Nieruchomości

239 899 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 600 zł28,34 m² 91,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Sebastian Matczak Licencja numer 31726 Tel.   Do wynajęcia komfortowe mieszkanie z osobną sypialnią w nowym budownictwie, bardzo niskie opłaty czynią to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł135 m² 7 964,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 135 m , położony w Łomazach na działce 1365 m2, 20 min od Białej Podlaskiej. Doskonała lokalizacja umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 200 zł35,56 m² 14 347,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

S8 | Autobus |tramwaj - to gwarancja szybkiego dotarcia do centrum, całkowicie omijając miejskie korki. Zakup bezpośednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Mieszkanie 2 pokojowe - 35.56 m2 + Balkon 4,49.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł153,78 m² 10 729,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom o powierzchni 153 m2 z ogrodem i ogromnym tarasem zbudowany w standardzie Premium tuż przy granicy z Krakowem. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 699 000 zł197 m² 18 776,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Dla kogo? To idealna propozycja dla przedsiębiorcy, który szuka nieruchomości łączącej funkcję mieszkalną z przestrzenią do prowadzenia działalności. Świetnie sprawdzi się jako siedziba.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę M3, radlin, wolności, 1600zł przytulne i jasne mieszkanie z balkonem Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie w Radlinie, przy ul. Wolności (centrum). - powierzchnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Babalice

Babalice,warmińsko-mazurskie

899 000 zł430 m² 2 090,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

NA sprzedaż dom wolno stojący we wsi babalice O powierzchni 430 M2 Każdy, kto pragnie wyciszenia od wielkomiejskiego zgiełku, bezpośredniego kontaktu z przyrodą może znaleźć tu wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł28 m² 11 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cesja umowy deweloperskiej. Odbiór lipiec 2026. Kawalerka w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 27,68 położone w nowej Inwestycji Szumilas Robyg, położonej w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł107 m² 3 682,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Sprzedam dwa budynki w cenie jednego w Jedlno Pierwsze gmina Łodzice Oferujemy Państwu dwa budynki usadowione na działce o powierzchni 8008 m2 szerokości 32 mb Jeden z obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł60 m² 16 483,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż 60m2 , 3 pokoje Nowe budownictwo. Gotowy do wprowadzenia. Transakcja bez 2% pcc (sprzedaż na podstawie fv Vat). Lokalizacja mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,93 m² 10 333,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Apartament dwupoziomowy 92 m w sąsiedztwie Parku Kasprowicza komfort i prestiż w jednym Wyjątkowa nieruchomość położona przy ul. Wojska Polskiego w Szczecinie, tuż obok zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 465,80 m² 2 028 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:60

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż biurowiec z możliwością rozbudowy! Nieruchomość w chwili obecnej jest wynajmowana i pełni funkcję obiektu biurowego. Obiekt składa się z trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 840 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż ciekawą działkę w centrum małej miejscowości Szewce położonej obok Tulec (2km), 6 kilometrów od Swarzędza, 12 kilometrów od centrum Poznania. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł913 m² 273,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Kazimierzówka - gm.Głusk - atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż działka budowlana o pow. 913m2 położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł40,99 m² 2 659,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż: mieszkanie o metrażu 40,99 m wraz z garażem blaszanym i działką 5a - Bronów, woj. dolnośląskie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 542 m² 104,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na prestiżowym osiedlu "karkonoska Przystań" Każda działka z projektem i pozwoleniem na budowę w cenie! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł119,13 m² 16 704,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

