Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

350 000 zł3 434 m² 101,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki w Toporzysku gm. Zławieś Wielka powiat toruński. Nieruchomość znajduje się w malowniczym spokojnym miejscu otoczonym lasami przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szyleny

Szyleny,warmińsko-mazurskie

440 000 zł168,85 m² 2 605,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 541 m²

Oferujemy jeden z domów na nowo powstającym osiedlu "dolina szyleny" pod Braniewem. Dom przy Bukowej to idealna propozycja domu dla rodziny 2+2. Budynek z poddaszem użytkowym, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł2 300 m² 1 521,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Radość Wschodnia Strona Torów, mpzp działka 2300M2/ radość wschodnia strona torów/ mpzp- wolnostojący/ dwulokalowy piękna działka leśno - budowlana warszawa radość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł131,66 m² 3 417,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący - Koźlice 4 sypialnie + salon - 13 minut od Lubina Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 132 m , zlokalizowany w spokojnej i kameralnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 900 zł8 042 m² 124 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową obejmująca działkę nr 4am93 o powierzchni 8042 m2 obręb Lucień zlokalizowaną w Oleśnicy przy ul Mokrej. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł590 m² 4 322,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witam, mam zaszczyt zaproponować Państwu nieruchomość komercyjną w Bydgoszczy. Jest to obiekt, który sprawdzi się pod różnego rodzaju działalności, obecnie znajduje się tu punkt sprzedażowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 125 zł36,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 36,25 m2 w najbardziej prestiżowej inwestycji w Skierniewicach. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł214 m² 9 719,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:937 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom z pięknie zagospodarowana działką, położony w cichej i zielonej okolicy w Kątach. Nieruchomość z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

403 000 zł1 102 m² 365,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 11.02 a - w całości teren budowlany, oznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 250 000 zł660 m² 4 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dobre Nieruchomości przedstawiają kamienicę w Centrum Bydgoszczy czterokondygnacyjny budynek zbudowany z czerwonej, pełnej cegły. Kamienica jest użytkowana na bieżąco, przechodzi regularne.

Szczegóły ogłoszenia

549 600 zł1 145 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1145 m2 o wymiarach 31x37 zlokalizowana w Strzeniówce gm. Nadarzyn. Media : kanalizacja, gaz, wodociąg miejski i prąd w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł49 m² 80,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal komercyjny z wyjściem do ogródka w kameralnej i ekskluzywnej inwestycji Kazimierz Paradise [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł3 300 m² 99,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka znajduje się w Jakubowicach Konińskich-Kolonii - miejscowości, która z każdym rokiem rozwija swoją aglomerację i przyciąga do siebie mieszkańców ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Własnościowe mieszkanie położone na Os. Zachód w Stargardzie na 1 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety i przedpokoju - łącznie 53 m kw. .

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł104,65 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż oferuję nieruchomość, która umożliwia prowadzenie działalności usługowej oraz wygodne zamieszkiwanie na terenie jednej posesji. Protasy, gm. Zabłudów. Tylko ok. 3,2 km, tj. ok. 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł580 m² 412,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka, położona 4 kilometry od plaży w Dziwnówku. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Zabudowa max do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

336 750 zł22 450 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 2,24 ha w jednym kawałku, z możliwością wydzielenia działek budowlanych, przy głównej drodze w centrum Nowej Wsi - media w drodze, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

316 125 zł42,15 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Już W sprzedaży nowe mieszkania na ul. Spalskiej 58 W tomaszowie maz. Zapraszamy. Prezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe (jako przykładowe) w stanie deweloperskim o pow. 42,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł29,92 m² 20 721,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

| super obniżka! Stara cena: 720 000 zł Nowa cena: 620 000 zł Szczegóły dotyczące lokalu: powierzchnia 29,92 mkw. salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój balkon wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł134,40 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne nowe domy wybudowane w miejscowości Pieczyska gmina Wieruszów. Dwuspadowy dach pokryty ciemną dachówką nadaje nieruchomości nowoczesny wygląd. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

312 750 zł1 390 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki znajdującej się w Starogardzie Gdańskim przy ulicy Gołębiej, dzielnica Żabno. Działka o powierzchni 1390 m2 w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,50 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. Nowodworska Jeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Idealne dla singla lub pary! Mieszkanie 44 m w Radlinie - wolne od zaraz Szukasz przytulnego miejsca tylko dla siebie lub na start we dwoje? Mamy coś dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł614 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żywiec. Brzuśnik. Działka budowlana W beskidach w rozsądnej cenie na sprzedaż.- Działka położona jest w zacisznej i malowniczej okolicy na wzgórzu. Spacerując w tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 710 m² 86,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 3710 m2 w Płazie, ul. Podgórze. Warunki Zabudowy wydane na dwa budynki, po jednym na działkę - szczegółowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł95 m² 8 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Grzybek Nieruchomości oferują na sprzedaż domy o powierzchni około użytkowej 94m w miejscowości Dojazdów gm Kocmyrzów - Luborzyca. Działka około 2,5ara powierzchnia całkowita 108, 64m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł10 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 10.000 m2 objęta MPZP pod produkcję i usługi! Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Adamowice zaledwie kilometr od zjazdu na trasę S8. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 674 m²

Zespół Annderson przedstawia Państwu nieruchomość gruntową - działki z dużym domem, zabudowaniami gospodarczymi oraz prywatnym lasem (zasadzonym przez obecnych właścicieli) w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

64,20 zł/m²50,36 m² 3 233 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia samodzielny lokal użytkowy, usytuowany na parterze budynku dworca kolejowego w Pszczynie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł29,70 m² 18 653,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

********** R E Z E R W A C J A ********** Znakomita kawalerka z pięknym widokiem na panoramę Warszawy w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Metro Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł70 m² 31 714,29 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w najbardziej ikonicznym budynku Wrocławia Sky Tower. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 247 zł40,50 m² 13 092,52 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,5m2 + balkon. Mieszkanie idealna do wyodrębnienia sypialni ze względu na duży ustawny salon z aneksem ( 30m2) oraz dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł707 m² 183,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas - ofert a na wyłączność Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana Osówiec, gm. Sicienko Lokalizacja: osówiec, gmina Sicienko - Powierzchnia: 707 m - Typ działki: budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 037,21 m² 1 734,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa z biurami - okolice Rzeszowa, gm. Lubenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości inwestycyjnej - przestronnej hali produkcyjno-magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł87 m² 5 850,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z panoramą miasta 87 m | os. Kmiecie, przemyśl Na sprzedaż oferujemy komfortowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą

Czarnków,wielkopolskie

599 000 zł480 m² 1 247,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:172 m²

Czarnków , centrum miasta , 480 m , nowa cena: 599 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o ponadprzeciętnej skali i realnym potencjale inwestycyjnym , położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²20 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia lokal gastronomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 709 zł50,46 m² 12 003,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie W sercu katowic Wyjątkowa propozycja na nowoczesnym osiedlu łącząca najważniejsze aspekty życia codziennego. Idealne dla osób aktywnych zawodowo, które chcą.