Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

859 000 zł63,11 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,11 m2, położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Głogów, aleja Wolności nr 4, mieszkanie 3 pokoje, 75m2, 1 piętro, sprzedaż, 360 000 zł nowa cena* W ofercie sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane na Ip w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 569 zł35,37 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w budynku z windą na kameralnym osiedlu. Budynek dwusegmentowy z podziemną halą garażową. Lokalizacja : Podgórze- bieżanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 800 zł78,68 m² 8 894,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie estaton prezentujemy Państwu inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Położenie inwestycji przy ul. Dębickiej zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

639 000 zł870 m² 734,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 200 m²

Tylko W home park nieruchomośći Oferuję na sprzedaż gospodarstwo rolne plus ziemie położone w miejscowośći Wójcice, gmina Błaszki, powiat Sieradzki, woj. Łódzkie. Gospodarstwo całe to.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 370 m² 125,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4370 m Nieruchomość znajduje się w miejscowości Poraj, powiat Myszkowski Wymiary: 41 x 109 m Media: prąd, woda na działce, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 426 zł70,02 m² 19 243,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja blisko morza | bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta - na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 330 zł60,14 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie | 60,14 m2 | Reda Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,14 m2, usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 565 m² 114,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usytuowana w Nowej Hucie gmina Puszcza Mariańska. Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy Gminnej asfaltowej. Na działce jest wodociąg miejski i energia. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł357 m² 448,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jezioro Ołobockie spokojna zatoka połączona z Jeziorem Niesłysz Jezioro Ołobockie to urokliwy akwen o powierzchni blisko 25 ha, otoczony sosnowymi lasami i łąkami. To miejsce doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł8 700 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 5452 okazja niższa cena! Idealna nieruchomość pod inwestycje. Działka położona bardzo blisko Parku Wodnego Suntago. Polecamy do sprzedania działkę rolną w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:597 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: blisko Pruszcza Gdańskiego dwa niezależne lokale mieszkalne ( obecnie wynajmowane ) lokalizacja: łęgowo.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł900 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Działka rekreacyjna z domkiem na Pojezierzu Łęczyńsko -włodawskim , tuż przy Poleskim Parku Krajobrazowym. Działka o pow. 900m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 501 zł643 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Najem budynku magazynowego w Malborku przy ul. Dworcowej o powierzchni 643 m2, działka nr 1/14 obręb Malbork 9. Przedmiot najmu można oglądać po uzgodnieniu z Administratorem Rejonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł92,62 m² 14 251,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł101,50 m² 49,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

***dom W zabudowie bliźniaczej O powierzchnii ok 102 M2 W małkowie*** Prezentujemy Państwu 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101,5 m2 w Małkowie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,55 m² 8 563,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Metrohouse oferuje na sprzedaż urokliwe mieszkanie w kamienicy z duszą - 52,55m2, pełne światła i nowoczesności. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w Bolesławcu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł75,51 m² 8 727,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 945 zł41 m² 14 145 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie to idealne połączenie funkcjonalnych 2 pokoi i dużej przestrzeni na zewnątrz. Na 41 m zyskujesz komfortowe wnętrze, a taras 14,70 m sprawia, że mieszkanie żyje.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 600 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości mój dom przedstawia Państwu ofertę słonecznej działki położonej w miejscowości Szczepańcowa, gmina Chorkówka, o powierzchni 16 arów. Położona w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 000 zł135,40 m² 8 485,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 136 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 300 m2, w spokojnym rejonie Książenic. Lok.2.

Szczegóły ogłoszenia

1 842 500 zł33 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny grunt przemysłowy bezpośrednio przy drodze krajowej nr 94 Środa Śląska. Działka o powierzchni około 3,35ha płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta. Uzbrojenie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł19 717 m² 6,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę leśną w Biestrzynniku położoną przy drodze gminnej , w pięknym miejscu, blisko stawów w Biestrzynniku. Nota prawna: informacje dotyczące opisu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł90,92 m² 2 804,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny nr 6 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym położonym.

Szczegóły ogłoszenia

923 000 zł100 m² 9 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:512 m²

Chata w Kwadracie ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej ul. Bydgoska, olsztyn Wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 890 zł41,40 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Prądniku Czerwonym przy ul. Janusza Meissnera. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 43 m2 znajduje się na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku IV-piętrowym przy ulicy św. Wojciecha w dzielnicy Piasta. Przestrzeń mieszkalna to trzy osobne pokoje, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł401 m² 735,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka usytuowana w centrum wypoczynkowej miejscowości Niesulice nad jeziorem Niesłysz. Działka oferowana wraz z domkiem letniskowym typu holenderskiego, zadaszonym z dobudowanym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł58,05 m² 12 695,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament we Władysławowie 58 m2 Atuty nieruchomości: lokalizacja w kameralnej i cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł56,30 m² 4 067,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,60 m lokal mieszkalny znajduje się w spokojnej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł63,63 m² 6 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w nowej, kameralnej inwestycji Słoneczny Zakątek, położonej w zielonej i spokojnej części Koszyc.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł32,15 m² 13 344 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Oferta biura The House Nieruchomości. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 32,15 m , usytuowane na I piętrze kamienicy z 1953 roku, znajdującej się przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł6 913 m² 94,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: urokliwa działka budowlana w Dziechcińcu, ul. Dworska blisko Pęclina | warunki zabudowy | piękne sosny | świetna komunikacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,40 m² 12 301,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piaseczno ul. Warszawska - 2 pokoje z dużym tarasem | blisko Warszawy Cena: 620 000 zł (12 302 zł/m ) Powierzchnia: 50,4 m Liczba pokoi: 2 Jasne, dwustronne mieszkanie z dużym tarasem -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł126,42 m² 7 902 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Pompa ciepła gruntowa. Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok .130 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 250 m² 471,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania ładna i ustawna działka wśród nowych domów w na skraju Nadarzyna. Cisza i spokój a jednocześnie świetne miejsce do mieszkania. Szybki dojazd do Warszawy dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 528 zł65,64 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 497 m² 100,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży kilka działek położonych w pobliżu granicy Szczawna Zdrój. - struga o powierzchniach 1500 do ok. 1800 m2. Działki objęte mpzp, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 zł172 m² 130,81 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o pow. 172 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Złota 44 w Warszawie. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.