Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 zł/m²350 m² 15 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja promocja na wynajem biur W sky tower! Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach ceny.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom, który łączy nowoczesność Z potencjałem Są miejsca, które od pierwszego kroku robią wrażenie przestrzenią, światłem i spokojem. Ten dom właśnie taki jest. Nowoczesna bryła, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

141 000 zł1 082 m² 130,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży malowniczo położonej działki w Drzewcach gm. Białe Błota. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 900 m² 217,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka budowlano-rolna w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w podkrakowskich Wrząsowicach. Działka o powierzchni 29 a, z czego około 18 a stanowi teren budowlany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

63,55 zł/m²74,74 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| polecam na wynajem lokal usługowy / gastronomiczny 74,7 m - nowe jeżyce wysokie witryny | zgoda na alkohol | nowe osiedle Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 74,74 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł9 940 m² 35,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlana, niezabudowana o powierzchni 9940 m 2 położona opodal ul. Syrokomli, 2km od centrum Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²525,53 m² 18 394 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Oświęcimska 40, libiąż Powierzchnia najmu: 525,53 m2 Liczba pomieszczeń: 23 Grunt: dz. ewid. nr 62,/2, 638/5, 638/6, 4884/1 o pow. 996 m2. Cena: 35 zł/ m2 + vat (do negocjacji) Poczta.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł1 031 m² 221,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana z dostępem do prywatnej plaży nad Jeziorem Tałtowisko Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1031 m2 z pełnymi mediami oraz z dostępem do jeziora Tałtowisko.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł1 210 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Miejsce na Twój dom odkryj potencjał tej działki! Lokalizacja: wrocław, fabryczna Marszowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1210 m , objętą miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

61,43 zł/m²35 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa zlokalizowana na parterze kameralnego budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Oferowana powierzchnia 35 m2 składa się z trzech pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

17,14 zł/m²175 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia duży lokal usługowy przy ul. Partyzanckiej w Opolu w atrakcyjnej cenie! Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 175 m2, położony w wysokim podpiwniczeniu bloku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł39,70 m² 11 335,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy na sprzedaż - gotowy do działalności! Bochnia, ul. Trudna | 39,70 m | parter | wejście bezpośrednio z ulicy Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż komfortowe i stylowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 43,55 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Okrzei - zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

7 592 000 zł29 427 m² 257,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Dom oferuje do dla inwestycji p działkę inwestycyjną z warunkami zabudowy na 8 budynków mieszkalnych wielorodzinnych i budynku handlowo- usługowego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 006 m² 167,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Sławacinek Stary, nieopodal Białej Podlaskiej. Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (2mru) -.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł38,89 m² 5 528,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie 38,89 m2 w Koninie wraz z piwnicą 4,76m2 i balkonem. Ładne mieszkanie w centrum Konina - piękny widok z balkonu - kawalerka Cena: 240 000 zł Powierzchnia :.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł933 m² 1 061,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wisła Malinka Na sprzedaż nieruchomość położona w Wiśle Malince składająca się z działki o powierzchni 14 arów zabudowanej wolnostojącym budynkiem użytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 159 zł57,97 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 57.97 m2 w dzielnicy Włochy. Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na ogród z tarasem, 2 sypialni oraz łazieneki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 500 m² 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6500 m , położona w spokojnej, zielonej części Osielska. Nieruchomość posiada szerokie możliwości zagospodarowania - brak miejscowego planu pozwala na uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł81,70 m² 15 899,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Odkryj miejsce, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z kojącym widokiem na naturę. Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł39,48 m² 1 823,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny pod adresem Pionki, ul. Niepodległości 29 nr 1 o pow. 39,48 m2. Nieruchomość położona w zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż ładnie położoną działkę w miejscowości Lubomyśl o pow. około 20 ar w cenie 190 tys. Jest ona uzbrojona w wodę i prąd. Istnieje możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²36 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy 36 m na wynajem Lublin, ul. Skromna Do wynajęcia kameralny lokal użytkowy o powierzchni 36 m zlokalizowany przy ul. Skromnej w Lublinie w spokojnej, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zaczernie,podkarpackie

1 090 000 zł204 m² 5 343,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu funkcjonalny dom po remoncie zlokalizowany w Zaczerniu. Dom usytuowany jest na 8 arowej działce wśród domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 208 zł62,34 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż 12 mieszkań w stanie deweloperskim - Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł44,12 m² 19 922,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,12 m , położone na 4. piętrze w kamienicy z przełomu lat 50 i 60. w ścisłym centrum Warszawa - tuż obok Placu Zbawiciela, jednej.