Nieruchomości

240 054 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

622 962 zł39,18 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł9 025 m² 653,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą od re search nieruchomości I inwestycje! Na sprzedaż polecamy grunt o powierzchni 9 025 m2, wraz z halą namiotową, znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 853 182 zł319,66 m² 12 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| na sprzedaż lokal handlowo-użytkowy o pow. 319,66m2 zlokalizowane na parterze w nowym, IV piętrowym budynku z 2023r. w Busku-Zdroju. W skład lokalu wchodzi powierzchnia typu.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Plac na wynajem 600 m2 gdańsk - letnica Oferta dotyczy wynajmu placu postojowego na pojazdy , znajdującego się na terenie obiektu w Gdańsku Letnicy. Plac znajduje się na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 260 000 zł262,40 m² 5 182,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

> nieruchomość Z dużym potencjałem < polecam ofertę niezwykle przestronnego domu o powierzchni użytkowej 262 m2 z przynależną działką o pow. 1785 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 999 zł278,44 m² 5 925,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Dom potrzebuje zainteresowania, ręki do ogrodu i chęci do stworzenia swojej wymarzonej przestrzeni do życia. Jeżeli tego potrzebujesz to już znalazłeś. Ten dom jest dla Ciebie. Przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł24,31 m² 12 011,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Apartament na sprzedaż w Hotelu Kyriad Karkonosze Wojcieszyce koło Jeleniej Góry Oferujemy na sprzedaż apartament usługowy o powierzchni użytkowej 24,31 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł90,80 m² 6 883,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:894 m²

Wyobraź sobie miejsce, w którym przestrzeń naprawdę oddycha - a Ty razem z nią. Ten dom to propozycja dla osób, które szukają harmonii między nowoczesnością a spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

489 000 zł120 m² 4 109,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ogłoszenie dotyczy budowy domów na działce klienta Cena dotyczy samego domu bez działki Domy w konstrukcji płyt żelbetowych opis domu: mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę budowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Piękne Siedlisko z Potencjałem Gospodarczym w Danowie! Okazja! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży siedliska w malowniczej miejscowości Danowo. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Serwis,świętokrzyskie

110 000 zł1 276 m² 86,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o powierzchni 1276 m2 , zlokalizowana w miejscowości Serwis w gm. Nowa Słupia. Przybliżone wymiary działki : ok. 52,5 (szer. od frontu) x 25,5 x 51,5.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 551 m² 77,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dwie działki z warunkami zabudowy położone w Jaśle przy ul. Gądki. Nieruchomości znajdują się przy drodze asfaltowej, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 017 m² 128,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie pozostały 3 z 5 działek budowlanych o powierzchniach: dz. 101/4-2017 m2, dz. 101/5- 2019 m2, dz. 101/6-2020 m2 Lokalizacja: ~ Lednogóra, miejsce z bogatą historią ~ 1100 m. do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Wierzbno,zachodniopomorskie

58 000 zł504 m² 115,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nad Miedwiem. Lokalizacja: wierzbno Powierzchnia :504 m2 Położenie :w kompleksie działek z wspólną drogą wewnętrzną Dojazd :do działek drogą gminną nieutwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,93 m² 25 724,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Soho Realty Group prezentuje na sprzedaż stylowy apartament 2-pokojowy w sercu krakowskiego Salwatora Soho Realty Group ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł144,06 m² 48,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opiekun oferty: maciej Suwała Nr Licencji pfrn 28424 tel.   Słoneczny bliźniak z pięcioma pokojami i dużym ogrodem w budynku z 2022 roku! Garaż w bryle budynku 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 573 m² 101,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w sercu Puszczy Białowieskiej, w białowieży/podolanach. Szukasz miejsca, gdzie cisza, śpiew rzadkich ptaków i dzika przyroda będą Twoimi codziennymi.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł68,55 m² 5 601,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe i ustawne mieszkanie z dużym tarasem | Połaniec, ul. Batalionów Chłopskich 8

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł50,90 m² 5 756,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Wyjątkowa lokalizacja - Jednostka E , 2 pokoje na 1 piętrze! Oferujemy do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,90 m 2 , na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 001 m² 62,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 4001 m2 położona w Koszalinie przy ul. Lubiatowskiej. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej dzielnicy Koszalina, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł62,20 m² 7 475,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z balkonem - położone na parterze w bloku cztero-piętrowym bloku - osiedle Ustronie III ul. Krupińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²74 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo usługowy, położony w ścisłym centrum miasta, w reprezentacyjnej kamienicy przy ul Dąbrowskiego. Lokal składa się z poczekalni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł88 m² 7 943,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł672 m² 1 188,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną w atrakcyjnej lokalizacji - Gdynia Grabówek! lokalizacja: nieruchomość położona jest na jednej z prężnie rozwijających się dzielnicy Gdynia Grabówek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł8 600 m² 34,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka widokowa o powierzchni 86 arów, położona w miejscowości Zborowice, gmina Ciężkowice. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co czyni ją atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł98 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji Dom Development - osiedle Metro Zachód, w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy (róg.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny, w przepięknej lokalizacji w lesie w otoczeniu stawów i przyrody na sprzedaż! Dom posiada założoną Księgę Wieczystą i jest wolny od wszelkich obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł1 812 m² 119,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane U stóp świeradowa zdroju- krobica doskonała inwestycja - bardzo dobra lokalizacja Atrakcyjnie położona nieruchomość z przepięknym widokiem na Góry Izerskie. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 035 m²

Tylko u nas! Dobre Nieruchomości prezentują przestronny, parterowy - 128 m powierzchni użytkowej - dom w Łachowie. Dom położony na działce 1035 m w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,33 m² 6 621,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe 48,33m, w stanie do remontu, położone na parterze, w trzypiętrowym bloku z cegły. Posiada możliwość przerobienia na trzy pokoje z aneksem kuchennym w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł38,63 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

51,04 zł/m²192 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem - Tuchom, ul. Miszewska Do wynajęcia nowoczesna, samodzielna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni zabudowy 192 m , położona w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł51,93 m² 1 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 51,93 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 16 wraz z udziałem wynoszącym 241/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł68,52 m² 5 720,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Bełchatów 5 pokoi z antresolą, ul. Słowackiego Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości. Biuro epj Nieruchomości z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 373 000 zł1 050 m² 1 307,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do zaoferowania nieruchomość inwestycyjna przy ul. Estrady w Warszawie o łącznej powierzchni ok.1000 m 2. Z prawomocnym pozwoleniem na budowę 4 lokali mieszkalnych -2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 400 m² 113,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Mielno, gmina Lipnica Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1400 m , położoną w malowniczej miejscowości Mielno (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 381 m² 71,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam atrakcyjną działkę o powierzchni 1381 m2 w świetnej lokalizacji. Czarnowo.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 500 m² 81,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bajecznie widokowa działka położona we Frydrychowicach. Widok na pasma gór Beskidów. W planie zagopodarowania nieruchomość oznaczona jest symbolem mn - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 760 zł40,23 m² 13 392 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w centrum Zielonej Góry - balkon, bez pcc i prowizji Prezentowane mieszkanie to jeden z dostępnych lokali w nowej inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł230 m² 2 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:574 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem położona w centrum Niedoradza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej około 230 m2 z niewielkim ogrodem w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł47,64 m² 4 114,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 23 o powierzchni 47,64 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Tadeusza Kościuszki 2a wraz z udziałem.