Nieruchomości

240 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

659 000 zł39,35 m² 16 747,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Krakowa przy ul. Cieszyńskiej, w rejonie Nowego Kleparza.Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

47,97 zł/m²123 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem - funkcjonalny lokal na osiedlu Przedwiośnie. Powierzchnia 123 m składa się z przestronnej sali głównej, mniejszej sali, 4 niewielkich pomieszczeń, łazienki z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 200 m² 433 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Preczów gmina Psary, duża działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną usytuowana przy drodze wewnętrznej we współwłasności na osiedlu domów jednorodzinnych nowych. Możliwość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł122,50 m² 10 204,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bielsko- biała, kamienica budynej jednorodzinny dwulokalowy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży połowy budynku jednorodzinnego, dwukondygnacyjnego z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

3 000 000 zł246 m² 12 195,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 685 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość składającą się z budynku mieszkalnego o powierzchni 246 m 2 oraz 10 budynków gospodarczych, usytuowanych na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²31,87 m² 2 231 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Prestiżowy lokal Częstochowa / klimatyzacja / doskonała lokalizacja / 32m2 / parking / garaż / winda Szukasz prestiżowego miejsca na rozwój swojego biznesu w sercu Częstochowy? Poznaj Rocha Center.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł38,77 m² 9 208,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

#rezerwacja# Na sprzedaż piękne mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 38,77m2, znajduje się na parterze, a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł34 m² 12 911,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Pomorskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 760 zł56,68 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania o pow. 56.68 m2 zlokalizowanego w Łapach przy ul. Janusza Korczaka należącego do inwestycji "spokojny Zakątek". Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 170 m² 215,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 170 m²

Na sprzedaż: hala produkcyjna po byłej masarni Maków Nowy, obok Radomia | 899 000 pln Lokalizacja: maków Nowy spokojna, rozwijająca się miejscowość z szybkim dojazdem do Radomia i trasą.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł113 m² 7 946,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Bolszewie Oferujemy na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o całkowitej powierzchni 113 m , położony na działce o powierzchni 645 m .

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,01 m² 15 315,89 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa - Mokotów, ul. Rzymowskiego 49 Powierzchnia: 47,01 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 9 (winda) Cena: 720 000 zł Czynsz: 867,39 zł Dodatkowo: prąd ok. 100 zł Stan.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 792 m² 334,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz idealnej działki pod zabudowę przemysłową lub usługową? Ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 1 792 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł25 m²

 

Piętro:parter/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (kuchnia z jadalnią i pokój) o powierzchni 25 m2 położone na parterze w bloku 2 piętrowym zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł64,24 m² 6 460,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

64,24 m pełne światła i wygody 3 pokoje IV piętro Balkon (loggia) Parking za szlabanem Piwnica 5,37 m To mieszkanie ma w sobie coś, co czuć od pierwszego kroku przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł180 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment w cenie mieszkania! 120 m | kominek | bez prowizji | Cena 890 000 zł Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł63 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

99 006 zł1 707 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż cztery pięknie położone działki budowlane w miejscowości Sołonka, w gminie Lubenia. To lokalizacja, która łączy w sobie uroki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 360 zł27,72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji! nowa inwestycja mieszkaniowa Skorupy | Nowoczesny 8-kondygnacyjny blok | Mieszkania od 27,72 do 66,25 m Rozpoczynamy sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 400 m² 15,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 6400 m2. Teren oznaczony symbolem Lz - co oznacza grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Już IV etap inwestycji domów typu bliźniak przy ul. Miejskiej w Rzeszowie - nieruchomości sprzedawane w stanie deweloperskim, odpowiednio szybko podjęta decyzja pozwala na postawienie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł48 m² 12 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam na zamkniętym osiedlu ' przy brzozie ' zewnętrzny basan dla właścicieli lokali duży ogrodzony obszar przynależne ogródki w cenie naziemne miejsce postojowe w cenie piwnica w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł71,07 m² 5 768,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:119 m²

Na sprzedaż dom szeregowy na obrzeżach Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł200 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Uzbrojona działka z dużym potencjałem aranżacyjnym w Wysokiej Głogowskiej Uzbrojona działka z dużym potencjałem aranżacyjnym w Wysokiej Głogowskiej! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje: przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - 66 m , centrum Jarosławia z ogromną komórką lokatorską 17m2. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł250 m² 3 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 000 m²

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Psary Polskie, niedaleko Wrześni. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 988 zł39,23 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 315 219 zł67 m² 19 630,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz Centrum miasta | Prestiżowa inwestycja | Prywatna marina Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni ok. 68 m , zlokalizowany w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł220,94 m² 6 105,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom rodzinny z ogrodem w spokojnej i części Złotorii idealny dla osób, które marzą o domu z ogrodem poza miastem, a jednocześnie mieć szybki dojazd do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

90 500 zł787 m² 114,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 787 m2 z możliwością zabudowy mieszkalnej w świetnej lokalizacji w miejscowości Wysoka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

100 100 zł1 300 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki budowlane. - plan miejscowy 1mn teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - foremna działka - możliwość wyboru z 3 działek budowlanych. - cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,58 m² 8 379,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł5 074 m² 226,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 5074 m 2 ( + droga dojazdowa 664m 2 ), umiejscowioną w Mikołowie. Ma nieregularny kształt. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 700 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jany, zielona Góra, działka budowlana o pow 47 arów, 290 000 zł, sprzedam. Działka pod zabudowę jednorodzinną. Oferta dla osób ceniącej sobie ciszę i obcowanie z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 999 zł123 m² 7 756,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Zawsze pytaj pośrednika o wartość prowizji! Nowoczesny segment bliźniaka o powierzchni 122 m w Górkach pod Opolem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum (ok. 6 km), jednocześnie.