Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 280 000 zł200 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Uzbrojona działka z dużym potencjałem aranżacyjnym w Wysokiej Głogowskiej Uzbrojona działka z dużym potencjałem aranżacyjnym w Wysokiej Głogowskiej! Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje: przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie - 66 m , centrum Jarosławia z ogromną komórką lokatorską 17m2. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł250 m² 3 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 000 m²

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Psary Polskie, niedaleko Wrześni. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 988 zł39,23 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 38m2 - 82m2 zadzwoń, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 315 219 zł67 m² 19 630,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż nowy, wykończony pod klucz Centrum miasta | Prestiżowa inwestycja | Prywatna marina Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni ok. 68 m , zlokalizowany w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł220,94 m² 6 105,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komfortowy dom rodzinny z ogrodem w spokojnej i części Złotorii idealny dla osób, które marzą o domu z ogrodem poza miastem, a jednocześnie mieć szybki dojazd do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

90 500 zł787 m² 114,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 787 m2 z możliwością zabudowy mieszkalnej w świetnej lokalizacji w miejscowości Wysoka, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

100 100 zł1 300 m² 77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki budowlane. - plan miejscowy 1mn teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej - foremna działka - możliwość wyboru z 3 działek budowlanych. - cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,58 m² 8 379,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł5 074 m² 226,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| do zaoferowania mamy działkę o powierzchni 5074 m 2 ( + droga dojazdowa 664m 2 ), umiejscowioną w Mikołowie. Ma nieregularny kształt. W drodze dojazdowej znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł4 700 m² 61,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jany, zielona Góra, działka budowlana o pow 47 arów, 290 000 zł, sprzedam. Działka pod zabudowę jednorodzinną. Oferta dla osób ceniącej sobie ciszę i obcowanie z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 999 zł123 m² 7 756,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Zawsze pytaj pośrednika o wartość prowizji! Nowoczesny segment bliźniaka o powierzchni 122 m w Górkach pod Opolem. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum (ok. 6 km), jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 386 000 zł63 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowy apartament w sercu Powiśla ul. Dobra | Kamienica 1953 r. W jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawa na Powiślu, przy ul. Dobrej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal użytkowy / biurowy W dzielnicy bronowice małe. Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal użytkowy/ biurowy o powierzchni 110 m w stanie deweloperskim w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł17 000 m² 411,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić dużą działkę stanowiącą idealne miejsce na zabudowę mieszkaniową lub usługową. Lokalizacja Gmina Grodzisk Mazowiecki położona jest ok 30 km na południowy zachód od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

434 365 zł39,85 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W przedsprzedaz y mieszkania z nowej inwestycji deweloperskiej na zachodzie Rzeszowa w dzielnicy Przybyszówka - projektant! Wybudowane zostanie nowe osiedle bloków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

850 500 zł6 300 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy obwodnicy - wydane warunki zabudowy - dojazd asfaltowy - inwestycyjna! oferta tylko W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł875 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość gruntowa w Janowie w minie Dąbrowa Chełmińska. Aktualne , bezterminowe.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 973 m² 304,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka przy samym Jeziorze Ślesińskim tylko dla odważnych inwestorów Na sprzedaż nietuzinkowa działka w miejscowości Głębockie Pierwsze, z bezpośrednim dostępem do Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł170 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko U nas! Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym Krzęcin k. Skawiny, działka 8 arów Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,82 m² 14 257,03 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie/apartament o powierzchni 44,82 m2 zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy inwestycji capital towers w samym sercu Rzeszowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

998 001 zł99 900 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę rolną na sprzedaż w urokliwej miejscowości Mieroszów - gmina miejsko-wiejska, w województwie dolnośląskim, w powiecie wałbrzyskim, w Kotlinie.

Szczegóły ogłoszenia

32,99 zł/m²53,78 m² 1 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tychy - tereny przemysłowe - przemysłowa Elastyczny wynajem wybranych przestrzeni biurowych lub całego obiektu Szukasz przestrzeni biurowej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł32,41 m² 11 385,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego, słonecznego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Makuszyńskiego na Karwinach. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem, dwie sypialnie, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, osobna toaleta,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł87,70 m² 6 670,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne I przestronne mieszkanie na osiedlu piaski W budynku mieszkalnym Z 2008 roku. Na sprzedaż oferuję gustownie urządzone, przestronne mieszkanie położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł12 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Perfect Prezentuje Państwu działkę budowlaną inwestycyjną w Ścięgnach koło Karpacza. Działka budowlana o powierzchni 12 000 m2 jest zlokalizowana w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 000 zł46,61 m² 9 997,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Skała ul. Rzeźnicza dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz naziemnym miejscem postojowym Nieruchomość: proponujemy Państwu do kupna dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,61m znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową- budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł21 335 m² 9,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w Naszym Biurze Nieruchomości działka rolna o powierzchni 2,1335 ha. Działka położona jest w dobrej lokalizacji. Istnieje możliwość przekształcenia działki na budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 900 zł45,58 m² 11 362,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł26 018 m² 13,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2,6018 ha Rębiszów, gmina Mirsk Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

836 000 zł66,20 m² 12 628,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania! Idealne zarówno jako inwestycja, jak i komfortowa przestrzeń na nowy rozdział w życiu. Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49,30 m² 62,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chodźki w Lublinie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 49 m składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 680 zł46,32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sercu Brynowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania od uznanego dewelopera, położonego w prestiżowej dzielnicy Katowic. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł1 817 m² 170,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana usytuowana w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów, powiat grodziski o powierzchni 1817 m2 o wymiarach 32,5 x 56 m. Dla oferowanej działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł75 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, 75 m , Browary Warszawskie, 2 sypialnie, balkon + loggia, garaż, wola Przedstawiamy do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,50 m² 9 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m znajdujące się na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie po odświeżeniu, z całkowicie nowym wyposażeniem salonu.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł72,30 m² 8 506,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 72,30 m , położone przy ul. Fiedorowicza, na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 1988 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł48,92 m² 4 435,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z : sypialni, salonu połączonego z kuchnią, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł69,35 m² 10 093,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż malowniczo położony segment, znajdujący się w miejscowości Szlachtowa, niedaleko Szczawnicy. Świetna oferta na użytek własny lub inwestycję pod wynajem. Budynek o powierzchni.