Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Działka

Dębica,podkarpackie

749 000 zł4 495 m² 166,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Dębicy przy ul. Sandomierskiej.Działka o powierzchni 0,4495 ha w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł6 425 m² 62,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żelazów urokliwa działka siedliskowa wśród natury Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa położona w miejscowości Żelazów, w pobliżu Strzegomia (woj. dolnośląskie). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,60 m² 5 924,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż słoneczne i przyjemne mieszkanie o powierzchni 60,6 m znajdujące się na kameralnym, dwublokowym osiedlu w Strumieniu. Uwaga: 1/ Brak prowizji dla Kupującego! 2/ Prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 619 zł56,83 m² 15 830 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,83 m2 z balkonem o powierzchni 7,50 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

64 900 zł1 100 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł35 m² 5 971,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z księgą wieczystą Na sprzedaż mieszkanie w bloku znajdującym się koło Parku Śląskiego na granicy z Katowicami, przy ulicy Paderewskiego. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

519 500 zł48,22 m² 10 773,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w wysokim standardzie ul. Pana Tadeusza w Pułtusku. Lokal znajduje się na 2. piętrze na Osiedlu Miłosza i składa się z: - 18.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

144 300 zł2 220 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czerwonka, gmina Szypliszki w powiecie Suwalskim, na sprzedaż działka o powierzchni 2220 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową lub przemysłowo-usługową (możliwość uzyskania warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Marki,mazowieckie

1 315 000 zł111,67 m² 11 775,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Bezczynszowy, gotowy do zamieszkania, przestronny segment skrajny, wybudowany w 2021 roku, o powierzchni 131,67 m po podłodze (z czego 111,67m to powierzchnia użytkowa), w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Urokliwy Dom w Malowniczym Staniszowie Biuro Nieruchomości Rakowska prezentuje Państwu wyjątkowy dom, posadowiony na działce o powieszchni 2700 m2. Nieruchomość zachwyca swoim charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł50,24 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru! Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,24 m2, położone na pierwszym piętrze budynku. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym rozkładem i wysokim standardem wykończenia, co.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 273 m² 408,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1273 m , położona w samym centrum Gruszczyna, ale oddalona od głównej drogi. Dojazd prywatną drogą wewnętrzną. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

331 100 zł3 010 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Atuty: * teren płaski w kształcie prostokąta * w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Budowlana działka z panoramą Nowego Sącza Można kupić mniej lub dużo więcej Osiedle Poręba Mała Sprzedaż prowadzi Inez Fryźlewicz tel.   Jako pośrednik działający na.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł121,64 m² 6 042,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta Bezczynszowego Mieszkania z Ogródkiem, garażem i dwoma Piwnicami. Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie (z możliwością wydzielenia 4 pokoju) o pow. 84,34 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 739 zł30,50 m² 16 581,61 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 46 m , położone na drugim piętrze niskiego bloku przy ul. Balladyny w dzielnicy lsm/rury. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 272 zł43,04 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 422 zł55,92 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nie przegap okazji! cena obejmuje 5% rabat wraz z miejscem postojowym na niezależnej platformie gratis! trybuny ludów 3 - pod tym adresem powstaje nowy projekt skierowany do osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł103 m² 3 281,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o pow. 103m 2 w Bukowicach, załęcze Małe gmina Pątnów woj. łódzkie, położony na 1100m2 działce. Dom do częściowego remontu, zdecydowanie nadający się do.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł57 m² 14 561,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokoje/57 mkw z balkonem i garażem wolnostojącym. Rozkładowe, ustawne mieszkanie do remontu ; 3 niezależna pokoje z widną kuchnią. Pokoje : 21,6 mkw z wyjściem na balkon (strona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Stargard,zachodniopomorskie

598 600 zł83,51 m² 7 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Przyjazne otoczenie inwestycji oraz układ budynków zapewni Tobie oraz Twojej rodzinie spokój i prywatność. Nowe osiedle zielona dolina Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Klimatyczne 2 pokoje z antresolami | 35 m | Kamienica | ul. Mickiewicza Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł40 m² 58,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja I krótkie info: - lokalizacja - Bemowo , ul Wolfkego - Dobrze skomunikowane - przystanek autobusowy, tramwaj - W pobliżu znajduje się sklep spożywczy, park, szkoła podstawowa itp. -.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 300 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3300 m położona w Małszycach, gmina ciechocin, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość posiada zjazd do drogi wojewódzkiej 569, która ma.

Szczegóły ogłoszenia

24,05 zł/m²68,60 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prezentujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 68,6 m , położony w samym sercu Kłodzka, przy Placu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł1 082 m² 419,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka, na której możesz jednocześnie mieszkać i zarabiać sprawdź, zanim zrobi to ktoś inny. To nie jest zwykła działka. To miejsce, na którym możesz połączyć życie i biznes.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł205,99 m² 6 306,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1889

Wyjątkowa nieruchomość | 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | Potencjał Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 043 m² 177,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom | 1043 m | obręb: halickie (gm. Zabłudów) | 185 000 zł Szukasz miejsca pod dom blisko miasta, ale bez miejskiego chaosu? Ta działka daje dokładnie to ciszę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Tarnów,małopolskie

489 000 zł150 m² 3 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 97 m2, położonego w Zbylitowskiej Górze, na spokojnym osiedlu. To idealne miejsce dla rodziny szukającej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²314,49 m² 15 096 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atuty: * lokalizacja w Centrum Gdańska- wrzeszcz; * przystosowany pod biuro; * świetne połączenie komunikacyjne; * do wynajęcia od zaraz. Budynek: budynek składa się z czterech pięter.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 236 m² 112,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1236m2 z warunkami zabudowy i pozwoleniem na budowę według projektu domu Małomiasteczkowy 5. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł72,58 m² 3 168,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:896 m²

Agencja Espero Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży połowy domu położonego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Karola Miarki. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,92 m² 7 600,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Szukasz mieszkania dla swojej rodziny w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałą infrastrukturą? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł104 m² 3 798,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z 1960 roku o powierzchni zabudowy 104 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1616 m . Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 200m2 zlokalizowana w biurowcu Warszawa Praga Południe standard: wykładzina gabinetowy układ pomieszczeń otwierane okna okablowanie telefoniczne okablowanie.

Szczegóły ogłoszenia

263 500 zł2 108 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca, które łączy przestrzeń na wymarzony dom z gotowością do rozpoczęcia inwestycji bez zbędnych przeszkód formalnych? Ta nieruchomość eliminuje najczęstsze problemy,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł159 m² 2 893,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Kontakt: marta Wolf Tel.   Marzy Ci się drewniany wiejski dom z duszą w spokojnej okolicy ? To zdecydowanie ta oferta jest godna twojej uwagi! Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

76,49 zł/m²48,24 m² 3 690 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta Wynajmu Lokalu Handlowo-Usługowego w centrum Koszalina, ulica Zwycięstwa Lokalizacja: koszalin, ul. Zwycięstwa 51/2-3 Powierzchnia: 48,24 m2 Uwaga! Obniżka ceny z 3500 zł netto na 3000.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł69,70 m² 12 187,95 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na os. Pobitno - na ul.Małopolskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 69,70m2 położone jest na 2 piętrze.