Nieruchomości

239 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

2 ostatnie mieszkania na parterze z ogródkiem - decydując się na mieszkanie klucze otrzymasz jeszcze w tym roku. Zapraszam na prezentację. Bez prowizji | bez pcc | bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł87 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone na Os. Zachód w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania - 77,80 m2. Lokal jest położony na 2 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł35 m² 11 057,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Wyobraź sobie miejsce, do którego uciekasz, kiedy masz dość miasta. Pachnący drewnem domek, sauna, cisza, jezioro. Twoja prywatna przystań. Oferujemy na sprzedaż na własność domki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 699 m² 532,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod inwestycję deweloperską - Kębłowice, gm. Kąty Wrocławskie! Marzysz o realizacji kameralnego projektu mieszkaniowego w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

439 000 zł37,92 m² 11 577 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja Mieszkanie położone na Osiedlu Europejskim jednej z najbardziej cenionych i nowoczesnych części miasta. Lokalizacja zapewnia komfort codziennego życia, spokój oraz szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł58,80 m² 8 486,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku. Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach! Spośród.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 900 zł161,20 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 185 m² 16,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Masz dość dźwięku klaksonów i widoku betonu za oknem? Przedstawiamy nieruchomość, na której jedynym głośnym sąsiadem może być rzeka Nurczyk lub przebiegająca obok sarna. To ponad 4185.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł120 m² 12 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bardzo ładny, komfortowy i energooszczędny segment skrajny o powierzchni 120 m z ogródkiem o powierzchni 160m, zaprojektowany z myślą o rodzinach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł171,26 m² 7 585 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Do sprzedania dom z dużym ogrodem oraz garażem, nadolice Małe, gm. Czernica, 4 km od granic Wrocławia. Rynek pierwotny i podatku pcc! Termin oddania - 12.2025 Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 674 zł52,98 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 011 m² 86,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w miejscowości Bohdan. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 3011m2 - w projekcie planu ogólnego gminy działka położona na terenie przeznaczonym pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł1 295 m² 1 042,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1295m2 o regularnym kształcie prostokąta. Na działce posadowiony jest parterowy dom o powierzchni ok 80 m2 raczej do wyburzenia .Dla działki w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie obok siebie malownicze działki budowlane na Mazurach - Cierzpięty nad jeziorem Buwełno (cena dotyczy 2 działek) pośrednikowi! Przedmiotem sprzedaży są dwie sąsiadujące ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł57 m² 4 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szukałeś komfortowego mieszkania? Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m w pełni wyposażone. Znajduje się na 4. piętrze kamienicy z 1920 roku. Cena z metr 4947,37.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł2 662 m² 448,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 2662m2 z projektem pod budynek biurowo-usługowy - okolice ul. Nałęczowskiej. Kształt działki - Trapez, wymiary około 54m X 76m (licząc po dłuższych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł28,77 m² 16 128 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł17 470 m² 944,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Radomiu przy zbiegu ulic Żółkiewskiego i Zbrowskiego. Przedmiotem oferty jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Przecław,zachodniopomorskie

540 000 zł56,43 m² 9 569,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,46 m , położone na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w spokojnej części Przecławia. Lokal posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł52,41 m² 17 172 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Elegancki apartament o powierzchni 52,41 m2 mieści się na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł393 m² 610,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Łowęcinie / Gortatowie (swarzędz) z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w zabudowie typu stodoła. Nieruchomość stanowi gotową bazę do kontynuacji.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

36 zł/m²100 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 600m2 w biurowcu na 1,2 i 3 piętrze od 600 m2. Winda- jest 36 zł netto - 300m2 pomieszczenia biurowe wyremontowane mieszczące 11 pokoi cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 400 zł59,16 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 59,16 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 359 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę na spokojnych obrzeżach Błonia. Działka jest w drugiej linii zabudowy z prywatną drogą dojazdową. Przeznaczona zgodnie z planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł12 953 m² 16,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna na sprzedaż zosin, gm. Sochaczew Lokalizacja: zosin, gm. Sochaczew (blisko Kożuszek Parcel) Cena: 200 000 zł. Powierzchnia: 12953 m Wymiary: ok. 32 m x 405 m Dojazd: droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł88,69 m² 10 136,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji nowej inwestycji! "skowronkowa pod lasem" Strona internetowa inwestycji: Strona internetowa biura sprzedaży:.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł462 m² 1 136,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta terenu inwestycyjnego w Dretyniu - idealna baza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w Malawie koło Rzeszowa, o powierzchni 140 m z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni 550 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł134 m² 1 343,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna oferta-gotowy lokal użytkowy w dobrym punkcie Jaworzyny Śląskiej , Rozkład: lokal o powierzchni około 130m2- składający się z 2 około 82 metrowych sal- 2 x wc, 3.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł5 800 m² 28,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 5800 m2 położona w miejscowości Zbiroża o wymiarach 24 x 200 metrów, przy działce linia telefoniczna, prąd w odległości 250m. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie 48m2 na Szwederowie w Bydgoszczy przy ul. Czackiego 17. Mieszkanie składa się z jasnego i przestronnego salonu wyposażonego w stół z krzesłami,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 880 zł40,74 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie Milanówek Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie od dewelopera, zlokalizowane na prestiżowym i kameralnym Osiedlu w Milanówku Lokal znajduje się na II piętrze dwupiętrowego,.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł115 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Numer oferty w biurze 91-134 Polecam do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom w wysokim standardzie o powierzchni 115 m2, przystosowany do zakwaterowania max 11 osób. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,51 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,51 m , położone na 2 piętrze w bloku. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł176 m² 8 522,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 176 m2 usytuowany na działce 1440 m2 w miejscowości Zboiska Świetna lokalizacja dla ludzi ceniących cisze i bliskość zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

16 999 000 zł1 700 m² 9 999,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Na sprzedaż unikatowa kamienica w centrum Mikołajek, przy Placu Wolności 6. Rok budowy 1888. Przed wojną w budynku mieściła się restauracja, ratusz, później Hotel Mazur. W obecnych.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kasprowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

42 zł/m²65 m² 3 017 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal o powierzchni 65 m z antresolą, zlokalizowany w klimatycznym kompleksie Koszary Funka przy ul. Kasprowicza 4 w Olsztynie. To przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Nowym Wągrodnie, w gminie Prażmów, w powiecie piaseczyńskim. Nieruchomość o powierzchni 3000 mkw i parametrach: 31x95. Objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dostępne przestrzenie biurowe! nieruchomość: przedmiotem wynajmu są pomieszczenia biurowe w budynku zlokalizowanym przy ul. Elbląskiej w Gdańsku. Przedmiotowy lokal stanowi m.in. przeszkloną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący