Nieruchomości

239 862 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 000 zł60,80 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmujemy Mieszkanie w kamienicy przy Hali Koszyki, 2 pokoje i osobna kuchnia, łazienka, piwnica. Pod łupą Kamienica z nowoczesnym ogrodzeniem, windą, z nową elewacją, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dordom Nieruchomości proponuje państwu Na sprzedaż działkę budowlano-rolna ( łącznie 11 712 m2 , w cenie 22 zł/m2 ) w tym : 1. 11 200 m2 o nr 142/1 na na pięknym zielonym terenie ,w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 098 zł62,19 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m 2 w kameralnej inwestycji w Bronowicach. Na osiedlu znajduje się 8 budynków dwulokalowych w zabudowie szeregowej, liczących.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²600 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje nowy budynek magazynowo - usługowy do wynajęcia w Rzeszowie znajdujący się w dzielnicy Staromieście przy ulicy Stanisława Trembeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

360 000 zł28 m² 12 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny | czarna góra resort | widok na stok | biała woda Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 28 m położony w miejscowości Biała Woda - bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł45,60 m² 25 219,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wykończone w wysokim standardzie, estetyczne i gotowe do wejścia mieszkanie w prestiżowej, cichej i zielonej okolicy. Doskonałe na start. Lokalizacja I osiedle Ul. Rydygiera.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: dorota Kołt   Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 25 m , umieszczona na wrocławskim Gaju przy ul. Brzoskwiniowej. Szczegóły oferty: cena najmu : 2500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 700 m² 55,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1700 m położoną w urokliwej wsi, zaledwie 5 km od Nowogrodźca, 20 km od Bolesławca na Dolnym Śląsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł8 639 m² 231,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-inwestycyjna Ursynów, ul. Jeziorki | mpzp | media | świetna lokalizacja Na sprzedaż działka położona w Warszawie, dzielnica Ursynów (pyry), w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł251,48 m² 3 479,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 m²

Przemyśl, śródmieście, ul. Franciszkańska kamienica typu oficyna, o pow. użytkowej 251,48 m2, 4 mieszkaniowa , po remoncie, zachowana część oryginalnych parkietów i stolarki okiennej,.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł1 777 m² 86,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 575. Doskonała lokalizacja z połączeniem do Drogi Krajowej 50 i Ekspresowej S7. Duży potencjał tylko pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 110 m dla osób, które cenią wysoką jakość życia, przestrzeń oraz prestiżową lokalizację w otoczeniu zieleni. To.

Szczegóły ogłoszenia

37,78 zł/m²47,65 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Polecamy Państwu lokal o powierzchni 47,65 mkw.na parterze w wyremontowanej ,ocieplonej z nową elewacją kamiennicy w Śródmieściu. Lokal posiada 4 pokoje umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wicie

Wicie,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w Sukowie o powierzchni 1000 m2. Szukają Państwo spokojnego miejsca? Jednocześnie zależy Wam na.

Szczegóły ogłoszenia

899 990 zł211 m² 4 265,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 191 m²

Oferta sprzedaży domu położonego w Zebrzydowicach Dolnych. Wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem mieszkalnym, w całości ogrodzony, frontowe ogrodzenia z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł500 m² 598 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane położone w Kobyłce przy ul. Zygmunta Starego. W mpzp pod dom jednorodzinny. Dobry dojazd do Warszawy. Zapraszam do zakupu działek budowlanych. 1 x o.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Perłowa - mieszkanie 2 pokojowe , położone na 3-pietrze w budynku z windą. Rok budowy 2025. Całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²144 m² 7 056 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Sprzymierzonych 2, gryfino Powierzchnia użytkowa: 144,00 m2 Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 164/2 o pow. 1 202 m2 Cena: 49,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

76,18 zł/m²68 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Lokal na parterze w sąsiedztwie dyskontu, banku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł271 m² 4 428,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Proponuję do sprzedaży nieruchomość uslugowo- mieszkalną między Żyrardowem a Grodziskiem Mazowieckim. Parter został zaprojektowany pod działalność usługową (164m2 ) a piętro piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł36 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Krakowie przy ulicy Rakowickiej 22C, na prestiżowym osiedlu Steam Park. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł34,01 m² 7 615,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 34,01 m -2 pokoje-Balkon-Piwnica-Tarnów Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 34,01 m położone w Tarnów w bloku na 4 piętrze. Lokal posiada uregulowany stan.

Szczegóły ogłoszenia

364 900 zł56 m² 6 516,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Tylko w Naszym biurze! 4 pokoje | po modernizacji | gotowe do zamieszkania | Piaskowa Góra, ul. Długa Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego.