Nieruchomości

240 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 418 000 zł120 m² 11 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z małym ogródkiem podwarszawskie Ząbki Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania położonego w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35,90 m² 7 103,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana. W sprawie prezentacji proszę dzwonić od 10.04.26r. Mieszkanie o pow. 35,90 m2 w Ełku przy ulicy Kilińskiego 21b umiejscowione na III piętrze. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł119,40 m² 7 194,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny w miejscowości Sucha Górna obok Polkowic. Najważniejsze informacje: dom posiada powierzchnię 119,40 m2 (powierzchnia użytkowa 100,1 m2 plus garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Czarże

Czarże,kujawsko-pomorskie

1 235 000 zł110 m² 11 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 685 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Czarże, na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie 16 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

555 000 zł77,31 m² 7 178,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkanie gotowe do zamieszkania od sprawdzonego inwestora. Bez prowizji, bez pcc, tylko u nas! Mieszkanie z miejsce postojowym oraz komórką lokatorską w cenie, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Swobodna

Stronno,kujawsko-pomorskie

95 000 zł1 224 m² 77,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze. - bardzo dobra cena - niespełna 78zł/m2 Szukasz działki budowlanej - to dobrze trafiłeś. Działka płaska blisko drogi Kotomierz - Koronowo. W pobliżu lasy stacja.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł750 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Nowa niższa cena Działka budowlana o pow. 750 m2 w Lesznie / Zaborowie z projektem domu jednorodzinnego z dwoma lokalami.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ulicy Stanisława Mitery, nieopodal Ronda Matecznego w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Świetna komunikacja miejska (do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²16,56 m² 248 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość położona w Dobrym Mieście, przy ul. Zwycięstwa 50/2. Lokal znajduje się na parterze w budynku Dworca. Powierzchnia lokalu użytkowego wynosi 16,56 m2. Wywoławcza stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

235 060 zł1 022 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tak jak napisano w tytule oferty , powierzono nam do sprzedaży trzynaście działek w Papowie Toruńskim. Pierwotnie działek było 22 , dziewięć zostało sprzedanych , na trzech zaczęto budowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 645 000 zł243 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż ekskluzywny obiekt w sercu Gdańska, blisko dworca pkp! Obiekt po renowacji, powierzchnia lokalu 243 m2. Działka 243m2. Dwupoziomowy segment. Nieruchomość położona jest w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²3 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie pragnie poinformować o możliwości najmu powierzchni 1m2 pod ulokowanie maszyny vendingowej w zmodernizowanym budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²34,54 m² 1 796 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni od 15- 55 metrów kwadratowych, zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu przy ul. Nieszawskiej 1 Budynek ten stanowi część unikalnego kompleksu,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł963,78 m² 5 084,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 183 m²

Na sprzedaż hala o powierzchni 500 m , budynek socjalno - biurowy II piętrowym o powierzchni 463 m2., położony na działce przemysłowej: usługowo- produkcyjnej o powierzchni 5183 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 100 000 zł5 000 m² 1 020 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 097 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży hali warsztatowej Z częścią biurowo-socjalną - w trakcie budowy. Miejsce inwestycji jest świetnie zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł175 m² 5 657,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:809 m²

Dom wolnostojący w Kruszynie Krajeńskim gm. Białe Błota. Przestronne 6 pokoi w spokojnej lokalizacji z ogrodem i świetnym dojazdem do Bydgoszczy co jest dodatkowym atutem, polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

3 620 000 zł8 043 m² 450,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy. Teren objęty mpzp z oznaczeniem 2mn. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł48,73 m² 30 679,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Jurata to jeden z najbardziej prestiżowych nadmorskich kurortów w Polsce; miejsce, gdzie elegancja spotyka się z naturą. Położona pomiędzy Bałtykiem a Zatoką Pucką zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł16 702 m² 46,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt komercyjny Z przeznaczenie pod usługi na sprzedaż. 1,6702 hektara gruntu przy drodze S3 wraz zabudową mieszkalno gospodarczą z aktualnie uchwalanym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w krośnieodrzańskim przy ul. Poznańskiej o powierzchni 47m2 usytuowaną na 4 piętrze. Układ pomieszczeń: - jasna kuchnia - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 724 zł62,62 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia -.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²248 m² 17 856 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w "okrąglaku" w centrum Poznania. Okrąglak jeden z najbardziej znanych budynków w Poznaniu. Zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 317 870 zł146,43 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowa inwestycja - ul. Nałęczowska Do sprzedaży oferujemy lokal użytkowy położony na parterze nowego budynku - inwestycji zlokalizowanej przy ul. Nałęczowskiej. Termin realizacji - VI 2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł176 m² 3 920,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:811 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Grodzkie, które.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł859 m² 220,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej wsi Stawy Monowskie, która znajduje się w powiecie oświęcimskim (gmina Oświęcim). Działka leży w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł87,70 m² 6 830,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:884 m²

Dom parterowy po generalnym remoncie działka 884 m2 - Zegrze Pomorskie - blisko Koszalina i morza Na sprzedaż atrakcyjny dom parterowy o powierzchni użytkowej 87,72 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 800 000 zł1 652 m² 3 510,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 981 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż | Park Przemysłowy Do wynajęcia obiekt przemysłowy o łącznej powierzchni 1652 m , zlokalizowany na terenie parku przemysłowego - idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł42 000 m² 35,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 4,27 ha (42 000 m ), położona w atrakcyjnej i spokojnej miejscowości Przywóz (gmina Studzienice).

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł230 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1897

Zapraszam do prezentacji lokalu inwestycyjnego - 230 mkw. - możliwość wyodrębnienia 3 lokali mieszkalnych. Obecny podział powierzchni - 9 pokoi, 2 kuchnie,4 wc Lokal ma status biura, ale jest.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 354 m² 99,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1354 m , położona w malowniczej miejscowości Szembekowo, gminie Obrowo, w pobliżu Torunia. Lokalizacja i otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł140 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Willowej w Lubaniu. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 747.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | 10 ar | Limanowa - powierzchnia: 10 ar - rodzaj: działka budowlana - cena: 125 000 zł - udział w drodze: 15 000 zł - media: prąd, gaz, woda, kanalizacja w drodze - dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł40,90 m² 5 843,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje Z widokiem na przyszłość - os. Kopernika, zabrze Szukasz nieruchomości, która jest maszynką do zarabiania ? A może marzysz o pierwszym własnym kącie, gdzie każdy metr.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 200 zł540 m² 5 555,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu znajdującego się w cichej części miasta- świnoujściu-Przytór Opis nieruchomości Nieruchomość, ze względu na dużą powierzchnię, idealna pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

878 000 zł80 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedstawiamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na Os.Wilanowska na wysokim parterze. Budynek z 2004 roku zarządzany przez wspólnotę, teren ogrodzony , miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł68,61 m² 5 757,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (z możliwością aranżacji na 3 pok.) o powierzchni 68,61 m usytuowane na 1 piętrze w kamienicy zlokalizowanej przy ul. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł349 m² 1 862,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Sprzedam: działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym, który można przeznaczyć także na funkcję usługowo-handlową, magazynową bądź biurową; lokalizacja działki: koluszki (centrum) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł43 m² 15 906,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone w Gdańsku, przy ulicy Niepołomickiej, w dzielnicy Orunia Górna - jednej z najbardziej spokojnych i kameralnych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł2 200 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę sprzedaży obiektu sportowo - usługowego wraz z torem kartingowym. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 70 arów.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł26,68 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26,66 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze klimatycznej kamienicy, w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia zupełnie nowe 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Dobrego pasterza Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Mieszkanie składa się z: -Salonu z aneksem kuchennym.