Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 000 zł5 572 m² 4,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna W skrzyszowie 5572 m spokojna okolica, doskonała inwestycja Na sprzedaż działka o powierzchni 5572 m położona w miejscowości Skrzyszów - Powiat Tarnowski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł128,82 m² 6 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna! Tylko u Nas w top-nieruchomości : Jak szukasz mieszkania z balkonem w dobrej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum to ta oferta skierowana jest do Ciebie. DO.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł10 680 m² 163,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 680 m²

Proponujemy Państwu do zakupu gospodarstwo rolne składające się z 10,68 ha gruntów wraz dużym domem oraz budynkami gospodarczymi ( budynek inwentarski, garaże, stodoła) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 000 000 zł50,91 m² 19 642,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Krzyżówki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

47 500 zł1 187 m² 40,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane - pilcza żelichowska, gmina olesno, powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży trzy działki budowlane, z których każda posiada wydane, bezterminowe warunki zabudowy na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

756 000 zł63,55 m² 11 896,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3pokoje z kuchnią i garderobą) o powierzchni 63,55m2. Lokal położony na pierwszym piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł57 m² 13 491,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł35,69 m² 11 487,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł321 m² 4 358,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:673 m²

Oferuję poniemiecką Villę w bardzo dobrej kondycji w centrum miasta z widokiem na panoramię miasta jak i góry. Budynek o pow. 321m2 składa się z : - na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł77 m² 25 961,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Podstawowe zalety: idealna cisza, taras / balkon (6,52 m2), dwustronny, wysoki, cichy i słoneczny apartament, miejsce postojowe, duża komórka lokatorska, bardzo dobra lokalizacja w Eko-Parku.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł104,54 m² 38 167,21 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

***kupujący nie płaci prowizji*** en full English version below contact us anytime! Prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej inwestycji Mennica Residence przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł360 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

W ofercie posiadamy przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w centrum Nowym Targu. Budynek z lat 90, wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej z pustaka ceramicznego,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł63,40 m² 6 230,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ul. Bydgoskiej w Legnicy. Mieszkanie jest słoneczne o komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł212 m² 8 957,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący przy jeziorze Myślibórz Powierzchnia domu: 212 m (193 m mieszkalna + 19 m garaż) Powierzchnia działki: 1019 m Liczba pokoi: 5 Typ zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42 m2 na I piętrze z ogródkiem na starym rynku w Kostrzynie tylko 14 km od Poznania. Pełna własność z udziałami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w Leśniewie, gotowego do wykończenia według własnych preferencji, w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej, w przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł733 m² 219,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną przy ul. Polnej w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka o powierzchni 733 m2 ma idealne wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

634 920 zł1 716 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pokrzywno- działka budowlana 1716 mkw z Warunkami Zabudowy przestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki! Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 998 m² 74,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną z prawem zabudowy o powierzchni 0,1998 ha, w bardzo przepięknej i spokojnej okolicy, w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł184 m² 3 092,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w miejscowości Nowa Dęba , idealnego dla osób ceniących sobie spokój oraz dogodną lokalizację. Ten 3-pokojowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł68,20 m² 6 378,30 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,20 m , zlokalizowane na 6 piętrze w budynku przy ul. Sokolej w Lubinie. Nieruchomość posiada otwarty balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,05 m² 61,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe i wykończone mieszkanie o powierzchni 36,05m2, usytuowane w nowym bloku z windą przy ulicy Marii Juchacz \\tylko U nas\\ mieszkanie dostępne od stycznia 2026r. -.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej okolicy nad jeziorem Jezioro Rogóźno, zaledwie 600 metrów od plaży idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł103,50 m² 8 106,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowy segment W komornikach | 0% prowizji | bez pcc | gotowy do odbioru Oferta bezpośrednio od dewelopera ani podatku pcc. Na sprzedaż nowoczesny, środkowy segment zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł79,94 m² 8 744,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Cześć! Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę u siebie? Może chcesz zamienić mieszkanie na dom? Mamy dla Ciebie propozycje! Osiedle H9 w Rąbieniu przy ul. Pawiej! etap 2 Oto.

Szczegóły ogłoszenia

59,96 zł/m²467 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal komercyjny (handlowo-Usługowy) z ogromnym potencjałem tuż przy ruchliwej ulicy i nowej linii tramwajowej, świetnie skomunikowany z centrum oraz obwodnicą Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł86,08 m² 3 473,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 86,08 m , usytuowane na drugim piętrze klimatycznej kamienicy przy ul. Goduli. Nieruchomość łączy w sobie urok klasycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Redliny,zachodniopomorskie

648 000 zł70 m² 9 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Mała letniskowa posiadłość z możliwością mieszkania całorocznego na działce o pow. 5000 m 2, zlokalizowanej na spokojnej cichej wsi ok. 7 km od Pobierowa ( morza). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowowykończony dom W dąbrowie zachodniej , Wszystkie media miejskie, światłowód, 2 miejsca parkingowe przed budynkiem, ogród wokół domu Rozkład: parter: wiatrołap, hol, otwarta kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł275 m² 15 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Najważniejsze atuty: - wyjątkowo położony dom tuż przy lesie, w prestiżowej części Gdyni - Orłowie, w rejonie Zegarkowo. - nieruchomość przeszła kompleksowy remont wnętrza w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,90 m² 6 133,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Tylko klienci gotówkowi Na sprzedaż lub zamianę wyjątkowe mieszkanie w sercu Uzdrowiska Cieplice, przy Placu Piastowskim Przestronne mieszkanie o powierzchni 66,36 m (oficjalnie 56,90.

Szczegóły ogłoszenia

41,48 zł/m²135 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam lokale handlowo- usługowe położone w Luboniu wśród wielu lokali handlowych , w nowych blokach przy ulicy Wschodniej, lokale mają pow. , 140,00m2 ,lokal oddaye w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 215 zł43,55 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! Możliwość wykończenia mieszkania w 30 dni - wykończone mieszkanie sprzedawane jest wtedy za 14 900 zł/m2. Nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł48,26 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie, z 2 dużymi pokojami. Lokal 2 - stronny. Bardzo cicha ulica. nowa pralka, nowe wykładziny, nowe sofy mieszkanie idealne również dla 2 niezależnych osób, zamki w drzwiach.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 249 m² 61,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona w miejscowości Wolbórz. Działka o łącznej powierzchni 3249 mkw Teren składa się z dwóch działek. Pierwsza położona jest przy ulicy 1 go Maja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dziwnów,zachodniopomorskie

849 000 zł3 246 m² 261,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Działka w kompleksie działek rekreacyjnych, położona w otulinie lasu. Odległość od morza 600m. Niedaleko Osiedla Klimaty Bałtyku. Ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

90,14 zł/m²124,80 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 124,8 m2, które mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł56,11 m² 9 802,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

NA sprzedaż Mieszkanie o pow. 56,11m2 w Giżycku Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie wraz z garażem zlokalizowane w stylowej i odrestaurowanej kamienicy przy ul. Pionierskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[eng Below] dostepne od zaraz! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wykończony w wysokim standardzie z dbałością o szczegóły 3-pokojowy apartament położony w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł106,38 m² 7 510,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Kiekrz nowoczesny bliźniak z dużym ogrodem w cichej, zielonej okolicy nowy budynek W stanie deweloperskim faktura 5 lat rękojmi bez podatku pcc Szukasz komfortowego, energooszczędnego domu.