Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 000 zł723 m² 219,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 723 m , położona w miejscowości Halickie (nr ewid. 526/10, gmina Zabłudów) , zaledwie kilka minut jazdy od centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł33 000 m² 17,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka 3,52 ha w sercu natury Gmina Głowaczów (moniochy) z warunkami zabudowy Szukasz miejsca, w którym odnajdziesz ciszę, spokój i bliskość przyrody,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł52,94 m² 8 122,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m2, położone na drugim piętrze w wieżowcu na osiedlu Zachód. To idealna propozycja dla rodziny lub pod wynajem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

487 000 zł44 m² 11 068,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokoje | 44 m2 | garaż | blisko morza | Kołobrzeg Na sprzedaż słoneczne, w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone na zamkniętym osiedlu Wiśniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka Trzcinna

Trzcinna,zachodniopomorskie

147 000 zł4 200 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę niezabudowaną położoną w miejscowości Trzcinna, o pow. 4200 m.kw, w cenie 35 zł/m.kw. Teren płaski w kształcie trójkąta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

10 414 320 zł840 m² 12 398 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal o powierzchni 840 m , duża, przeszklona witryna , powierzchnia open space pozwalająca na elastyczną aranżację, idealne miejsce na działalność biurową, lokalizacja centrum.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł765 m² 189,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną. Lokalizacja - miejscowość Dziekanowice gmina Dobczyce. Bardzo dobre połączenie z większymi miastami: wieliczka - 17 minut Niepołomice - 30.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł56,80 m² 11 179,58 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

R e Z E R W A C J A Narożne, 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, o powierzchni 56.8 m przy ul. Stefana Szolc Rogozińskiego na Ursynowie. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł6 458 m² 115,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Będzinie pomiędzy ul. 1 maja oraz Brata Alberta o łącznej powierzchni 6458 m w skład której wchodzą działki 19/3, 19/22 zapisane w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

10 798 zł415,30 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowa hala magazynowo-biurowa (415,30 m ) bezpośrednio przy dk11/dk10 - Piła, ul. Przemysłowa (wjazd od ul. Żwirowej) Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego obiektu komercyjnego zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

64 000 zł4 295 m² 14,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 086 m²

Oferujemy do wynajmu kompleks magazynowo - biurowy, idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do prowadzenia działalności logistycznej, produkcyjnej oraz administracyjnej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie pod samą Świdnicą! Mieszkanie w trakcie podziału. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duża.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie szeregowej, zaledwie kilka kroków od centrum Nowego Tomyśla. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł79 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52 m ( ze skosami po podłodze 79 m2), położone na drugim (ostatnim) piętrze dwupiętrowego budynku w podwarszawskiej Nowej Iwicznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł855,70 m² 3 330,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:9 951 m²

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony obiekt weselno-eventowy z zapleczem noclegowym, idealny dla inwestora lub osoby marzącej o prowadzeniu własnego biznesu w branży.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferta sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł4 000 m² 224,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży gruntu o powierzchni 0,40 ha bezpośrednio przy dk 9 w Głogowie Małopolskim. Jeśli interesuje Cię zakup działki z myślą o inwestycji lub zabudowie usługowej lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,82 m² 64,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: lokal mieszkalny o powierzchni 38,82 m2 znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą: -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia, -łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83,80 m² 8 054,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Z przyjemnością prezentujemy drugi etap popularnej inwestycji na osiedlu Dworzysko. To nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, które łączy miejską wygodę z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł915 m² 3 278,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.236943, 21.125435 Warszawa, Praga-Południe/ Gocławek, ul. Osada Ojców numer ewidencyjny 139, obręb 3-07-13.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł55,52 m² 2 971,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Olszanica gm. Zagrodno szczegóły oferty: - mieszkanie o powierzchni całkowitej 55,52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł59 m² 15 220,34 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - w River Towers blisko centrum miasta. Wyposażenie w cenie. Panorama miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 500 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jgjp-1453 Do sprzedania działki budowlane położone w Ścięgnach w odległości 1,5km od Karpacza i 12km od Jeleniej Góry. Działki o powierzchni od około 1500m2 do około 4000m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 422 zł49,18 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! gotowe do odbioru! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie i powierzchni 49,18 m + balkon, które zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł160 m² 9 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji! biuro sprzedaży! Do sprzedania połówka bliźniaka w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce w miejscowości Chylice. Metoda tradycyjna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł40,91 m² 11 610,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Okazja! 2 pokoje 41 m na 2. piętrze w Naramowicach - tramwaj w zasięgu 3 minut. Sklepy i szkoły w zasięgu spaceru! Obok tereny nadwraciańskie oraz taras widokowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł67,70 m² 5 834,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kalisz Pomorski, trzy pokoje, parter, bezczynszowe. Lokalizacja: kalisz Pomorski, ul. Strzelecka 38 (gm. Kalisz Pomorski, powiat drawski, województwo zachodniopomorskie). Lokalizacja zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w pobliżu Rynku Łazarskiego na ulicy Calliera. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,35 m² 13 605,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma miejscami w garażu - Idealne pod inwestycję! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł3 700 m² 125,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Wola Rzędzińska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3 700 m , położona w centrum Woli Rzędzińskiej. Doskonała lokalizacja oraz pełna.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Tylko U nas W biurze apartament nieruchomości oferta na wyłączność. Nieduża wieś Kolki, powiat Choszczno, woj zachodniopomorskie. Miejscowość ( pierwsze wzmianki 1360 r) otoczona polami.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40,68 m² 12 659,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ostatnie dostępne Apartamenty / centrum miasta / blisko pkp - tylko 500m / Ogrody / wysoki standard/ bez prowizji / zakup bezpośrednio od dewelopera Apartament (2 pokojowy) narożny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

127 920 zł1 599 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

malownicza miejscowość Miłomłyn, położona przy trasie S7 pomiędzy Warszawą a Trójmiastem dwie nieruchomości o powierzchni 0.1599 ha oraz 0,1598 ha zaledwie 270 m od Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł62 m² 3 322,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe, bezczynszowe. okolice Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł59,02 m² 14 401,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Proponujemy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2 m , usytuowane na 4 (ostatnim) piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą, oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł1 000 m² 0,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Jedlicze przy ulicy Kolejowej na działkach nr.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł157,50 m² 6 984,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 949 m²

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży domu oddalonego 8 km od Świdnicy. Dom jednorodzinny piętrowy z użytkowym poddaszem, o tradycyjnej kontrukcji, kryty dwuspadowym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 000 zł109,45 m² 5 984,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domy szeregowe w Bolszewie - Twój nowy dom w spokojnej okolicy! Nowoczesne i komfortowe mieszkanie szeregowe dla całej rodziny To starannie zaprojektowana inwestycja w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sibin

Sibin,zachodniopomorskie

9 500 000 zł828 m² 11 473,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:96 100 m²

Magiczna Rezydencja w Serce Dziewiczej Natury Twoje Własne Sanktuarium Spokoju. Zanurz się w ciszy i magii tego niezwykłego miejsca przepiękna rezydencja o powierzchni 826 m czeka.

Szczegóły ogłoszenia

34,72 zł/m²432 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:garaż

Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od Najemcy. Do wynajęcia oferujemy powierzchnię biurową 432 m2 położoną na 1 piętrze budynku przy ul. Kolonia Pod Lasem.