Nieruchomości

239 828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

646 350 zł43,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Morka   Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²24 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta Wynajmu Lokalu Biurowego w Sopocie Lokalizacja: oferujemy do wynajmu komfortowy lokal biurowy o powierzchni 24 m , zlokalizowany w Sopocie, w pobliżu stacji skm Sopot Wyścigi.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł55,06 m² 11 787,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferuję Państwu nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,06 m zlokalizowane w Lęborku. Lokal znajduje się w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł168 m² 163,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem w kameralnych inwestycji na Dolnym Mokotowie - Fort Piłsudskiego. Ekskluzywny apartament | prywatna wyspa | fort cze nieruchomość Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

290 000 zł1 038 m² 279,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działki w szczecińskiej dzielnicy Skolwin. Nieruchomość znajduje się na wzgórzu z widokiem na Odrę. Działka położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

4 160 zł2 080 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o powierzchni 2080 m2 który znajduje się w Polanicy-Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

35,08 zł/m²305 m² 10 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu atrakcyjnego lokalu użytkowego położonego przy ulicy Królowej Jadwigi 9 w ścisłym centrum Inowrocławia. Jest to jedna z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

78,10 zł/m²91 m² 7 107 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Moduł biurowy - 5 pokojowy W samym centrum warszawy! Wielkość biura 91 m.kw. ( 5 pokoi). Biuro posiada dostęp do łączy internetowych i telefonicznych oraz do windy. Kamienica biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

189 600 zł2 370 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 0,2370 ha położona w Strzelcach Opolskich przy ul. 1 maja. Działka objęta miejscowym planu zagospodarowania przestrzennego, oznaczana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł108,88 m² 7 338,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki z Krzyszkowic 2 etap Zapraszam do zakupu jednego z trzech bliźniaków w Krzyszkowicach zlokalizowanych w pięknej, widokowej okolicy na nowopowstającym osiedlu. Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 861 281 zł115,85 m² 33 330 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Apartament w nowej, prestiżowej inwestycji na Starym Mieście - stan deweloperski english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł170,78 m² 14 047,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bliźniak z pięknie urządzonym ogrodem w zielonej części warszawskiej dzielnicy Wawer (ul. Pelargonii). Działka 344,50m2, przestronny, zagospodarowany ogród z systemem nawadniania ,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 027 m² 87,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana okolice Gąsek , Śmiechów Gmina Będzino Zachodniopomorskie. Śmiechów działka nr 72/41 o powierzchniach : 1027 m2 i dz nr 72/40 o powierzchni 1246 m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie z pięknymi widokami - ul. Lenartowicza, 4. piętro Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z widokiem na góry ? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł35 500 m² 104,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponuję do sprzedaży działkę przy trasie wojewódzkiej. Istnieje możliwość wydzielenia działki Działka z możliwym bezpośrednim wjazdem z trasy w zależności od zapotrzebowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż unikatowa działka z własnymi stawami, częściowo zalesiona, składająca się z czterech oddzielnych znajdujących się na osobnych Księgach Wieczystych o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł110 m² 5 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:734 m²

Sprzedaż tylko u nas! Lokalizacja: gryfów Śląski Powierzchnia domu: 110 m2 całkowita, kubatura 297m3 największe zalety! Dom blisko centrum Nieruchomość z potencjałem Ogrodzona działka Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

103,45 zł/m²145 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal położony na parterze w inwestycji doki z 2024 roku. Lokal w stanie deweloperskim - możliwa dowolna adaptacja. Przed lokalem znajduje się powierzchnia przeznaczona na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 006 m² 78,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostokąta usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Mielenko, gm. Mielno, ok. 800 m od morza (w linii prostej); najbliższe otoczenie to domy i domki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

229 000 zł1 133 m² 202,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1133 m , położona w Ełku, na stale rozwijającym się osiedlu Konieczki. - numer ewidencyjny: 2811/16 - Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł73,60 m² 8 138,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie o powierzchni 73,6 m przy ul. Chrobrego. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty - to idealne miejsce dla rodziny lub osób szukających przestrzeni w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł81 m² 16 543,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dzieci Warszawy w dzielnicy Ursus - Skorosze. Lokal w bardzo dobrym stanie, w budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 980 zł42,12 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł425,60 m² 23,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Do wynajęcia budynek produkcyjno-biurowy przy ulicy Leśnej, w drugiej linii zabudowy, w kompleksie podobnych budynków użytkowych, w dobrej lokalizacji, w północnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

926 093 zł64,82 m² 14 287,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

M16 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 4 pokojowe mieszkanie 64,82 m2 plus balkon. Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 090 zł78,83 m² 21 401,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nowe mieszkania w atrakcyjnych lokalizacji, dostępne bez prowizji oraz podatku pcc 2% Termin oddania: i kwartał 2026r. Powierzchnia: 78.83 m2 Cena: 1 687 089.89.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł150 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! 27 arów w sercu spokojnej części Rzeszowa ul. Porąbki Wyobraź sobie działkę, na której możesz stworzyć swój własny świat przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł1 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka W białobłociu 30m od sklepu Lewiatan w Biiałobłociu (6km od Gorzowa, przy ul.Kolonijnej) przy drodze asfaltowej z dobrym dojazdem do Gorzowa. Oferujemy do sprzedania działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł370 m² 3 189,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 376 m²

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 557 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł220 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 505 m²

Do sprzedaży murowany dom jednorodzinny wraz z budynkami gospodarczymi 18km od Łap w miejscowości Porośl Wojsławy 19. Dom o powierzchni 220mkw, dwukondygnacyjny, z 5 sypialniami, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł93,57 m² 17 088,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mint Property oferuje na sprzedaż wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na kameralnym Osiedlu 7 Życzeń (bronowice wielkie/prądnik Biały). Najważniejsze cechy nieruchomości: - metraż: 94.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł130,81 m² 7 331,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

w nowej odsłonie to wyjątkowy projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położony w malowniczej, zielonej części Kątów Wrocławskich. To miejsce, w którym nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł70,07 m² 7 663,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Są mieszkania ładne. Są mieszkania funkcjonalne. A potem są takie, które jeszcze w bonusie mają to coś To ogłoszenie dotyczy dokładnie takiego miejsca! Nietuzinkowe wnętrze osadzone.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł17,50 m² 2 851,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży garaż o powierzchni 17,50 m2, położony w Piotrkowie Tryb., w okolicach ul. Pasaż Rudowskiego i ul. Próchnika. Garaż w dobrym stanie technicznym, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł35,11 m² 8 117,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Nowy Świat. Lokal idealny zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł2 370 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Me Estate ma przyjemność przedstawić działki na sprzedaż boguchwały (gmina miłakowo, powiat ostródzki) Numery działek, powierzchnie i ceny: działka nr 86/2 powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł168 m² 163,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z ogrodem na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Fort Cze na warszawskim Mokotowie. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 070 zł93,42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,51 m² 76,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 32,51 m (powierzchnia całkowita ok. 38 m ). Osiedle Dolne spokojna okolica, jednocześnie tylko 6 km od.