Nieruchomości

239 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

499 000 zł86,45 m² 5 772,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 86,45 m - Napachanie, zachodnia strona Poznania Na sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 86,45.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42,60 m² 22 300,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,60 m2 w centrum Krakowa przy ul. Józefa Dietla. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym pietrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku apartamentowego z 2023 roku przy ulicy Vetulaniego.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł17,50 m² 10 228,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka po zakończonym w maju 2025r generalnym remoncie o powierzchni 17,5m2 na 2 piętrze w budynku wielorodzinnym Żydowce. Budynek po termomodernizacji w bardzo dobrym stanie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

52 zł/m²34 m² 1 768 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy składający się z 2 pomieszczeń połączonych ze sobą, każde o powierzchni 17 m2 znajdujący się na II piętrze budynku biurowego przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 726 m² 17,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana - Bogaczewo Powierzchnia: 2726 m2 Działka budowlana Bogaczewo o powierzchni: 2726 m2 z budynkiem podpiwniczonym o powierzchni 65 m2 na działce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł65,20 m² 2 239,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 5 położonego na II piętrze (poddaszu), w południowym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł4 149 m² 55,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 149 m²

Na sprzedaż gospodarstwo w Domosławiu, gmina Winnica, powiat pułtuski W skład nieruchomości wchodzi: - dom o pow. 99 m2 do całkowitego remontu bądź wyburzenia - budynek produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł1 220 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę przy wylocie z Gryfic niedaleko nowej zabudowy o powierzchni 1190 m2 przy drodze utwardzonej w widokiem na las. Działka jest w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł179,62 m² 5 066,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego do sprzedaży dom W zabudowie bliżniaczej O powierzchni 179 mkw oraz powierzchni działki 5 ary Z garażem W bryle budynku Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł51,08 m² 17 423,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kraków - Zabłocie ul. Kiełkowskiego 51,08 m2 Nieruchomość: proponujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 51,08 m2, znajdującą się na parterze budynku z 2020 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł29 700 m² 2,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna - łąki na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży 2,97 ha ziemi rolnej (łąka) na sprzedaż. Oferowana działka gruntu położona jest w miejscowości Przystawy, gmina Malechowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 207 m² 410,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1207 m2 położoną w prestiżowej dzielnicy Kamienica w Bielsku-Białej. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł336 m² 3 273,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Dom z pozwoleniem na działalność gospodarczą o powierzchni 336m kw na działce 1423 m kw. Miejscowość Łoś, działka położona na skraju rezerwatu Skarpa Jeziorki. Prąd woda na.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,60 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Bogdanowie na Osiedlu Widokowym - zaledwie 2 km od centrum Obornik i 29 km od Poznania. Najbliższe otoczenie Bezpośrednio na dole budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa Marków-Świnice, gm. Mszczonów W sąsiedztwie Suntago, największego parku wodnego w Polsce, znajduje się działka budowlano-usługowa nr ewid. 40/18,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł145,30 m² 4 094,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Budynek mieszkalny z widokiem na Czantorię Powierzchnia użytkowa budynku-ok. 200,4 m2 rozkład Piwnice Parter -garaż,kotłownia,pomieszczenie gospodarcze,pokój Parter -duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł115 m² 6 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Prezentujemy atrakcyjną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej. Budynki o powierzchni 114,3 mkw, dwukondygnacyjne, z dużymi ogrodami. Działka w całości: 920 mkw Rewelacyjna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł145,78 m² 3 601,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu wyjątkowo przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej w Środzie Śląskiej miejscu, które łączy spokojny charakter z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł114 m² 6 043,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ul. Alei Przyjaźni w Opolu. Podstawowe informacje: - czteropokojowe mieszkanie, parter, kamienica dwupiętrowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 708 080 zł142,34 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Parkowe Kliny, kraków Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w prestiżowej inwestycji usytuowanej w malowniczej okolicy Osiedla Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 000 zł42 m² 13 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia mieszkań w spokojnej części Chełmu Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Chełm, która zapewnia wysoki komfort codziennego życia. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom modułowy micco z 2022 roku, położony w miejscowości Górki, gmina Brzozów, woj. podkarpackie. To parterowy, wygodny budynek o powierzchni 63 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 440 zł59,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł46,10 m² 5 835,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

127 750 zł3 500 m² 36,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite oferuje do wynajmu ogrzewany magazyn 3.500 m2 (w opcji z biurem wg potrzeb klienta) przy ul. Osmańskiej na Ursynowie w Warszawie. Najem 5 lat Dostępne : IX 2026 r standard: -.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 000 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 20 a, zlokalizowane w zacisznej części Niemstowa (gm. Lubin). W mpzp teren ost symbolem mn30 i przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł41,80 m² 11 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 41,8 m2 położone w Poznaniu przy ul. Raszyńskiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku wybudowanym pod koniec lat 60tych.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 400 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 24ar, położona w Jamnicy (gm. Kamionka Wielka). Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest w terenie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł600 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt o powierzchni ok. 600 m na działce 4100 m, z ugruntowaną pozycją na rynku i stałą bazą klientów. Idealny dla inwestora lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Borek,małopolskie

560 000 zł130 m² 4 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:901 m²

Szukasz wygodnego parterowego domu w spokojnym miejscu ? Zapraszam do Borku w gminie Rzezawa To dobry dojazd do Krakowa czy Tarnowa, blisko do autostrady A4 Chciałbym, aby zapoznali się Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w nietypowym budynku. Renowacja starego Folwarku! Mieszkanie posiada wielką przestrzeń, bez problemu można wydzielić sypialnię. Brak prowizji! brak.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,88 m² 17 326,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł8 900 m² 11,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę rolną o powierzchni całkowitej ok. 0,89 ha. Numer ewidencyjny 123. Zlokalizowana w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

14 024 zł5 701 m² 2,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajmu działkę o nr ewidencyjnym 2500/152, obręb Kochłowice o pow. 5701,00 m2 usytuowaną w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²45 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do podnajmu części lokalu handlowego zlokalizowanego tuż przy Rynku Głównym. Lokal o powierzchni 45 m2 składa się z parteru z dużą witryną z wejściem od frontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 689 900 zł539,79 m² 4 983,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:957 m²

Szukasz miejsca, które podkreśli Twój status, zapewni rodzinie bezpieczeństwo, a Twojej firmie prestiżową siedzibę bez kosztów wynajmu? Witaj na Jaroszówce w najbardziej zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 013 zł52,82 m² 8 235,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Olchowe wzgórze - Mieszkania zaprojektowane z myślą o wygodzie i codziennym komforcie Parter - 52,82 m z prywatnym ogródkiem, garażem i miejscem postojowym cena mieszkania: 435.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł600 m² 436,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

** Oferta tylko w Biurze knc city ** ** ** lublin/zemborzyce: polecam do zakupu atrakcyjną działkę usługową zlokalizowaną na granicy Lublina i Zemborzyc. Działka o powierzchni 600.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł238 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam Dom w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej wraz z działką o powierzchni 2200 m2. Nieruchomość położona w luźnej zabudowie jednorodzinnej. Dach pokryty blachodachówką, podłogi.