. Blisko znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,80 m² 6 038,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z niskim czynszem w Częstochowie I I piętro | 3 pokoje | blok czteropiętrowy | cisza | zieleń Zagospodarowane i dobrze skomunikowane osiedle z infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł145 m² 24 137,93 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU DZIELNICY KAZIMIERZ NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł115 m² 6 208,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bezczynszowe, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w nowopowstałej inwestycji w Zabrzu przy ul. Bytomskiej. Doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł1 360 m² 75,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1360 m2, położona nad Jeziorem Czarne Dolne, w miejscowości Czarne Małe, w gminie Gardeja, w powiecie kwidzyńskim, w woj.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 020 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działki budowalne w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł477 m² 2 515,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Duży, nowy dom w Żyrardowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448m2, posadowiony na działce o pow. 1400m2. Dom jest częściowo wykończony. Rozkład domu: - pełne podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

142 830 zł1 587 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Urokliwa działka o pow. 1588 m kw szerokosc 26 metrów, przeznaczoma pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Pierzchno, w okolicy zabudowa jednorodzinna, cicha, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 960 zł46,64 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż przepiękny 2 pokojowy apartament W najpiękniejszej lokalizacji nad samym morzem tutaj wakacje trwają cały rok

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 4000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 pln miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł596 m² 838,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Koniecpolu - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i usługowej, - z możliwością adaptacji pod usługi medyczne, - przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł690 m² 46,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Do wynajęcia niezależny obiekt magazynowo-biurowy w Warszawie- wawer. Na działce o powierzchni ok. 1800m2 znajduje się budynek o łącznej powierzchni ok. 700m2, składający się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł27 m² 87,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

> pierwszy najem > Idealne połączenie komunikacyjne z każdą częścią miasta > Uniwersytetu Wrocławki naprzeciwko - co stanowi idealną lokalizację dla studentów > Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe położone na I-szym piętrze w niskim bloku, balkon loggia o pow. 52m2, salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. c.o. gaz własne., do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Są domy i są historie, które dopiero czekają, żeby je napisać. Ten dom w Sandomierzu zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Ukryty w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł1 930 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Twój Dom oferuje do wynajęcia działkę w Bolesławiu. Działka o powierzchni ok 1930m2 szerokość ok 19,5m długość ok 110m. Działka w bardzo dobrej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł75,40 m² 9 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowy do zamieszkania nowoczesny apartament o powierzchni 75,40 m położony na 1 piętrze, zaprojektowany z myślą o komforcie - - w pełni umeblowany i wyposażony. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

185 690 zł1 198 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Prądki Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1198m2 w miejscowości Prądki. Działka idealnie prostokątna, płaska o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

2 472 500 zł9 890 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Możliwość kupna działki o innej powierzchni, minimalna powierzchnia działki 3500m2. Działka usługowo - przemysłowa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 833 m² 122,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, gdzie codzienność płynie wolniej - to jest ten adres. Lokalizacja: suchy Dąb to wieś i jednocześnie siedziba gminy położona nad Motławą na Żuławach Gdańskich. ?.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł223,17 m² 3 472,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szydłowo Przedmiotem oferty jest działka gruntu o pow. 4834m2 zabudowana halą magazynową (w trakcie budowy) Hala magazynowa konstrukcji stalowej o pow. 223,17m2. Według projektu składająca.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł130 m² 8 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedam obiekt 130 mkw na Czubach, okolice Poręby. Jedna kondygnacja. Po remoncie. Wynajęty [4500 netto miesięcznie]. Lokal świetnie sprawdzi się pod cele biurowe, handlowe bądź nieuciążliwe.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł61,07 m² 4 748,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja Espero Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę komfortowego mieszkania położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Kłodnickiej 8, w budynku dawnej Kłodniczanki.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł176 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż Dom z potencjałem położony na przepięknej działce w miejscowości Adaminowo Jeżeli poszukujesz domu : *dla rodziny *z dala od miasta w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł489 m² 1 425,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż halę o powierzchni 366 m . Nieruchomość jest w dobrym stanie. To idealne miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Hala znajduje się w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

44,96 zł/m²144,56 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Kraków Prądnik Biały okolice ul. Opolskiej/pachońskiego przestronny lokal usługowo-biurowy Nieruchomość: proponujemy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 144,56m , znajdujący się.