NR oferty: stdoc9213 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem dom, budynek biurowy, domek mieszkalny oraz basen Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 499 000 zł195,88 m² 7 652,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 196m2. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim piętrze zabytkowej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł888 m² 81,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w Obrowie - Kolonia Obrowska. - sąsiedztwo terenów zielonych, lasu; - w niedalekiej odległości punkty.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł6 338 m² 473,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka dla dewelopera przy ul. Pomorskiej Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową działkę budowlaną o powierzchni 6.338 m2 położoną przy ulicy Pomorskiej w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł87 m² 57,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny, przestronny apartament, składający się z kuchni otwartej z salonem, dwóch przytulnych sypialni, obszernej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 872 600 zł3 121 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz oazy ciszy i bezpośredniego kontaktu z naturą, to zadzwoń do mnie. To wymarzone miejsce do zamieszkania w Dobrej. Do sprzedania trzy działki zlokalizowane w Dobrej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł52,26 m² 14 638,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 52,56 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 039 345 zł53,70 m² 19 354,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonami na północy Krakowa - bez prowizji - zdjęcia są przykładową wizualizacją mieszkania Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 983 zł48,98 m² 8 840 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: złotniki, ul. Słoneczna, osiedle budynków wielorodzinnych. Powierzchnia: 48,98 m . Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym: 21,22 m Pokój: 7,17 m Pokój: 11,82.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! skarpa! lokal dwupoziomowy! ul. Szosa lubicka! oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Budynek biurowo - usługowy położony na 2 kondygnacjach , na parterze i I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł412,83 m² 1 574,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:688 m²

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Myśliborza przy Rynku Myślibórz, ul. Władysława Andersa Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w ścisłym centrum Myśliborza,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 620 m² 46,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

***okazja***działka 300 M od jeziora***5620 m2***płaska***kraina jezior I lasów*** Działka budowlana. Media: prąd dostępny w drodze. Powierzchnia: 5620 m2 Nieruchomość objęta mpzp jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

948 000 zł158 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do sprzedania lokal usługowy o pow. 158 m2 możliwość korzystania instalacji elektrycznej o mocy 20 kwh. Lokal znajduje się na parterze, w Centrum Piaseczna, dookoła znajduje się kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł1 400 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

| budynek o łącznej powierzchni 1400m2 do sprzedaży w Piotrkowie Tryb Budynek piętrowy kilkuletni przy ruchliwej ulicy. Parter: pow.678 m 2: Lokal ok 224 m z bezpośrednim wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 156 m² 206,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż rewelacyjnie położoną działkę budowlaną przy lesie, położoną w miejscowości Wierzyce gm. Łubowo os. Pod Sosnami dz. nr 72 Bardzo szybki dojazd do Poznania i Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Wyobraź sobie, że zamiast mieszkania w bloku możesz wracać po pracy do swojego domu, wziąć głęboki oddech, zjeść obiad na tarasie, spędzić czas z najbliższymi w swoim ogródku bo.

Szczegóły ogłoszenia

13 zł/m²1 200 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa Sala Bankietowa do Wynajęcia Trzebownisko k. Rzeszowa Idealna na wesela, komunie, chrzciny, urodziny oraz wszelkie imprezy okolicznościowe Przedstawiam Państwu niepowtarzalny obiekt bankietowy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł46 m² 14 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 46 m wysoki standard, świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł36,70 m² 20 953,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Doskonale utrzymane mieszkanie dwupokojowe przy Placu Grzybowskim i Ogrodzie Saskim. Dwa pokoje i osobna kuchnia z oknem, spora łazienka, loggia i schowek, czyste i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł97,81 m² 16 971,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 97,81 m2, usytuowany na parterze piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²39 m² 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na chwilę obecną dysponujemy następującymi powierzchniami biurowymi które mieszczą się w biurowcu położonym w Katowicach- załężu W cenę o której wspominam niżej wliczona.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł16 317 m² 47,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Propozycja inwestycyjna o znaczącym potencjale - działki o powierzchni 1,63 ha w miejscowości Rąb, nieopodal Przodkowa. Bezpośredni dostęp z ulicy Wspólnej oraz łatwa możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 700 m² 88,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka w spokojnej miejscowości Zaborze, o łącznej powierzchni 3700m2, z możliwością podzielenia na 2 lub 3 odrębne parcele. Dla terenu zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł240 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:79 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo sadownicze o pow. 7,90 ha z domem jednorodzinnym położone w Wincentowie przy Drodze Krajowej S-19 -via carpatia w budowie, 2 km od Lubartowa. Największa.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,30 m² 6 236,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o wnętrzu skrojonym na miarę? To dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,3 m to idealna baza pod Twój projekt. To "czyste płótno", które zamienisz w wymarzony dom lub.