Nieruchomości

239 845 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 963 000 zł103 m² 19 058,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA W SERCU MIASTA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł72,30 m² 8 838,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Bezczynszowy apartament o powierzchni 72,3m 2 , z ogródkiem o pow. ok. 53m 2 , zlokalizowany w Lęborku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

305 000 zł28 m² 10 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Śląska Idealne dla rodzin | Świetne pod inwestycję | Doskonałe dla studentów Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²18 m² 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na wynajem ostatni wolny pokój o powierzchni 18m zlokalizowany w biurowcu przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Najważniejsze informacje: - jasne, przestronne pomieszczenie, - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

84 000 zł1 400 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie zbudujesz swój wymarzony dom? Zapraszamy do odkrycia naszej oferty działek na sprzedaż we Wszedniu. Te dwie urocze działki o powierzchni 1400 mkw. to.

Szczegóły ogłoszenia

11 €/m²766 m² 8 426 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem biuro o powierzchni 760m2 zlokalizowane na Kowalach, bezpośrednio przy Obwodnicy Trójmiasta. Komfortowe wnętrza, rozproszone oświetlenie, doświetlenie światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł128,88 m² 10 242,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł220 m² 11 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy wygodny dom do zamieszkania z dużym zapleczem magazynowo-biurowym, ta oferta przy ul. Brandwickiej w Stalowej Woli daje naprawdę szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł29 m² 24 137,93 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Angel City przy ul. Walońskiej. Apartament ma powierzchnię ok. 29 m i został wykończony z pełną dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 904 zł38,19 m² 16 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł78,20 m² 3 708,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie - Gogolewo, powiat gostyński Powierzchnia: 78,2 m Lokalizacja: gogolewo, powiat gostyński Piętro: 1 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

763 400 zł76,34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy W ofercie kilkaset mieszkań W stanie deweloperskim W bydgoszczy I W najbliższych okolicach. Zadzwoń I dowiedz się więcej! Z pewnością znajdziemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł64,32 m² 21 750,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 685 m² 409,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dla szukających miejsca dla swojej inwestycji mieszkalnej bądź usługowej. Atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy blisko Centrum w Tomaszowie Maz. Prezentujemy Państwu działkę o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe - Tychy, ul. Skalna Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Atuty mieszkania: 2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł8 817 m² 112,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca z doskonałą ekspozycją, gotowego pod inwestycję, ta oferta może być początkiem Twojego biznesowego sukcesu. Prezentujemy działkę o imponującej powierzchni 8817 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł121 m² 44,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:314 m²

Jasny i przestronny dom bliźniak do wynajęcia na zamkniętym osiedlu jednorodzinnym! Lokalizacja: katowice, kostuchna, ul. Boya Żeleńskiego - 100 m przystanek autobusowy - 2 km Centrum Sportowe.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł225 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Jaśle - 1 km od centrum Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni 225 m, usytuowanego zaledwie 1 kilometr od serca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Resko

Resko,zachodniopomorskie

420 000 zł121 m² 3 471,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:90 m²

Do sprzedaży oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej (plomba) w centrum Reska. Powierzchnia użytkowa 121,1m2, w skład której wchodzą: parter: kuchnia, salon, przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cichej części Żar przy ul. Bogatki. Nieruchomość o łącznej powierzchni 150 m została.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł57 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji Na Szlakowisku. W pobliżu sklepy, przychodnia, starostwo Powiatowe, siłownia , plac rekreacyjny z siłownia plenerową, dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł47,70 m² 11 006,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Tylko u nas! Ciche, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 - piętrze niskiego bloku. Lokal składa się: * salonu ( 18,71 m2) * sypialni (9,80 m2) * kuchni ( 6,78 m2) * łazienki (3,60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł214 m² 2 331,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż, dom wolnostojący nad jeziorem, gardna Wielka, ul. Mickiewicza, 499.000,-PLN Na sprzedaż dom wolnostojący 2- kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 214 m2. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł3 570 m² 27,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo rekreacyjne. Teren nieogrodzony zniwelowany oparty na ścianie lasu sosnowego o szerokości 26 m na długości ok. 140 m . Cicha spokojna okolica z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Szczecin,zachodniopomorskie

9 900 zł450 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem hala o powierzchni łącznej 450m2 dodatkowo - dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 940 m² 506,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja na południu! Idealna działka pod inwestycje deweloperską! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 4940 m położoną na Południu w okolicy ul,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł120 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 1,7ha zabudowana domem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni ok 120mkw położonym w miejscowości Ciućkowo w gminie Wyszogród. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 528 zł53,66 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 146 m² 196,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadam do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną położoną w miejscowości Radom ul. Klwatecka Działka o wymiarach ok 32 m x 36 m Dojazd drogą nieutwardzoną wewnętrzną.

Szczegóły ogłoszenia

465 900 zł46,59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Aparthotel, apartament, pokój hotelowy. Biała Perła. Nowoczesny apartament usytuowany na drugim piętrze hotelu Biała Perła z widokiem na góry o powierzchni 46,59m2. w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł260 m² 65,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

***english version below*** : Krótko: bielawa-Osiedle Konstancja przy szkole Amerykańskiej, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej do wynajęcia, 7 pokoi, 260 m2 na działce 685m2. Dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł113 m² 5 929,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Piękna, zadbana kamienica w śródmieściu. Nieruchomość składająca się z dwóch poziomów: niski parter ok. 30m2 - 2 pomieszczenia z małymi okienkami wysoki parter 83 m2, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dołuje,zachodniopomorskie

260 000 zł858 m² 303,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż działka z Decyzją po warunkach zabudowy w Dołujach. W Projekcie Planu Ogólnego działka ma oznaczenie sj - strefa wielofunkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł43,50 m² 11 954,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnych, 2-pokojowych mieszkań zlokalizowanych w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł2 340 m² 49,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Chobędza gm.Gołcza powiat miechowski. Według aktualnego planu zagospodarowania działka połozona jest w terenach C-3MM1 - teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

589 000 zł105,95 m² 5 559,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 wolnostojącego budynku) w Kamicy o pow. 106 m2, znajdujący się jedynie 2,3 km od Gościna, 8,7 km od Siemyśla i tylko 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł290 m² 3 093,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 361 m²

Dom z widokiem na jezioro wyjątkowa nieruchomość w otulinie Puszczy Zielonki. Powierzchnia domu: 284 m . Powierzchnia działki: 3 361 m . Lokalizacja: złotniczki, gm. Pobiedziska, pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,50 m² 65,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie z balkonem i garażem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje słoneczne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 666 m² 174,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Tomaszowice-Kolonia w gminie Jastków, o powierzchni 1666 m oraz 1350 m , w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł1 354,09 m² 4 320,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

Rozpoznawalny budynek w bardzo dobrej lokalizacji. Przestronny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń pozwalającym na dalszą, dowolną aranżację. Idealny na działalność biurową, usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

750 000 zł208,13 m² 3 603,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 802 m²

Opis nieruchomości - budynek po starym młynie Z ogromnym potencjałem Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o nieograniczonych możliwościach adaptacyjnych, mieszcząca się w budynku po.