Nieruchomości

239 861 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 400 000 zł149,63 m² 9 356,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż przestronny, nowo wybudowany dom os. 800-lecia, świecie Przedstawiam ofertę nowoczesnego, umeblowanego domu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 149,63 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł108,19 m² 3 466,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 453 m²

Szukasz miejsca z dala od zgiełku? Mam dla Ciebie świetną nieruchomość. Zapraszam Cię na prezentację przepięknej działki o imponującej powierzchni wynoszącej 7453 m2, która kryje.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł71 m² 9 436,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. całkowitej 71m2 w miejscowości Szczawnica położone na 3 piętrze w nowo nadbudowanym piętrze bloku. W skład mieszkania wchodzi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim , o powierzchni 50 m . Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

220 000 zł25 000 m² 8,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę leśną o powierzchni 2,55 hektara, położoną w malowniczej okolicy Paulinowa, w gminie Różan. Działka ta jest częściowo objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z Warunkami Zabudowy o powierzchni 1200 m2, położona w Miejscowości Wymysłowo Stawiska, w powiecie radziejowskim, niedaleko Piotrkowa Kujawskiego, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł95,17 m² 7 430,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zainwestuj w lokal, który pracuje na Twój zysk od pierwszego dnia! Ulica Chodkiewicza to jedno z najbardziej dynamicznych miejsc w Bydgoszczy, gdzie Twój biznes może naprawdę zaistnieć.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł9 700 m² 18,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam, na sprzedaż duża działka w skład której wchodzą część leśna i rolna. Polecam, na sprzedaż ładna zielona działka w skład której wchodzą część leśna 7500 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

65,92 zł/m²59,87 m² 3 947 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Koszty eksploatacyjne: wg licznika. Kaucja dwumiesięczna w kwocie brutto. Czas trwania umowy najmu: -do 60 m2 minimum 1 rok. Miejsce parkingowe cena netto 185,00 zł. Cały obiekt ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł200 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:653 m²

Gotowy biznes nad morzem. Roi 8 - 10%. Mini osada 4 domków. Morze i plaża - 1,5 km. Całoroczne domki premium zaprojektowane przez architekta, pełne wyposażenie, działający i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł400 m² 4 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 315 m²

Na sprzedaż przestronny, trzykondygnacyjny dom o powierzchni ok. 400 m , położony na dużej działce 2315 m . Budynek z 1991 r. zlokalizowany jest w północnej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł27 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość jest położona przy granicach miasta Łapy, kształtna, idealna pod dużą inwestycję. Duża, blisko 27200m2. Świetnie skomunikowana: białystok- 40 min, wysokie Mazowieckie -25 min,.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł40 412 m² 123,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowy tartak W pełnym biegu produkcyjnym - oferta inwestycyjna W płośnicy koło działdowa Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonujący tartak z pełną infrastrukturą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 370 m² 167,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1370 m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowe jednorodzinną. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, w około znajduje się zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²60 m² 3 480 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wirtualny spacer po nieruchomości: Powierzchnia w chronionym kompleksie biurowym Starościńska-Wiśniowa. Dodatkowy koszt to opłata eksploatacyjna: 30,90 pln/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł72 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To idealna propozycja dla par, singli, małych rodzin, a także osób szukających alternatywy dla mieszkania w bloku. Świetna inwestycja pod wynajem również krótkoterminowy. Opis mieszkania: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 295 m² 333,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, zadrzewiona działka 3000 m zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3000 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy. Teren pięknie zadrzewiony,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 593 m² 100,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka inwestycyjna nr 327/51 o powierzchni 1.593m2 położona w miejscowości Gniewomirowice. Wszystkie media ( gaz, woda, kanalizacja i energia elektryczna w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

399 987 zł27 m² 14 814,33 zł/m²

 

Piętro:26/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni ok. 27 m2 znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments w Katowicach na ostatnim 26 piętrze. * 26 piętro (najwyższe piętro!) * idealne.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 549 m² 115,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Chybie, 1500 m Idealna lokalizacja blisko jeziora, w otoczeniu natury i z pełnym dostępem do mediów! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł142,32 m² 6 991,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy segment z ogrodem, tarasem i garażem 142 m w centrum Kielc! Biuro Nieruchomości ck dom z dumą prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i eleganckiego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 €5 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowy obiekt produkcyjno-magazynowy zlokalizowany w powiecie wielickim, w odległości 30 km od centrum Krakowa, 2.

