Nieruchomości

239 895 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urzut rozwija się intensywnie ze względu na bardzo dobre położenie - przy trasie S8, ale też w sąsiedztwie terenów zielonych. Jeszcze przez długi czas będzie to miejsce bardzo zielone. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 350 zł97,49 m² 13 348,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: inwestycja przy ulicy Konduktorskiej to kameralne osiedle, zaprojektowane z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie zaledwie kwadrans od wypełnionego atrakcjami serca Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł540 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Podkowie Leśnej, z możliwością np. prowadzenia działalności gospodarczej. Dom trzykondygnacyjny usytuowany na narożnej działce 3500.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

2 500 000 zł956 m² 2 615,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 656 m²

Obiekt produkcyjno - magazynowo - biurowy z dodatkową funkcją mieszkalną o łącznej powierzchni 947 m2 położony w miejscowości Tanowo 10 km od Szczecina. Działka o powierzchni 3656.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

W pełni wyposażone Gotowe do wprowadzenia 3 Pokojowe mieszkanie Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 69m z balkonem. Mieszkanie znajduje się na ulicy Rymera w Zabrzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 407 m² 142,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona w urokliwej części miejscowości Rudna Mała k.Głogowa Młp. Działka o powierzchni 14,07ara, znajdująca się w sąsiedztwie lasu oraz malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł12 487 m² 48,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 12.487m2 położoną w miejscowości Pęcław gm. Góra Kalwaria. Działka usytuowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł123 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:341 m²

Zapraszam do zakupu przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m , położonego w spokojnej, zielonej okolicy przy ulicy Aksamitnej w Marysinie (gmina Jastków).

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł232,27 m² 11 150,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:635 m²

Powierzchnia: 232,27m | Rok budowy: 2000 | Działka o pow. 635 m pięknie zagospodarowana | Wysoki standard wykończenia opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36,30 m² 21 763,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bez prowizji dla Agencji :) Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane przy Łazienkach Królewskich znajdujące się na 4 piętrze wyjątkowego budynku na osiedlu projektu Haliny Skibniewskiej składające.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. Jeziorna

Pasym,warmińsko-mazurskie

980 000 zł911 m² 1 075,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Przedstawiam do sprzedaży interesujący dom wolnostojący z ogromnym potencjałem w Pasymiu przy ul. Jeziornej w odległości 60 m w linii prostej od Jez. Kalwa. Dom zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

76,18 zł/m²68 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 999 zł290 m² 7 931,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

Nowa cena! Na sprzedaż dom wybudowany w 2025 roku. Wyjątkowa nieruchomość, która robi ogromne wrażenie na żywo. 290 m powierzchni domu łączącej komfort i nowoczesność na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze w ładnej, zadbanej kamienicy przy ul. Racławickiej w Bydgoszczy. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

142 000 zł1 400 m² 101,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki blisko jeziora Klukom! 1400 m2 - 142 000,00 1601 m2 - 162 000,00 1979 m2 - 202 000,00 Idealne pod dom całoroczny lub letniskowy spokojna lokalizacja, bliskość natury i plan.

Szczegóły ogłoszenia

445 425 zł40,53 m² 10 990,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowy apartament w Kielcach na sprzedaż idealna lokalizacja na start lub pod wynajem Oferujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 480 m² 64,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana usytuowana w kompleksie działek w Nowogardzie przy ulicy Asnyka. Dziaka o powierzchni 1480 m2 położona na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł221 m² 5 656,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:173 m²

Całoroczny pensjonat nad morzem, położony zaledwie 700m od plaży. To duży, komfortowy obiekt, w cichej i spokojnej dzielnicy Mrzeżyna Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji Na.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 509 m² 125,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/elb3/2023 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem. Do sprzedaży działka o powierzchni 1509 m2 o wymiarach 34m x 44m położona w gm. Bielawy,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł124,32 m² 2 405,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 551 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Nowy Wiec położony jest w malowniczym rejonie Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

