Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 379 000 zł209,75 m² 6 574,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w miejscowości Sieroczyn (gmina Człuchów), w niezwykle spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł160 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:261 m²

Przestronny dom z ogrodem na wynajem | 160 m | Saska Kępa - ul. Dąbrowiecka Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu wyjątkowej, komfortowej nieruchomości położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł25 m² 27 060 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończona słoneczna kawalerka inwestycyjna (lokal niemieszkalny), położona w nowej inwestycji "żurawie" w Śródmieściu Gdańska realizowanej przez fińskiego dewelopera yit.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament, wraz z podziemnym miejscem garażowym, położony w centrum Rewala w odległości 200 m do plaży, bez sąsiedztwa głośnych lokali. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 500 000 zł830 m² 3 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 080 m²

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   *** Wyjątkowa rezydencja z widokiem na góry | Bielsko-Biała Janowice | *** Na sprzedaż rezydencja z klasą wyjątkowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł11 127 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Możliwość budowy domu jednorodzinnego oraz budynku o funkcjach usługowo- turystycznych. Własna linia brzegowa jeziora Blanki.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy nieruchomość w miejscowości Grabówka, gmina Supraśl. Ładnie położona działka o powierzchni 3400m2. Nieruchomość położona jest na terenie objętym Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł663 m² 149,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 99.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 7 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł118,64 m² 3 034,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

| na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej -ćwiklice / woj.śląskie (STAN SUROWY OTWARTY) Lokalizacja :Ćwiklice ul. Wolności ( 6 km do Pszczyny) Powierzchnia całkowita: 118,64m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 000 zł215,67 m² 3 778,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania lokal o powierzchni 215 m2 dwupoziomowy ( parter + piwnica) znajdujący się w centralnym punkcie Starego Miasta w sąsiedztwie Ratusza i Teatru. Lokal dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 068 zł55,74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł96,72 m² 6 710,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 146 m²

Na sprzedaż dom w Ostrówku (gm. Szudziałowo) - miejsce, w którym można odetchnąć pełną piersią i poczuć przestrzeń. Murowany, solidny budynek z 2001 roku ma 96 m , na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88.73 m2 z balkonem oraz ponad 16m2 tarasem! W cenie mieszkania miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:401 m²

Ofertę stanowią dwa domy zlokalizowane na jednej działce geodezyjnej w Chojnicach na osiedlu domów jednorodzinnych. Pierwszy dom z 1990 r. to dom piętrowy w zabudowie bliźniaczej (połowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł460 m² 3 804,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Oferta w biurze prospace Na sprzedaż przestronny, energooszczędny dom wolnostojący w Drzonkowie - Zielona Góra. W okolicy urokliwe krajobrazy, malownicze lasy, cisza i spokój. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kraków,małopolskie

550 000 zł1 343 m² 409,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1343m2 na Panoramę krakowa/podgórze Duchackie. Lokalizacja: najbliższa okolica bogata w zieleń oraz pełną infrastrukturę np. przystanek komunikacji miejskiej, sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z zielonym tarasem na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Technologicznej ( Zachodnia część Rzeszowa) oferta bez prowizji oraz pcc! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł1 200 m² 1 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:7 941 m²

Budynek w budowie stan surowy, zamknięty. Duży budynek mieszkalny o pow. całkowitej 1.200 m2. Posiada ok. 30 pomieszczeń różnej wielkości. 2-piętrowy z pełnym podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

121,79 zł/m²156 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy Z witryną W kameralnej inwestycji Dla pierwszego najemcy | Stan deweloperski | Elegancki budynek apartamentowy | Stary Mokotów | Kameralna inwestycja | Dobry dojazd do centrum |.

Szczegóły ogłoszenia

99 360 zł6 837 m² 14,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoja wymarzona działka w Zygrach - 6837 m powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż - przestronna nieruchomość gruntowa niezabudowana położona.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł109,75 m² 3 453,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący oraz zabudowy gospodarcze posadowione na dużej, równej działce zlokalizowanej w powiecie gryfickim, w spokojnej miejscowości Ościęcin. Nieruchomość: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 880 zł55,25 m² 15 472,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Ekspozycja południowa! od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie Ulesie

Ulesie,dolnośląskie

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy nowoczesne mieszkania na kameralnym osiedlu powstającym w zachodniej części miasta. Do dyspozycji naszych klientów będą mieszkania o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

482 400 zł1 206 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę w miejscowości Pogorzelica. Nieruchomość o łącznej powierzchni 22614 m2 podzielonej na 13 działek typowo wypoczynkowych które znajdują się w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,17 m² 20 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł291,38 m² 6 331,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Budynek usługowy w wysokim standardzie - Gotowy do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 49 M2 / dwa pokoje / aneks kuchenny na bunscha park. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Z balkonem I podziemnym miescem parkingowym blisko galeri atut ruczaj. Być.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 313 zł31,25 m² 12 650,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

| pierwsza linia zabudowy | gąski | goose bay goose bay to nowoczesny budynek położony bezpośrednio przy plaży. Cesja apartamentu 0.L15, położonego na parterze od strony wschodniej z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

330 410 zł1 429 m² 231,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W gowinie lokalizacja: działka położona jest w Gowinie - spokojnej, nieustannie rozwijająca się wsi w powiecie wejherowskim- na zachodnich obrzeżach Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

420 000 zł218,50 m² 1 922,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 209,2 m położony w miejscowości Olszyna (woj. dolnośląskie) na działce ok. 5 arów. Nieruchomość jest podzielona na 4 mieszkania, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Mostki

Mostki,świętokrzyskie

490 000 zł366 m² 1 338,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Na sprzedaż, budynek produkcyjny - przemysłowy (tak ma w papierach!) Zobacz film na youtube, wyszukaj: " na sprzedaż budynek produkcyjny przemysłowy Mostki Suchedniów Skarżysko Kamienna ".

Szczegóły ogłoszenia

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dwupoziomowy usługowy lokal o powierzchni 80 m2 , usytuowany przy alei Leopolda Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł993 m² 604,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

U nas Działka budowlana w Barniewicach, gmina Żukowo - 993 m2 Cena: 600 000 zł (do negocjacji) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 993 m2, położona w atrakcyjnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł5 300 m² 52,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę rolną położoną w Ratowicach, gmina Czernica przeznaczoną w studium pod teren zieleni nieurządzonej. Dojazd droga asfaltową. + nowo powstały zespół.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 007 m² 248,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Gminie Przytoczna, działka położona jest na obrzeżach Gminy Przytoczna, bezpośrednio przy drodze dojazdowej,.

Szczegóły ogłoszenia

19 990 zł400 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate / Magazyn z biurami 400 m / Praga-Południe / po modernizacji 2025 / monitoring / Gocławek atuty Magazyn z biurami po generalnym remoncie w 2025 r. Posadzka epoksydowa typu.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł6 399 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hit inwestycyjny. Działka położna w atrakcyjne lokalizacji około 400 metrów od asfaltowej drogi. Bardzo dobrym dojazdem do Centrum miasta, zaledwie 15-20 minut samochodem. Klasy ziemi Ł IV,R VI.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł60,30 m² 56,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Bardzo ładne 3 - pokojowe mieszkanie do wynajęcia od zaraz w ramach najmu okazjonalnego! Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Znajduje.