Szczegóły ogłoszenia

45,33 zł/m²75 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy - ul. Hetmańska, rzeszów | 75 m Do wynajęcia funkcjonalny i estetyczny lokal usługowy o powierzchni 75 m , zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł194,20 m² 6 694,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:515 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu w otoczeniu lasu english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

441 540 zł24,53 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wola Studio o pow. 24,53 m2 przy ul. Wolskiej. Lokal składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, - łazienki, - hollu. Nieruchomość jest doskonałym wyborem inwestycyjnym na wynajem czy do.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²63 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 63 m, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Ogrody Grabiszyńskie przy ul. Hallera we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na parterze budynku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł107,70 m² 7 418,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować ciekawą ofertę sprzedaży nowoczesnego 4 pokojowego domu W zabudowie szeregowej (szczytowy) o pow. 107,70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł307 m² 5 700,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeżeli poszukujecie Państwo dużego komfortowego domu z ogromnym potencjałem, blisko pełnej infrastruktury oraz Krakowa - to ta oferta może spełnić Państwa wymagania. Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²500 m² 27 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowo o powierzchni 500m w pięciopiętrowej, pięknie odrestaurowanej kamienicy, wyposażonym w windę i recepcję. Cały budynek, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł107 m² 11 121,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Luksusowe mieszkanie w prestiżowej części Iławy Iława - perła Mazur Zachodnich, miasto nad najdłuższym jeziorem w Polsce - Jeziorakiem. To tutaj, na prestiżowym i nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

905 400 zł1 509 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Poznaniu Pokrzywno, ul. Ropczycka Oferowana działka o regularnym kształcie i płaskim ukształtowaniu terenu położona jest w spokojnej, rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 425 m² 83,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1425 m , położoną w wyjątkowej, zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

284 900 zł507 m² 561,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana w kompleksie podobnych nieruchomości położona zaledwie 2,5 km od plaży w Dziwnówku. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²540 m² 21 060 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Katowice - Lokal, dyskoteka night club do wynajęcia! Bez odstępnego. Pomieszczenie wykończone w wysokim standardzie - gotowe do prowadzenia działalności! Pełne wyposażenie, klimatyzacja. etc.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 141 m² 175,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 199 zł52 m² 15 061,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Bociana w Krakowie / dzielnica Prądnik Biały. Mieszkanie od dewelopera - planowane zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 983 m² 67,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości homespace prezentuje działkę na sprzedaż zlokalizowaną w miejscowości Wolica w gminie Jasło. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki: 0,2983 ha ( 29,83 ar ) - numer.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł87,72 m² 8 150,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 87,72 m2 ( po podłodze powierzchnia 101 m2 ) usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym, położonym w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rybczyzna,podlaskie

249 000 zł4 504 m² 55,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zainwestuj w działkę nad jeziorem Dreństwo Możliwość wymiany na inną nieruchomość! Zaproponuj swoją ofertę Przedstawiamy ofertę działki nad jeziorem Dreństwo o powierzchni 4504 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł110 m² 163,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament usytuowany jest na prestiżowym osiedlu na powiślu zaprojektowanym przez renomowaną pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. W skład jego wchodzi pięć nowoczesnych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł125 m² 43 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Sprzedajemy Wolnostojący, parterowy dom z możliwością rozbudowy na dużej, prywatnej działce na Sadybie. Wyjątkowa oferta, która jest idealnym wyborem do zamieszkania. Nieruchomość znajduje się.