Nieruchomości

239 870 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 634 zł4 626 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w nowo powstającym kompleksie działek położonych miejscowości Żarnowo, gm. Stepnica. Oferowana działka ma powierzchnię 4626 m2.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł52,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego bloku z 2011 roku, przy ul. Wiadukt w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł110 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Oferta testowa. Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł101,79 m² 7 515,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

| domy W zabudowie szeregowej W centrum miasta! Do zaoferowania mamy nową inwestycję obejmującą budowę 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Ta rewelacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

610 000 zł52,55 m² 11 607,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wykończony apartament z sauną znajdujący się na ulicy Cichej w Świeradowie-Zdroju. Lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrzę o powierzchni 52,55m2 ( dla 4-6.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Mikołajki

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

4 515 zł4 515 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do dzierżawy dz. 544/14, obr. Mikołajki o pow. 4515 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczecin, pogodno, przy Korpusie Nato, ul. Sosabowskiego, 3 pokoje apartament, miejsce postojowe, os. Pod Gwiazdami. Oferuję na wynajem nowy apartament 3 pokojowy o pow. 67,9 m2 w dzielnicy Pogodno.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł38,50 m² 11 168,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko W angel estate Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, położone na parterze w zadbanym budynku po termomodernizacji. To mieszkanie daje dokładnie to,.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł91,53 m² 1 376,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, gminie Ciasna przy ul. Bocznej w Glinicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,80 m² 9 741,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w Polanicy Zdrój. Atrakcyjny 2 pokojowy lokal położony na trzecim piętrze w budynku z windą. Nieruchomość składa się z 1 sypialni, salonu z kuchnią , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 010 m² 410,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ta nieruchomość w Mieroszynie to atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej okolicy, łącząca bliskość nadmorskich kurortów z kameralnym charakterem wsi. Kluczowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł54,65 m² 10 960,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy bardzo ustawne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji "havana". Kameralne osiedle powstająca właśnie w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu "pietrasze" przy ul.Kujawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł54,10 m² 4 898,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujecie mieszkania z balkonem z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie z idealnym połączeniem z miastami ościennymi? Zapoznaj się z poniżą ofertą dostępną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł151 m² 3 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Oferta tylko w biurze prospace Na sprzedaż klimatyczny dom (skrajny segment budynku) w świetnie skomunikowanej okolicy, z błyskawicznym dojazdem do Kożuchowa, nowej Soli czy Trasy S3. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²62 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opis nieruchomości - wynajem lokalu użytkowego Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 62,00 m zlokalizowany w ścisłym centrum Poznania, przy ul. Tadeusza Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

28 137 zł1 170 m² 24,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn 870 m2 wysokość 8m. Magazyn jest usytuowany w dzielnicy przemysłowej Torunia. Magazyn wielkości 870 m2, ogrzewany, z dogodnym dojazdem (również dla pojazdów o dużych.

Szczegóły ogłoszenia

1 842 500 zł5 500 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja w Otulinie Lasu: działka 5500 m pod 5 Domów Dwulokalowych Złotokłos Szukasz gruntu pod kameralną inwestycję deweloperską? Oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 zł39 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie ul. Prusa 72, katowice Na powierzchnię lokalu składa się oddzielna, w pełni wyposażona kuchnia, przestronny pokój z miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nadmotławie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł69 m² 6 507,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m2, znajdujące się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Młodych przy ul. Kąpielowa.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 046,60 m² 296,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1046 m w Łagiszy - Twój własny kawałek spokoju blisko natury i miasta Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz zbudować dom, który będzie Twoją oazą spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł28 m² 79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od kwietnia z możliwością obejrzenia już teraz. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wigury 23. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł3 422 m² 157,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednio od firmy na podstawie faktury vat 23%: dla firm: możliwość pełnego odliczenia podatku vat. Cena netto wynosi 13 000 zł/m2 (łącznie 440 000 zł netto). Dla osób prywatnych:.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 968 m² 60,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Czudec , w powiecie strzyżowskim. Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 19.68 ar daje.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł257 m² 2 723,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż budynek usługowy o powierzchni całkowitej ok. 257 m2 położony w Szczytnie przy ul. Krzywej/polskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na działkach o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł54,30 m² 3 130,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie bezczynszowe do własnej aranżacji w bloku na pierwszym piętrze w malowniczej miejscowości Stara Łubianka przy ul. Parkowej. Idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180,12 m² 8 272,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 439 m²

Tylko U mnie! Edyta Sidło nieruchomości oferuje Piękny, funkcjonalny, wielorodzinny dom na sprzedaż! wraz z Budynkiem Gospodarczym o powierzchni użytkowej 338 m2 i Działką.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, położonej w pięknej, cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 392 m² 1 508,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: dziwnówek, dojazd od ul. Wolności Położenie działki: druga linia od pasa nadmorskiego Odległość od pasa nadbrzeżnego: około 50 metrów bardzo bliskie sąsiedztwo pasma nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²159 m² 3 021 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 159 mkw. usytuowany na I piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku w centrum miasta, z bardzo dobrą komunikacją. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł82 m² 8 524,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dobre Nieruchomości polecają Niezwykłe mieszkanie 82 m z dużym tarasem i balkonem wysoki standard, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż: luksusowy dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji Opole, kolonia gosławickacena: 1 550 000 zł Lokalizacja: opole, dzielnica Kolonia Gosławicka Typ budynku: dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł1 215 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł938 m² 458,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta na wyłączność dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Chcesz zamieszkać w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie cenisz sobie miejski styl życia? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł170 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Wynajmujemy Segment z tarasem otoczonym zielenią, z klimatyzacją, o loftowym charakterze! To idealna opcja dla osób ceniących dostęp do oferty kulturalno-rozrywkowej stolicy. Pod lupą.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,24 m² 8 554,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,24 m , położone na 4 piętrze w bloku z 1970 roku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł85 m² 11 752,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Przekazanie kluczy: II kwartał 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 85 m2 do którego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:63 m²

__________ biuro 4 K Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I __________ ma przyjemność zaprezentować nowoczesny, funkcjonalny lokal mieszkalny w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł61,56 m² 10 152,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:238 m²

Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z łatwym dostępem do Wrocławia? Inwestycja Przy Wrocławskiej Pruszowice to idealne rozwiązanie dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł258,80 m² 7 724,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Dom wolnostojący W zaciszu osowy atuty: - 4 minut autem do pkm Osowa, - 6 minut autem od obwodnicy Trójmiasta, - 9 minut pieszo od przystanku autobusowego, - garaż dwustanowiskowy, rekuperacja, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 089 000 zł263 m² 7 942,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

Dom wolnostojący to komfort, prywatność i niezależność. Nieruchomość stanowi wolnostojący budynek jednorodzinny co gwarantuje: -pełną prywatność i niezależność, -brak wspólnych.