Nieruchomości

240 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 900 000 zł1 090 m² 8 861,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje wyjątkową nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Słowackiego. Budynek usytuowany jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł60,71 m² 4 612,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,67 m , położone na parterze w solidnym, dwupiętrowym budynku z 1905 roku przy ulicy Mickiewicza w Brzezinach. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67,00 mkw, położone na 3. piętrze bloku 3-piętrowego, na Os. Wschód, przy ul. Płockiej we Włocławku, wybudowanego w 1991 r., z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł540 m² 1 098,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Trzykondygnacyjny budynek z lat 70-tych ( rok zakończenia budowy 1978, nadbudowa - trzecie piętro - zakończona budowa 1995 r. ) posadowiony na działce o pow. 12 arów w Kalwarii.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Tryszczyn

Tryszczyn,kujawsko-pomorskie

699 000 zł3 398 m² 205,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Piękna działka z linią brzegowa Brdy nieopodal lasu w Tryszczynie! Polecamy kilka działek o powierzchniach od 1058 m2 do 3 438 m2 blisko Bydgoszczy w przepięknej enklawie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł56 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m2 w inwestycji Osiedle Avia przy ul. Avia w dzielnicy Czyżyny w Krakowie! Nieruchomość skalda się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

W ofercie Biura Nieruchomości Millenium Home na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

3 600 000 zł350 m² 10 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 886 m²

Nowoczesny, piętrowy dom o całkowitej powierzchni około 350 m (powierzchnia użytkowa ok. 205 m ), położony w prestiżowej i spokojnej miejscowości Niemcz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł72,50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Są mieszkania, które oferują coś więcej niż tylko metraż, tę.

Szczegóły ogłoszenia

39,53 zł/m²253 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Dom na biuro, 9 pokoi/ 290 mkw przy stacji metro wilanowska piwnica : garaż 1 stanowisko (brama otwierana pilotem), pomieszczenia gospodarcze, kotłownia, parter: salon z kominkiem w dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł100 m² 8 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

tel.   . Idealna nieruchomość dla osób poszukujących domu z dużą działką w spokojnej okolicy, w dobrym punkcie komunikacyjnym. Agencja.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł892 m² 106,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 9 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 9 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł870 m² 356,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo spokojna i cicha okolica z pięknym widokiem na Tatry. Wymarzone miejsce na stworzenie własnego domu w górach. Sąsiedztwo nieruchomości stanowi nowa luźna zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł46,50 m² 8 279,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Platinum House! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z 1993 roku. Mieszkanie dwustronne - dużo naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł67 m² 134,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowy apartament o pow. 67 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na warszawskim Powiślu. Lokalizacja Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł62 m² 13 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

English version below Kraków Stare Dębniki ul. Zamkowa 62 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,37 m oraz całkowitej około 62 m . Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowo wykończone 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach na nowym osiedlu przy ul. Kozielskiej 106D. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 300 m² 161,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona w Gdańsku przy ul. Przegalińskiej 139 na Wyspie Sobieszewskiej, przy dopływie Martwej Wisły. Pinezka DZIAŁKA Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Tylko w renomahome Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150m2 zlokalizowany w sąsiedztwie parku w Szczawnie Zdrój. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł41,28 m² 82,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy Rondzie Matecznego - świetna lokalizacja, wysoki standard! Dostępne od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

94 900 zł568 m² 167,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł48,30 m² 6 004,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przemyśl os. Kmiecie, jasne, trzypokojowe mieszkanie (48,3 m ) na ostatnim piętrze ocieplonego, czteropiętrowego bloku przy ul. Rzecznej 10. Układ mieszkania: osobna, jasna kuchnia salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł83 m² 18 975,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Chmielnej w zbiegu z Żelazną. Kamienica z 1936r z windą po wymianie pionów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 693 000 zł87,85 m² 30 654,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Stare Miasto, tuż przy Rynku Głównym | możliwość podjazdu samochodem Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w samym sercu Kraków - Stare.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86,60 m² 11 535,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nie ma drugiej podobnej oferty w Helu. Komfortowe mieszkanie w pięknej, modernistycznej kamienicy. Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie z duszą zlokalizowane w sercu Helu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz z użyciem materiałów najwyższej jakości, zlokalizowane na nowopowstającym Osiedlu Leśny Strumyk. Mieszkanie ulokowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł18 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka Inwestycyjna doskonała pod działalność gastronomiczną, hotelarską, rozrywkową, bądź stacje benzynową! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnej działki inwestycyjnej zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł136,38 m² 4 392,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż oferujemy Państwu malowniczo położoną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł51,77 m² 23 566 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartamentu w nowoczesnej inwestycji "city Link" wybudowanej przez "ronson Development" w 2020 roku zlokalizowany na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł150 m² 14 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Są miejsca, które nie potrzebują nowoczesnych fajerwerków, aby zachwycać. Ten dom w gminie Rutka-Tartak, zaledwie 25 minut od Suwałk, wybudowany w 2022 roku, pachnie świeżością,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł8 479 m² 31,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna bez warunków zabudowy o powierzchni 8479 m 2 położona nad Jeziorem Szlam w miejscowości Regiel, około 7 km od Ełku. Teren działki płaski.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł48,10 m² 20 498,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie | Mozaika Mokotów | 48 m + garaż Hampton Home oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, chronionym osiedlu Mozaika Mokotów- idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Przedsprzedaż: parkowe Kliny, kraków. Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł3 000 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 3000 m2, zlokalizowana w miejscowości Czerwona Górka, w gm. Łączna. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii w stosunku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł53,12 m² 9 205,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem - Rzeszów, ul. Wieniawskiego Mieszkanie o powierzchni 53,12 m położone na parterze z prywatnym ogrodem to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50,27 m² 9 349,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: lublin, w bliskiej odległości od Placu Litewskiego Opis Lokalu: powierzchnia: 50,27 m2 Poziom: -1 Skład: 2 pomieszczenia + łazienka Lokal został wyodrębniony i posiada udziały.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł4 584 m² 69,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:66 391 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem 6,6 ha gruntu, ponad 4000 m zabudowań oraz możliwość dalszej zabudowy. Na sprzedaż oferujemy unikalną nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 302 m² 84,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - położone na obszarze objętym mpzp. Znajdują się w miejscowości Wilczyn - 7.5 km od Białej Podlaskiej. Działki nie są.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł3 155 m² 173,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem w malowniczej miejscowości Mochnaczka Niżna, gm. Krynica-Zdrój, powiat nowosądecki, województwo małopolskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 375 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 908/8 w Maliszowie, gm. Kowala 2375 m lub 2 podobne działki obok! ( 908/9, 908/10) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2375 m ,.