Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 820 000 zł3 000 m² 606,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nowa cena! Do sprzedania zabudowana działka o pow. ok 3000 m2 z dwoma domami, w atrakcyjnej okolicy. Jest również możliwość dokupienia działki sąsiadującej w celu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,50 m² 9 870,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. Mieszkanie jest po generalnym remoncie - nigdy nie zamieszkane! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta najmu domu w dzielnicy Słowik. góra domu do najmu Rozkład - salon z wyjściem na balkon - kuchnia - przedpokój - łazienka razem z wc informację dodatkowe - powierzchnia 80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł4 125 m² 50,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idea nieruchomości oferuję działki: na sprzedaż działka w Wałdowie Królewskim niedaleko Ostromecka. Aktualne warunki zabudowy: zezwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 zł45,50 m² 32,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro wex Nieruchomości w Słupsku oferuje do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,50m2, położone na pierwszym piętrze przy ul. Mochnackiego.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł55,62 m² 3 955,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na wyspę w Pile Tytułem oferty jest dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 55,62 m . Układ pomieszczeń prezentuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

235 000 zł637 m² 368,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 637 m2, położona przy ulicy Pławnik w Gnieźnie. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, co zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na wynajem Legnica, osiedle Centrum Park! Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

386 336 zł5 115 m² 75,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki rolno - budowlane w sąsiedztwie lasu opis nieruchomości Prezentuję Ci kilka działek budowlanych w miejscowości Ojrzanowo w gminie Łabiszyn. Powierzchnia działek to 5115m2,.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł48,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Termin odbioru IV kwartał 2026! W ofercie posiadamy mieszkania o różnych powierzchniach, liczbie pokoi oraz z balkonem/tarasem. Atuty: - otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego; -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł136,70 m² 7 973,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowoczesne osiedle w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (o pow. 80 m2) - salon 26 m2- z aneksem kuchennym - sypialnia 9 m2 - łazienka 6,4 m2 - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Keller Williams! Na sprzedaż działka w Grabówku, gm. Kwidzyn (nr 54/10) Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 200 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Budynek w trakcie remontu, pięknie położony na uboczu miejscowości oddalonej o około 25 km od morza, 15 km od Kamienia Pomorskiego, leżącej pośród lasów. Na terenie nieruchomości park 300.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 47,5 m2 znajdujący się w biurowcu w Katowicach Załężu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł205 m² 6 585,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż: dom o powierzchni ok. 205 m - 5 pokoi - Krzyszkowice, działka 14a + opcja dokupienia 7a Oferuję na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 205 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,50 m² 14 412,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w dzielnicy Ursus, na ostatnim 4.tym piętrze. Cena do negocjacji! Mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 na 4. piętrze (bez windy), składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł57,34 m² 87,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Apartament 57,34 m + ogródek | 2 miejsca W garażu | premium design | top lokalizacja Prezentuję wyjątkowy apartament o powierzchni 57,34 m z tarasem, położony w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł30 m² 15 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesną kawalerkę w wysokim standardzie, zlokalizowaną w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ul. Stankiewicza. Mieszkanie: na sprzedaż jasna.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3 pokojowego mieszkania na wynajem przy ul. Konstytucji 3 Maja w Goleniowie. Mieszkanie z bardzo przestronnym balkonem, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt : Robert Dutczak nr   od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 Cena w ogłoszeniu jest ceną netto. Do sprzedaży atrakcyjnie położone działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł44,30 m² 7 990,97 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe ul. Mickiewicza Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,3 m , położone na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45 m² 19 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m, zlokalizowane na zadbanym osiedlu przy ul. Dobrego Pasterza w Krakowie. Nieruchomość wyróżnia się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 600 m² 151,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Vesta przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Panieńszczyzna gm. Jastków o powierzchni 0,2600ha (26 arów). Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dębno

Dębno,małopolskie

129 000 zł1 323 m² 97,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane -dębno, powiat brzeski Oferujemy na sprzedaż cztery działki budowlane położone w miejscowości Dębno , objęte miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, aleja Lipowa

Piła,wielkopolskie

439 000 zł170 m² 2 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż nieruchomość mieszkalna częściowo wykończona, położona w atrakcyjnej lokalizacji przy al. Lipowej/ul. Kasprzaka na pilskim Podlasiu - dom posiada 2 adresy oraz jest przystosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 200 zł53,20 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,20 m2 , zlokalizowane na 1 piętrze, w nowej kamienicy zlokalizowanej w centrum Kielc przy ul. Starodomaszowskiej. W skład lokalu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Rączna,małopolskie

1 010 000 zł96,72 m² 10 442,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom dla rodziny kameralne osiedle 7 domów | Rączna / Kaszów Kupując z nami nie płacisz prowizji ani dodatkowych kosztów. Najważniejsze informacje Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,81 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja marzeń! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w historycznej, centralnej części Śródmieścia Opola jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

88,46 zł/m²107,38 m² 9 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy, narożny lokal usługowy o powierzchni 108 m2, zlokalizowany na Pradze Południe, z witrynami i wejściem od dużej, ruchliwej ulicy, vis a vis przystanek autobusowy. Woloło nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 600 zł83,61 m² 8 343,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,61m2. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym z boksem/kom.lok. Opis nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł86,70 m² 5 997,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie dla rodziny - więcej przestrzeni, cisza i świetna alternatywa dla Piły | Szydłowo Powierzchnia: 86,7 m + loggia + piwnica aż 24 m Piętro: 1 (kameralny blok).

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł82 m² 4 621,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze kamienicy w okolicach Centrum Świdnicy! Mieszkanie do kapitalnego remontu - z dużym potencjałem! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 195 zł55,44 m² 9 852 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego, sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł180 m² 8 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Nowoczesny, w pełni wykończony dom energooszczędny z garażami na 5 aut, strefą spa i fotowoltaiką Daleszyce, ul. Polna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 988 000 zł178 m² 10 194,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 000 m²

% prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży zabudowanej nieruchomości o powierzchni ponad 1,7 ha, położonej w malowniczej okolicy, zaledwie 20 km od Poznania. Dzięki spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł412 m² 1 189,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy domek letniskowy nad jeziorem | 70 m | Przydwórz | gotowy na Twój azyl Są miejsca, do których chce się wracać. Takie, gdzie czas płynie wolniej, poranki pachną lasem, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł68,69 m² 8 138,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle leszczynko II - Chociszewskiego 14 Lokal nr: 19 , powierzchnia 68,69 m2 Mieszkanie położone na trzecim piętrze składające się z przedpokoju, łazienki z wc, dwóch sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł58,04 m² 15 075,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Elegancki apartament W nowych ogrodach Garaż podziemny | Monitoring i ochrona | Blisko Jeziora Rusałka ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 58,04 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł76,09 m² 23 643,05 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament z przeszkloną loggią w sercu Gdańska to propozycja dla osób, które cenią komfort, design i miejską energię. Położony na ósmym piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 53.00 m2. Lokalizacja:Sieradzka 36. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł165 m² 4 357,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:782 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej wynoszącej około 165 m2 (powierzchnia całkowita wynosi.