412 830 zł41,70 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach przy ul. Kościuszki. Ulica Kościuszki to jedna z głównych ulic, położona w południowo-wschodniej części Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł432,49 m² 3 907,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 469 m²

Nowa cena! Obniżka z 2 200 000 zł na 1 690 000 zł. Prezentujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość, znajdującą się w Gryficach na osiedlu XXX-lecia, zabudowaną dwoma budynkami na działce.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł44 m² 8 522,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal o powierzchni 44m2, położony na parterze, wejście od ulicy z ciągiem pieszo - jezdnym z dużym natężeniu ruchu. Na podłodze gres, klimatyzacja, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

6,10 zł/m²820 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do wynajmu lokal usługowo- handlowy o powierzchni 820m , położony przy ul. 1 maja w Świdnicy. Cena: wynajmu: 5000pln Najważniejsze atuty:- bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²35 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-handlowo-magazynowy, pow.35 m2 można zwiększyć powierzchnię do 400 m2. Wszystkie media, duży plac przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 475 m² 169,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 142/4 o powierzchni 1475 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Nowosiedlice. Nieruchomość idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł150 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w zabudowie szeregowej w opolskiej Dzielnicy Kwiatów. Rozkład pomieszczeń: przyziemie: - garaż - kotłownia - pomeszczenie gospodarcze - toaleta Parter: - dwa pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł66 m² 8 712,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Łódzka giełda nieruchomości .MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE W SUPER LOKALIZACJI Opis Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł101,37 m² 13 613,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 101,37 m2 położony na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Lanciego 11, w dzielnicy Ursynów (natolin). Nieruchomość idealna pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł2 121 m² 275,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2121 m , położona w malowniczym Rajszewie (gmina Jabłonna). Działka zlokalizowana jest tuż przy granicy z Rezerwatem Przyrody Jabłonna,.

Szczegóły ogłoszenia

5 498 000 zł39 551 m² 139,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Inwestycyjna 3.9551ha | MPZP U/M | Ciechanów | Krubin Oferujemy na sprzedaż grunty inwestycyjne o przeznaczeniu usługowo-mieszkalnym. Działka ma regularny kształt prostokąta przylega do 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 000 zł41,73 m² 9 633,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 41,73 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł600 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 894 m²

Gotowa inwestycja generująca 36 000 zł miesięcznego zysku, zlokalizowana w Krupnikach. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 4 894 m , w całości objętej miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 000 zł72,85 m² 8 414,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

We speak english. Promocja ograniczona czasowo! Zdecyduj się na zakup mieszkania do 31.01.2026 r. i skorzystaj z rabatu 5% na cenę nieruchomości. Dodatkowo, jako wyjątkowy bonus, otrzymasz pobyt.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 100 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję cztery działki budowlane o powierzchni 1100m2 każda, zlokalizowane w miejscowości Rosocha-Kolonia, gmina Golina, powiat koniński. Dla wszystkich działek zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 932 zł81,45 m² 10 299,96 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu mieszkania 4-pok znajdującego się w nowej inwestycji, tuż przy terenach nadwarciańskich, usytuowanego po cichej, zielonej stronie osiedla. > rodzinne mieszkanie 81,45m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowy przy ul. Królewskiej w Grodzisku Mazowieckim. Świetna lokalizacja przy głównej ulicy miasta. Po drugiej stronie ulicy jest Rossman, pepco, CCC. Obok Biedronka, kfc. Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł45,60 m² 10 526,32 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu przez osoby spoza ue - parking tylko dla mieszkańców oddzielony szlabanem - piękny widok z okien (na morze oraz dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rogowo,kujawsko-pomorskie

150 000 zł3 428 m² 43,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z warunkami zabudowy w Rogowie. Lokalizacja - Rogowo, gm. Lubicz ; - spokojna okolica z sąsiedztwem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,03 m² 10 151,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 64m2 w samym Centrum Lublina - ul. Narutowicza. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku z cegły, po termoizolacji kilka lat temu. Zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38,04 m² 14 169,30 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zawieszona.